Skocz do zawartości

Budynek handlowy przy ul. Agatowej

Gość Rzulfrydz

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, mocnyszwed napisał:

Według tego parking ma być na 100 miejsc, ciekawe gdzie one się mają znaleźć? :|

Spokojnie tam na placu wymalują postojowych na 100 aut nie bój nic,  pytanie jak się skończy ta swawola parkingowa  :D szlabanem ?otwarcie paragonem ? płatny z góry ? czasowy :D

Był identyczny plac przy Dekadzie na Kurdwanowie na początku otwarty i darmowy ale życie zweryfikowało że z połowy zajętych to auta mieszkańców bloków i się ukróciło...

• 2 weeks later...
W dniu 18.01.2019 o 16:52, PanG napisał:

nie mają chętnych na najem, zauważ że wprowadzają firmy które są w każdym atucie

Dziwisz się ? masz pomysł na biznes chciałbyś mieć swoje lokum właśnie w budynku ww. omawianym i dostajesz propozycję 22 € /m2  bo w euro dostajesz propozycję użytkowania lokalu. Ja osobiście chciałbym uruchomić np centrum aktywności fizycznej na Złocieniu wolny lokal 145m2 jeszcze się ostał ok biorę ale jak mam do "studni" wyrzucać około 13 tyś złotych bo może mniej policzą przy takim metrażu to i tak bym się nogami nakrył i odechciałoby się jakiejkolwiek działalności gospodarczej. 

• 3 weeks later...

Ja słyszałem o przedszkolu. Widocznie też się wycofało.

Kwestia czasu i najemcy się znajdą.

Najbardziej liczę na aptekę (ta osiedlowa raczej słaba jest). Argument o przepisie mówiącym o odległości od poprzedniej apteki uważam za wydumany. Przy Ćwiklińskiej mamy dwie apteki w odległości 50m od siebie.

Poza tym to w zasadzie wszystko niezbędne do przeżycia na osiedlu jest. Biedra, stokrotka, rossmann, buczek, pepco... mi wystarczy. Ooo jeszcze GoodLood mógłby się pojawić :)

aha osiedlowa przychodnia jest też do zaorania, ale podejrzewam, że w Atucie za drogo na przychodnie.

Godzinę temu, razu napisał:

aha osiedlowa przychodnia jest też do zaorania, ale podejrzewam, że w Atucie za drogo na przychodnie.

W kwestii przychodni się nie zgodzę. W sytuacjach awaryjnych, gdy naprawdę jest konieczna wizyta u lekarza zawsze przyjmą. Z doświadczenia wiem, że w większych przychodniach, bardziej prestiżowych jak nie ma miejsca to nawet na pacjenta nie spojrzą i czy to z gorączką, czy wysypką odchodzi się z kwitkiem.

2 godziny temu, Greg napisał:

Do kompletu z siłownią, żebyśmy grubasami nie byli ;) Ale takich rzeczy chyba w atutach nie robią. 

Bodajże w Węgrzcach Wielkich Burger King ma swoją restauracje właśnie w ATUCIE :)

Ja bardziej bym liczyła na jakąś pizze, z dowozem do mieszkania. Byłoby super pięknie :D

22 minuty temu, Lilka napisał:

Ooo siłownia byłaby mega. W Atucie po prawej stronie na rogu jest piękna powierzchnia pod jakiś klub tylko jak do tego doprowadzić aby się tam coś otworzyło? 

Można otworzyć na zasadzie franczyzy np. fitness platinium ;) 

Chyba trochę za małym osiedlem jesteśmy żeby sieciówka się u nas otworzyła. Wydaje mi się, że pod fitness platinum to i tak za mało miejsca. Może jakaś mała osiedlowa siłownia, ale raczej opłaty nie pozwoliłyby jej się długo utrzymać bo opłaty w ATUCIE są wysokie. Ktoś wcześniej o tym też wspominał ;)