Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko wskazuje na to, że na osiedlu doczekamy się kolejnego sklepu. Przy ul. Agatowej, na przeciwko budynku nr 18 w rejonie skrzyżowania ul. Agatowej i Domagały w miejsce tzw. dzikiego boiska (obok Telefoniki). W załączeniu wstępny kształt budynku. Inwestor ponoć ma już prawo do dysponowania ternem. Ma to być coś na kształt Dekad przy ul. Stajałowskiego czy w Myślenicach lub Nowym Targu - taka mini galeria. Jak dla mnie super. :D:D:D

Budynek handlowy - Agatowa.pdf

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

słyszałem, że to ma być jakieś centrum handlowe atut, ale nie ręczę, że dobrze zapamiętałem nazwę.

z kolei u wylotu Agatowej pojawiły się pomarańczowe słupki i napisy na asfalcie... czyżby przygotowania do przebudowy skrzyżowania? z tego co mi się wydaje to termin ukończenia upływa w lipcu. mam nadzieję, że najpierw zamkną jeden remont przy pętli, a potem drugi zaczną.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z powodu ŚDM ruch na Agatowej się zmniejszy, więc może chcą to na remont wykorzystać? Oby im to sprawnie poszło i do września wszystko zostanie ukończone;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Świetna wiadomość ! niestety Euro sklep zniechęcił małym asortymentem i wysokimi cenami ponadto trafiłem kilka razy niby świeże produkty drobiowe którym dzień brakował do totalnego skiśnięcia :/ Leviatan też mnie nie zachęca do zakupów mimo ogromnej sympatii do Pań tam pracujących. Jak marzyć to marzyć niech uruchomią jeszcze zakład fryzjerski (w tej chwili 2 nie wyrabiają ) , kawiarnia (jeszcze nie wybadana przy Euro sklepie) ? , pierdoły budowlano-remontowe, sklep z papierniczymi artykułami, kiosk , Rossman, sklep z odzieżą , 24h sklep awaryjny woda,piwo, kawa, papierosy oraz warzywniak z prawdziwego zdarzenia bez tytoniu i starych warzyw NARZEKAM WIEM .... Niech się dzieje, ciekaw jestem lokali usługowych pod inwestycją przy Agatowej może coś fajnego też uruchomią.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do skrzyżowania Agatowej i Półłanki to ZIKiT ostatecznie po 6 aneksach dał termin do końca roku. Pod czas ŚDM nie ma być nic robione. Przebudowa skrzyżowania ma być też skoordynowana z budową wodociągu dla ul. Taborowej.

Co do inwestora to jest to Złocień Atut

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejnym z nich był Atut Złocień – centrum handlowe o powierzchni 3 tys. mkw., co idealnie sprawdza się w obiektach przeznaczonych na szybkie, ale i kompleksowe zakupy. Lokalizacja centrum została starannie wybrana ze względu na istniejące i planowane osiedla mieszkaniowe....

......Obecnie trwa budowa Centrum Handlowego przy ul. Grażyny oraz prace nad kolejnymi projektami, m. in. przy ul. Agatowej, przy ul. Bunscha, przy ul. Księcia Józefa oraz ul. Nowohuckiej w Krakowie.

więcej:

http://retailnet.pl/2016/09/28/110013-s ... -scf-2016/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dwója z czytania ze zrozumieniem. Czemu akurat przy Asie?

"Centrum handlowe zlokalizowane będzie w Krakowie, przy skrzyżowaniu ul. Domagały i Agatowej" czyli pewnie w okolicy boiska. A rok to na prawde dużo czasu na wybudowanie takiego sklepu. To nie będzie jakas wielka galeria tylko kompleks kilku sklepów...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dwója z czytania ze zrozumieniem. Czemu akurat przy Asie?

"Centrum handlowe zlokalizowane będzie w Krakowie, przy skrzyżowaniu ul. Domagały i Agatowej" czyli pewnie w okolicy boiska. A rok to na prawde dużo czasu na wybudowanie takiego sklepu. To nie będzie jakas wielka galeria tylko kompleks kilku sklepów...

Z tego co widac na mapach to agatowa ma skrzyzowanie z domagałą zarowno od petli jak i od asa. A wolne miejsce niezagospodarowane przy asie tez jest, wiec mozna myslec, ze tam cos powstanie.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest mapa załączona do wątku więc jest jasna lokalizacja, trzeba tylko zajrzeć do niej

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Gość

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ciekawe co będzie budowane na zakręcie Agatowej (między Asem a budowanymi przez Śniezke budynkami). W pozwoleniu na budowe "obiekty usługowe"...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
A ciekawe co będzie budowane na zakręcie Agatowej (między Asem a budowanymi przez Śniezke budynkami). W pozwoleniu na budowe "obiekty usługowe"...

na tablicy jest napisane myjnia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mała obsuwa z tym CH Atut Złocień:

"Pierwsze prace budowlane rozpoczniemy w II półroczu 2017, a planowane otwarcie to I połowa 2018 roku – komentuje Krzysztof Gaczorek, Prezes KG Group."

Więcej:

http://www.egospodarka.pl/140025,Krakow ... ,78,1.html

Sklepy w CH Atut Węgrzce:

Lidl

Rossman

Pepco

Ziko Apteka

Media Expert

Burger King

Edytowane przez Gość

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A tam będą dwa budynki jednorodzinne z usługami. Tam właśnie wycięto drzewa niedawno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A tam będą dwa budynki jednorodzinne z usługami. Tam właśnie wycięto drzewa niedawno.

Nie wiem skąd wytrzasnąłeś tam dwa budynki jednorodzinne bo na tablicy wyraźnie napisane jest MYJNIA

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wycięto też krzaki obok EURO, ale na razie leżą i czekają aż ktoś je zgarnie :D Ciekaw jestem czy to jakaś inwestycja właściciela EURO czy to już osobna działka i ktoś inny będzie coś stawiał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem skąd wytrzasnąłeś tam dwa budynki jednorodzinne bo na tablicy wyraźnie napisane jest MYJNIA

@maxkad

Skąd wiem to moja sprawa, nawet mogę Ci palcem pokazać gdzie i jak będą stały. :)

Dokładnie chodzi o działkę obok Euro marketu na skrzyżowaniu Złocieniowej i Agatowej.

Myjnia na łuku to inna inwestycja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skąd wiem to moja sprawa, nawet mogę Ci palcem pokazać gdzie i jak będą stały. :)

Chyba mamy doczynienia z inwestorem :D Zdradź chociaż jakie usługi mają być oferowane :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To w takim razie piszemy o dwóch różnych inwestycjach.

A tak na marginesie zastanawia mnie jakie warunki zabudowy dostali skoro Zikit planuje tam ponoć dostosowanie Złocieniowej do projektu PKP PLK czyli jezdnia dwukierunkowa z chodnikiem i drogą rowerową.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta