Skocz do zawartości

Budynek handlowy przy ul. Agatowej

Gość Rzulfrydz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rzulfrydz
Pizzeria i apteka to akurat już są na osiedlu... wolałbym coś innego z gastronomii... jakaś dobra restauracja lub Burger King (jak w wielu  innych Atutach)... oraz kilka ciekawych sklepów z różnych branż. Czekamy na otwarcie [emoji3]

Tylko apteka bardzo droga ja szczerze mówiąc bardzo liczę na jakąś sieciówkę aptek w naszym centrum handlowym. W jednym z artykułów prasowych o tym centrum właściciel wypowiadał się że główną ideom jest to aby między innymi tam się pojawiła sieciówka aptek.

Kolporter już jest.

Siłownia by się przydała i barbershop ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• 1 month later...
  • 4 months later...

Nie macie przecieków czy są jacyś chętni najemcy na nowe lokale (te poza wymienionych ze strony Atut) czy póki co galeria będzie w połowie wypełniona ?. Nie wiem jak Atut działa i czy w momencie otwarcia ma zawsze full skład czy będzie działać na pół gwizdka i czekać na chętnych do najmu kolejnych lokali ?

18 godzin temu, PanG napisał:

nie mają chętnych na najem, zauważ że wprowadzają firmy które są w każdym atucie

Wie Pan że Atut ma być oddawany w dwóch etapach? Wszystko jest napisane na stronie, dlatego narazie wykupione jest połowe sklepów.

Czasem warto doczytać zanim uprawia się czarnowidztwo :)

W dniu 19.01.2019 o 11:15, EvilShade napisał:

Wie Pan że Atut ma być oddawany w dwóch etapach? Wszystko jest napisane na stronie, dlatego narazie wykupione jest połowe sklepów.

Czasem warto doczytać zanim uprawia się czarnowidztwo :)

nie bazuje na informacjach podanych "na stronie"

W zeszłym tygodniu otworzyli również ATUT przy pętli tramwajowej Czerwone Maki, bodajże osiedle Europejskie na Ruczaju. Z tego co tam widziałem to też nie wszystkie punkty są otworzono od razu. 

Duzy plus dla ATUT'a ode mnie bo pasaż handlowy wygląda tam niesamowicie. Ponadto infrastruktura w obszarze pasażu została bardzo poprawiona i wszystko wygląda tam dużo lepiej niż przed powstaniem galerii. 

Mimo, że na Ruczaju pasaż jest dużo większy niż u nas (z tego co mi wiadomo ma tam być nawet duzy Lidl) to mam nadzieję że ten na Zlocieniu nie będzie bardzo dostawać od tamtej inwestycji. 

Edytowane przez Gave95

• 3 weeks later...
  • 1 month later...
1 godzinę temu, Mustafaa napisał:

He he. Baner trzeba przemalować. Ten który mówi że otwarcie to 3 kwartał.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Może projekt plakatu mieli przed zalaniem które pokrzyżowało trochę plany :) 

Edytowane przez Franzz

• 1 month later...