Skocz do zawartości

Mechanik samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

• 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Wszystko tu w oddaleniu proponowane. Ja w okolicy przerabiałem 2 serwisy na własnej skórze.

1. Ł&G między przejazdami - zrobione ok, ale cenowo nie moja półka...

2. LUK ul. Danalówka - tu mogę polecić, bo konkretnie i uczciwie. Jak w trakcie coś wychodzi to zawsze jest telefon z pytaniem co z tym robimy, a nie jak u niektórych że okazuje się że dodatkowo pół auta wymienione bez pytania. Do tego stare części zawsze czekają do wglądu, żeby nie było nieporozumień czy coś było konieczne czy nie. Raz się przytrafił "błąd w sztuce", ale zostało to od ręki wyprostowane bez żadnych kombinacji. Cenowo jest ok. Jedyny minus to czasem długie terminy, ale to akurat źle nie świadczy.

Odnośnik do posta

1. Ł&G między przejazdami - zrobione ok, ale cenowo nie moja półka...

Przenieśli się już jakiś czas temu na ul. Myśliwską. Między przejazdami jest obecnie warsztat samoobsługowy. Ponadto oni raczej ukierunkowali się na usuwanie DPFów i chiptuning, wiec juz jakis czas przed przeprowadzka nie byli zbyt chetni do napraw mechanicznych.

Odnośnik do posta

To teraz tym bardziej nie po drodze.

Kiedyś też korzystałem z usług mechanicznych u (jak ja ich nazywam) dziadków ;) czyli warsztatu przy placu handlowym na Prokocimiu (budynek gdzie jest fotograf). To był jakiś drobiazg, ale było wszytko szybko i niedrogo. Może ktoś jeszcze miał tam doświadczenia?

Jeszcze przypomniał mi się wulkanizator - Półłanki między kościołem a cmentarzem. Tam gdzie w lecie jest stoisko z arbuzami. Taki mały warsztacik, ale ceny mają bardzo atrakcyjne. Mogę polecić.

Odnośnik do posta

Ja z kolei mogę z czystym sumieniem polecić warsztat DS Motors w Śledziejowicach. Bardzo uczciwi ludzie, dający gwarancje na swoje usługi i nie zdzierający nie wiadomo jakich pieniędzy za swoje usługi. Pan Darek ma za sobą budowy aut rajdowych, które wygrywały dwukrotnie memoriał Wielicki. Z tego co się orientuję to kilka osób z osiedla już korzysta z ich usług.

Lokalizacja w załączniku. Profil na FB: https://m.facebook.com/desmotors/?locale2=pl_PL

Screenshot_2017-02-25-17-21-18.png.ec9600ce955204da731e28532f4748f0.png

Odnośnik do posta