Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zadbaj Pan o osiedle a dojdą w krótkim okresie czasu dodatkowe krzyżyki od lekko 600 osób lub umkną kolejne ! Jedno z mocniej rozwijających się osiedli polecamy i zachęcamy do większej aktywności a niżeli podpisywania miedziano wysypiskowo gównianych inwestycji .

Może zaprosimy Pana prezydenta na ciastko do naszej osiedlowej kawiarenki ? czasami mam wrażenie że Pan prezydent nie wie co jest za krzakiem w lewo/prawo jak jedzie autem może nie ma pojęcia że to Kraków jeszcze ?

Odnośnik do posta

Część bezsensownych postów została wydzielona do działu "Niezgodne z regulaminem". Niektóre z tych, które zostały, wciąż nic ciekawego nie wnoszą do tematu, ale chciałem zachować jakąkolwiek część tej dyskusji z nadzieją, że zakończy się wątek "tańców z gwiazdami" i może pojawią się jakieś ciekawe posty.

Odnośnik do posta

Wyzywasz publicznie Prezydenta Miasta, OK. - Literówka Szanownego Pana została wyjaśniona nie ma tematu.

Wyobraź sobie że Prezydent to przeczytał, potrafisz :?:Panie na forum mamy 523 użytkowników to niemal pewne że żadnym anonimem raczej nie jest Pan Jacek. Proszę doczytać do końca treść mojej wiadomości i ocenić ją jako kompletną wypowiedź (APEL który niekoniecznie trafi do odbiorcy + rozwiązanie) .

Przecież to nie jest żadna odezwa w konkretnej sprawie tylko zwykły bełkot z którego nic nie wynika. Szanowny Panie bełkot czyt. niezrozumiałe co jest dla Pana niezrozumiałe ? To że były na "biurku" Pana Jacka dokumenty umożliwiające inwestycje mocno uprzykrzające życie mieszkańcom ? czy to że kiedy potrzebowaliśmy podpisy i pomoc byliśmy traktowani jak Ci nazwijmy ich po imieniu bo tak zostaliśmy potraktowani "za krzakowi Złocieniowi " ?

Gdzie postulaty :?:POgubiłem

Gdzie propozycje rozwiązania problemów :?: Kawiarenka i zaproszenie Pana Jacka na nasze osiedle

Skąd Prezydent ma wiedzieć o co Ci chodzi :?:" Tu chwyciłem się za głowę i nie mam sił komentować "

Trochę wyobraźni, minęły już czasy państwa opiekuńczego. Doskonały przykład ! Nawet nie są to czasy państwa opiekuńczego to czasy z jaskiń kresowych z okresu paleolitu kiedy muszę na ścianie jaskini rysować symbole aby przekazać o co mi chodzi i Szanowny Pan zrozumiał.

Mniej "Tańców z gwiazdami" więcej refleksji. Niestety nie widziałem i nie wiem o czym mowa, może tego mi brakuje w zrozumieniu Pana ? Zawsze łatwiej rozmawiać nadając na tych samych falach, prędzej po obejrzeniu mocnego tv odmóżdżenia dogadalibyśmy się tak czuję.

Proszę tylko Pana Administratora o nie kasowanie kolejnych moich odpowiedzi i jedziemy z tematem dalej.

Odnośnik do posta