Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chce zapisać dziecko do przedszkola jednak na osiedlu drogo...wieć chcialam zapytać które byście polecili, z dobrym dojazdem i najlepiej publiczne...i z jakimś dobrym jedzeniem bo dziecko moje jest niejadkiem i nic oprócz słodyczy i jogurtów nie chce jeść...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

Nasze córeczka już drugi rok chodzi do publicznego przedszkola na ul. Saskiej chyba im. Misia Uszatka.

Jedzonko własna kuchnia.

Panie super (nawet są z naszego osiedla).

Jest to duże przedszkole ale opieka fajna.

Mała zadowolona też niejadek ale jest coraz lepiej.

Tylko odległość znaczna (jeden autobus - 125) lecz dla mnie to jest OK w połowie drogi do pracy.

Polecam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ponawiam wątek - czy ktoś coś wie na temat przedszkola Samorządowe Przedszkole nr 135 im. Księcia Kraka na ulicy J. Stępnia 1?

I czy ktoś korzysta z przedszkola na domagały? proszę o opinie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też się podłączam. Przymierzamy się do tego przedszkola przy Stępnia, ale nie znam opinii. Może ktoś z was miał z nim styczność? A może ktoś poleci jakieś (w miarę możliwości w pobliżu)? O tym na Domagały słyszałam bardzo dobre opinie, ale nie da się ukryć, że tanie nie jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na ul. Kurczaba - mój syn chodzi i jesteśmy bardzo zadowoleni. zresztą jeżeli dziecko w weekend pyta kiedy w końcu pójdzie do przedszkola mówi samo za siebie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 16.02.2017 o 23:38, carter1234 napisał:

Przedszkole na Stępnia polecam z całego serca. Chodzi tam dwójka moich synów (starszy juz 3 rok a mlodszy zaczął we wrzesniu). Nie mamy żadnych zastrzeżeń.

Odgrzebuję temat i mam kilka pytań.

1. Ile czasu dzieci spędzają na zewnątrz?

2. Czy dzieci chodzą na wycieczki i jak często są one organizowane?

3. System kar i nagród - czy jest stosowany i jak wygląda?

4. Co przemawia na korzyść, a co jest wadą tej placówki.

Będę wdzięczna za odpowiedzi. 

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Córka  chodzi do przedszkola na ul. Domagały (KRASNAL) - jeśli macie jakieś pytania odnośnie w/w przedszkola - proszę pisać - postaram się odpowiedzieć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czy ktoś może polecić żłobek na Złocieniu? Jakie ceny? I jak kwestia wyżywienia wygląda? Czy karmią dzieci słodyczami/ciastami/drozdzowkami czy daja owoce na drugie śniadanie/podwieczorek? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mój syn chodzi od września. Jestem zadowolona. Zawsze czysty, przebrany jak trzeba. Pielucha przewinięta. Całkowity koszt to 448,50 zł razem z wyżywieniem. Minusem jest to, że nie zwracają za posiłki podczas nieobecności dziecka. Ale z drugiej strony przy takich kosztach to nie jest tragedia. Jedzenie raczej ok owoce są. To tez zależy jakie kto ma wymagania :) ja nie mam żadnych, mój syn je wszystko :)

na miejsce trzeba czekać ok roku. Ja zapisałam syna jak miał 5 dni a dostał się jak miał 13 miesięcy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Monaw89 Proszę sobie sprawdzić menu przed zapisaniem dziecka. Ja sprawdziłam i szukam teraz innego żłobka.

Niestety jedzenie typu drożdżówka, biszkopty, polędwica sopocka, dżemy, płatki dosładzane, kiełbasa, słodkie kompoty są na porządku dziennym :( 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 4.03.2019 o 08:27, Anegal napisał:

Mój syn chodzi od września. Jestem zadowolona. Zawsze czysty, przebrany jak trzeba. Pielucha przewinięta. Całkowity koszt to 448,50 zł razem z wyżywieniem. Minusem jest to, że nie zwracają za posiłki podczas nieobecności dziecka. Ale z drugiej strony przy takich kosztach to nie jest tragedia. Jedzenie raczej ok owoce są. To tez zależy jakie kto ma wymagania :) ja nie mam żadnych, mój syn je wszystko :)

na miejsce trzeba czekać ok roku. Ja zapisałam syna jak miał 5 dni a dostał się jak miał 13 miesięcy.

A o którym żłobku mówisz? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 godzin temu, MałeSzczęścia napisał:

Monaw89 Proszę sobie sprawdzić menu przed zapisaniem dziecka. Ja sprawdziłam i szukam teraz innego żłobka.

Niestety jedzenie typu drożdżówka, biszkopty, polędwica sopocka, dżemy, płatki dosładzane, kiełbasa, słodkie kompoty są na porządku dziennym :( 

Moj 17msc synek je wszystko ale zdrowo więc zero słodyczy, cukru, kolorowych serków, dżemów, ciastek itp. Dlatego nie chce go dawać do żłobka gdzie mu zepsują smak i apetyt. Mają w wakacje otworzyć żłobek Fair Play w budynku Murapolu na Agatowej ale chciałabym coś wcześniej np od maja. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, monaw89 napisał:

Moj 17msc synek je wszystko ale zdrowo więc zero słodyczy, cukru, kolorowych serków, dżemów, ciastek itp. Dlatego nie chce go dawać do żłobka gdzie mu zepsują smak i apetyt. Mają w wakacje otworzyć żłobek Fair Play w budynku Murapolu na Agatowej ale chciałabym coś wcześniej np od maja. 

U nas jest dokładnie tak samo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 5.03.2019 o 21:34, MałeSzczęścia napisał:

Nie, można po prostu wybrać lepszy żłobek.

Takiego wyżywienia jak tu w innych (i droższych i tańszych) nie spotkałam.

Udalo Ci sie znalezc? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta