Skocz do zawartości

Budynek handlowy przy ul. Agatowej

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 153
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poniżej  zdjęcia z postępu prac przy budowie pasażu handlowego Atut  z dnia 16.06 oraz z dzisiaj 07.07 (trzy ostatnie zdjęcia):    

Do kompletu z siłownią, żebyśmy grubasami nie byli  Ale takich rzeczy chyba w atutach nie robią. 

Podobno ma to być restauracja z tej sieci: https://www.biesiadowo.pl/

Posted Images

W dniu 16.05.2019 o 07:31, razu napisał:

Argument o przepisie mówiącym o odległości od poprzedniej apteki uważam za wydumany. Przy Ćwiklińskiej mamy dwie apteki w odległości 50m od siebie.

Tylko że ten przepis dotyczy nowych aptek a nie tych które już istniały przed jego wprowadzeniem. 

• Like 1
Odnośnik do posta
Gość MisiekW
W dniu 16.05.2019 o 10:25, Lukasz2014 napisał:

A mnie się marzy (tak jak to jest w wielu innych ATUTach) jakiś Burger King, KFC albo inna Restauracja na dobry poziomie :)

Fastfood a w Atucie - gorszej zakały dla dzieciaków już nie da się wymyślić, a połowa dorosłych też by się upasła. :) Poza tym nie wiem czy te przybytki określiłbym mianem restauracji na dobrym poziomie...

Odnośnik do posta
3 godziny temu, MisiekW napisał:

Fastfood a w Atucie - gorszej zakały dla dzieciaków już nie da się wymyślić, a połowa dorosłych też by się upasła. :) Poza tym nie wiem czy te przybytki określiłbym mianem restauracji na dobrym poziomie...

Żyj i daj żyć innym ;) 

• Like 1
Odnośnik do posta
19 godzin temu, katerina82 napisał:

W Bolzano można zamówić pizze z dowozem do mieszkania 

Pizza w Bolzano jest okropna, tak samo jak dania obiadowe, nawet lody są tam niezjadliwe. Przydałaby się na osiedlu knajpka na wieczorne wyjścia z rodziną/znajomymi, do posiedzenia przy smacznym jedzeniu i butelce dobrego wina.

• Like 1
Odnośnik do posta
W dniu 19.05.2019 o 09:03, lukluk4384 napisał:

Jest jeszcze fanaberia, mają dobre jedzenie

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Przypomniales mi swoim wpisem o ich istnieniu bo przyznam, ze jeszcze nie byłem u nich po ich własnej "kuchennej rewolucji" gdzie zmienili profil na knajpe serwującą burgery (+kebaby, sałatki, bruschetty). Wybrałem sie tam dzisiaj sprawdzić jak to jedzenie wyglada. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Zjadłem super smacznego, świeżego burgera z frytkami belgijskimi w bardzo przyzwoitej cenie. Potwierdzam, ze maja tam dobre jedzenie. Dla osób które się kiedyś zraziły Fanaberią polecam dać im szansę ponieważ można mocno się zdziwić. Oczywiscie wystroj wnetrza jakoś diametralnie sie nie zmienił ale jest odrobinę ładniej niż kiedyś. Jeszcze jedno zaskoczenie to, że było otwarte w dzień powszedni po 12 :) Zdziwienie dlatego, że kiedyś nie raz nie dwa odbijałem się od drzw po godzinie 15 czy 16 bo okazało się być z niewiadomych powodów zamknięte. To było juz dawno temu. Oby trzymali poziom jaki teraz maja.

Odnośnik do posta
46 minut temu, Franzz napisał:

Jestem mile zaskoczony Stokrotką w której jest stara dobra lada chłodnicza ze sporą ilością produktów wędliniarskich zobaczymy póki się nie przejadę na czymś mogę dać 5/5 :)

Ilość asortymentu w tej ladzie super, ogólnie dosyć sporo rzeczy mają i jest dobra alternatywa dla biedry. 

Odnośnik do posta
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...