Skocz do zawartości

Chyba pora zrobić hałas - remont Półłanki i dokończenie Doma

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie zgadzam się. Trzeba działać stanowczo ale spokojnie. Forum nie czyta każdy mieszkaniec osiedla, tylko może jakieś 5-10%. Super, że Kronika TVP Kraków chce się zając tematem ale trzeba to przygotować przekazać całemu osiedlu. Termin 31.10 kiedy 50% ludzi wyjeżdża z Krakowa jest bardzo nieszczęśliwy tak jak 2 listopada. Każdy inny dzień ok. Godziny może nawet ok wtedy są chyba największe korki i oto chodzi aby była taka sytuacja a nie w tle pusta Półłanki. Prezes Śnieżki ma spotkać się z administratorem ul. Czeczów (z firmy Nawigator) aby omówić sprawy osiedla i wtedy ustalą wspólne działania w kierunku informacji całego osiedla w tym zakresie. Im więcej ludzi dowie się o sprawie tym więcej przyjdzie na nagranie TVP.

Odnośnik do posta
  • Odpowiedzi 185
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niestety brakujący fragment nadal nie ruszony. Byłem tam wczoraj i stwierdzam ze w ciągu ostatnich dwóch miesięcy prace zbytnio się nie posunęły.  

Chyba faktycznie chcą zawinąć sprzęty jak najszybciej na pozostałe budowy w mieście ale to tylko lepiej dla nas.

Hej! Cos ktos wie o ul. Polanki? Jak tam z koncepja przebudowy?

Posted Images

Witam

Termin został zaproponowany przez Panią z redakcji po jednym dniu tego jak wysłałem do nich maila z opisem naszych problemów, sam nie spodziewałem się tak szybkiej reakcji ale skoro była taka propozycja podałem ją na forum. Jako że jest to dzień jaki jest poprosiłem redakcję o to by zrobić takie spotkanie w innym terminie który zaproponują mieszkańcy.

Odnośnik do posta

Witam

Otrzymałem maila zwrotnego na prośbę o inny termin spotkania i w odpowiedzi otrzymałem informację że jedyny termin kiedy oni mogą zrobić ten materiał to poniedziałek jeśli nie będzie możliwości spotkania się z ludźmi którzy interesują się tą sprawą będą musieli poradzić sobie sami. Więc już nie mam wpływu na ich działania bo chyba bardzo ich cieszą tematy korków i chcą o nich szybko mówić albo nie mają tematów na poniedziałek i chcą czymś wypełnić kronikę.

Odnośnik do posta

Treść maila od Pani Natalii Dziedzic

niestety sprawa wygląda tak, że wydawca zgadza się na temat pod warunkiem że zrobimy go w poniedziałek, wiec jeśli nawet kilka osób z Państwa nie będzie mogło się spotkać to będziemy musieli rozmawiać z przypadkowymi ludźmi... A wolałabym jednak, żeby wypowiedzieli się ci, którzy najwięcej wiedzą o problemie... Naprawdę nie ma możliwości żeby chociaż trzy osoby spotkały się z nami na góra 30 minut?

Natalia Dziedzic

Odnośnik do posta

Wszystko na to wskazuje, że ten materiał ma być zapchajdziurą w poniedziałek. No cóż dobre i to. W poniedziałek nie będzie dużego ruchu i korków a to jest najistotniejsze. Zatem kto może niech przybędzie. Tylko nie będą mogli nakręcić tychże właśnie korków. Kronika to nie jedyne medium. Jak ustalą się działania Śnieżki i Nawigatora oraz reszta osiedla się dowie o sprawie to wtedy można napisać do lovekrakow.pl lub innych. Teraz powstają nowe stacje tv, mają programy interwencyjne i informacyjne, mogą się zainteresować tematem.

Odnośnik do posta
Spotkanie w poniedziałek, 8:30. Planowana lokalizacja to Półłanki w okolicy Cartamundi. Dla mnie trzeba skupić się na Półłanki, Domagały na innych mieszkańcach Krakowa wrażenia nie robi. Półłanki jest interesująca dla wszystkich poruszających się po okolicy :)

Cartamundi, gdyby ktoś nie wiedział - szare magazyny MG Logistic zaraz za zakrętem (wyjazd z osiedla w kierunku Nowej Huty)

Odnośnik do posta

Rozumiem tych w pracy, ale jest na osiedlu mnóstwo osób które mogły przyjść a tego nie zrobiły! Przez takich leni będzie trudniej! Ba, byli tacy, którzy podjechali wygodnie samochodem, zobaczyli że jest nas całe 3 osoby i zadowoleni odjechali bo im się czekać nie chciało... Żałosne!

Odnośnik do posta

Wypraszam sobie uwagi że nikt nic nie chce robić. Ja pracuje. Plan był inny. Najpierw trzeba mieć stanowisko oficjalne miasta, ma ktoś takie ? Powiadomić wszystkich mieszkańców nie tylko 3% które czyta forum!!! Zaprosić kogoś ze Śnieżki i z Nawigatora. Trzeba przygotować się do tematu. Jestem w kontakcie z Nawigatorem aby przygotować pismo do UMK. To jest nic ??

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do posta

Panie, panowie, nie skaczmy sobie do oczu.

Termin tuż przed wszystkimi świętymi był faktycznie dla niektórych nie do przejścia - nie mogli zmienić swoich planów (wyjazd, praca, dzieci).

Każdy kto mógł/chciał to był i myślę, że walka o Półłanki/Domagały będzie się jeszcze ciągnąć i ciągnąć - tym samym każdy chętny będzie miał okazję do dołożenia swojej cegiełki w rozwój naszego osiedla.

Odnośnik do posta

Rzulfrydz tutaj praktycznie każdy pracuje. Ja rozumiem wiele osób, które planów zmienić nie mogła, ale powtarzam, nie uwierzę, że na tyle osób nie znalazły się dwie dodatkowe. Z resztą, były takie osoby, które podjechały zapytały czy Kronika będzie i odjechały - to do nich mam największe pretensje. Gdybyś czytał uważnie to byś się nie czepiał.

Odnośnik do posta