Skocz do zawartości

Budynek handlowy przy ul. Agatowej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rzulfrydz

Tak, budynki jednorodzinne będą obok blaszaka po jego wschodniej stronie, tuż obok. Myjnia natomiast na zachód ale sporo dalej.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do posta
  • Odpowiedzi 153
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poniżej  zdjęcia z postępu prac przy budowie pasażu handlowego Atut  z dnia 16.06 oraz z dzisiaj 07.07 (trzy ostatnie zdjęcia):    

Do kompletu z siłownią, żebyśmy grubasami nie byli  Ale takich rzeczy chyba w atutach nie robią. 

Podobno ma to być restauracja z tej sieci: https://www.biesiadowo.pl/

Posted Images

@maxkad

Skąd wiem to moja sprawa, nawet mogę Ci palcem pokazać gdzie i jak będą stały. :)

Dokładnie chodzi o działkę obok Euro marketu na skrzyżowaniu Złocieniowej i Agatowej.

Myjnia na łuku to inna inwestycja.

Może jakiś schemacik choćby w paint?:)

Odnośnik do posta
  • 2 months later...
Gość Rzulfrydz

Obiekt posiada już prawomocne pozwolenie na budowę. Pracę budowlane powinny ruszyć jesienią.

Informacja od przedstawiciela firmy BIOG. Zajmującej się komercjalizacją budynku.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do posta
  • 2 months later...
Gość Rzulfrydz

Aktualne info dot. CH Atut Złocień.

Od firmy przygotowującej projekt budowlany. Mieli problem z ZIKiTem (skąd opóźnienie). ZIKiT dał im takie warunki odprowadzenia wód opadowych, że powinni czekać na ukończenie ul. Domagały a dokładnie kanalizacji opadowej z pompownią. Jednakże dogadali się ze Śnieżką, iż tymczasowo będą mogli korzystać z układu kanalizacji deszczowej Spółdzielni. Aktualnie trwają rozmowy z Murapolem aby mogli włączyć się do sieci w ich działkach. Ponoć termin otwarcia w I połowie 2018 nadal jest aktualny.

Odnośnik do posta
Gość Rzulfrydz
12 minut temu, Nyxon napisał:

Niech budują, zacierałem już ręce widząc Panów montujących ogrodzenie budowy w weekend :)

Ale to nie ten teren. Ogrodzenie, które teraz powstaje to teren kolejnej budowy Śnieżki - 5 bloków :). W sumie to jest obok. Lokalizacja CH Atut na filmiku na YT we wcześniejszym wpisie.

Odnośnik do posta
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

To jest raczej pokłosie problemów jakie stwarza Murapol. Szczegółów nie znam. Wcześniej poszło o przyłącze wody. Potem jakaś sprawa w sądzie przeciwko Murapolowi. Wszystko trwa.

Może czekają z inwestycją na większą ilość klientów ( większa ilość mieszkańców, bloków ) ?

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Odnośnik do posta
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Godzinę temu, Franzz napisał:

Martwi tylko ilość wolnych lokali do wynajęcia w centrum :( 

W tej chwili wynajęte jest dopiero 5 z 11 lokali.
Fajnie by było jakby tam jakaś gastronomia się pojawiła. W takich mini galeriach bardzo często są pizzerie.
Apteka tez moglaby sie przydac :)

• Like 1
Odnośnik do posta
9 godzin temu, Lukasz2014 napisał:

Pizzeria i apteka to akurat już są na osiedlu... wolałbym coś innego z gastronomii... jakaś dobra restauracja lub Burger King (jak w wielu  innych Atutach)... oraz kilka ciekawych sklepów z różnych branż. Czekamy na otwarcie :D

Łukasz porwijmy się marzeniami :) ja rzucam swoje :

- Jakaś odzieżówka koszulki portki i inne duperelki 

- Kolporter czytadła 

- Kebap

- Siłownia aby było gdzie spalić ww. kebap :P

- GoodLood

- Obuwie i galanteria 

a co za marzenia nie biją :D

Odnośnik do posta