Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam partnera do gry w tenisa. Najlepiej kogoś, kto już ma jakieś doświadczenie :)

Mam kartę oraz dużo wolnego czasu :D Zapraszam na PW

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czesc,

Jestem w podobnej sytuacji :) Chętnie się nauczę i podzielę się kosztami karty wstępu. Moze udało Ci się już kogoś takiego znaleźć?

Pozdrawiam serdecznie,

S.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kojarzy ktoś czy mieszkańcy Słoneczne Miasteczko mogą wykupić wejściówkę/karnet na kort tenisowy na Śnieżce?

Edytowane przez ProX

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 godzin temu, ProX napisał:

kojarzy ktoś czy mieszkańcy Słoneczne Miasteczko mogą wykupić wejściówkę/karnet na kort tenisowy na Śnieżce?

Proszę zapytać u swojego developera... ;) Na pewno będzie miał coś do powiedzenia w tym temacie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
20 godzin temu, ProX napisał:

mieszkańcy Słoneczne Miasteczko NIE mogą wykupić wejściówki/karnetu na kort tenisowy na Śnieżce. taki karnet mogą wykupić wyłącznie członkowie spółdzielni niestety. Nie do końca rozumiem taką politykę (jestem ze Śnieżki) gdyż koszt wykupu rocznego abonamentu ponoć przeznaczany jest na utrzymanie kortu.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czyli trzeba kombinować kupować przez lokalsa ze śnieżki :D do zrobienia ale po co tak utrudniać :( 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
17 godzin temu, ProX napisał:

czyli trzeba kombinować kupować przez lokalsa ze śnieżki :D do zrobienia ale po co tak utrudniać :( 

bo Śnieżka zrobiła to dla swoich mieszkańców? Nie wydaje mi się by ktokolwiek komuś coś utrudniał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bo Śnieżka zrobiła to dla swoich mieszkańców? Nie wydaje mi się by ktokolwiek komuś coś utrudniał.
No zasadniczo Śnieżka zrobiła to dla swoich mieszkańców bo zainwestowała teren i pieniądze. Śnieżka nie robi na tym pieniędzy ale nie jest to też za darmo. Może gdyby podchodzili do tego komercyjnie byłoby inaczej. Oczywiście zawsze można się umówić z mieszkańcem Śnieżki który ma wykupione wejście.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 1.03.2019 o 09:27, frusciante napisał:

gdyby to było za free to oczywiście nie miałbym nic do tego, ale skoro mieszkańcy Śnieżki i tak musza płacić to dlaczego ograniczać wpływ funduszy?

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta