Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, budynki jednorodzinne będą obok blaszaka po jego wschodniej stronie, tuż obok. Myjnia natomiast na zachód ale sporo dalej.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@maxkad

Skąd wiem to moja sprawa, nawet mogę Ci palcem pokazać gdzie i jak będą stały. :)

Dokładnie chodzi o działkę obok Euro marketu na skrzyżowaniu Złocieniowej i Agatowej.

Myjnia na łuku to inna inwestycja.

Może jakiś schemacik choćby w paint?:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obiekt posiada już prawomocne pozwolenie na budowę. Pracę budowlane powinny ruszyć jesienią.

Informacja od przedstawiciela firmy BIOG. Zajmującej się komercjalizacją budynku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aktualne info dot. CH Atut Złocień.

Od firmy przygotowującej projekt budowlany. Mieli problem z ZIKiTem (skąd opóźnienie). ZIKiT dał im takie warunki odprowadzenia wód opadowych, że powinni czekać na ukończenie ul. Domagały a dokładnie kanalizacji opadowej z pompownią. Jednakże dogadali się ze Śnieżką, iż tymczasowo będą mogli korzystać z układu kanalizacji deszczowej Spółdzielni. Aktualnie trwają rozmowy z Murapolem aby mogli włączyć się do sieci w ich działkach. Ponoć termin otwarcia w I połowie 2018 nadal jest aktualny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 minut temu, Nyxon napisał:

Niech budują, zacierałem już ręce widząc Panów montujących ogrodzenie budowy w weekend :)

Ale to nie ten teren. Ogrodzenie, które teraz powstaje to teren kolejnej budowy Śnieżki - 5 bloków :). W sumie to jest obok. Lokalizacja CH Atut na filmiku na YT we wcześniejszym wpisie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sąsiadka dzisiaj mówiła że jakoś sprzęt tam wjechał i że może robią to przyłącze do kanalizacji bez którego nie dostaną pozwolenia.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
To fajnie że będzie polski sklep Jednak Stokrotka dopięła swego.

I co z tym atutem? Jak narazie coś cisza

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Otrzymałem informację, że rozpoczęcie budowy planowane jest na II połowę 2018 czyli chyba kolejny poślizg.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może czekają z inwestycją na większą ilość klientów ( większa ilość mieszkańców, bloków ) ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To jest raczej pokłosie problemów jakie stwarza Murapol. Szczegółów nie znam. Wcześniej poszło o przyłącze wody. Potem jakaś sprawa w sądzie przeciwko Murapolowi. Wszystko trwa.

Może czekają z inwestycją na większą ilość klientów ( większa ilość mieszkańców, bloków ) ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czy już było, ale jest strona z informacją o tej inwestycji, gdzie widać najemców poszczególnych lokali. Nie wszystkie jeszcze są według tej strony wynajęte. http://atut.com/agatowa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta