Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Drodzy nowi sąsiedzi, mam nadzieję że wykupiliscie sobie miejsce w garażu podziemnym,

Do tej pory nikt do nowego bloku się nie wprowadził, a juz wszystkie zewnętrzne miejsca zajęte. Do tego samochody parkujace wzdłuż bloku b10 stoją nie zgodnie z ustawieniem miejsc na parkingu, zostawiając przód/tył samochodu, już na drodze. Z tego co wiem to ludzie z Nawigatora próbują rozmawiać z kierowcami tak parkujacymi, ake jak widac nie przynosi to efeku. Obawiam sie, że dopiero ostrzeżenia bądź mandaty od SM dopiero poskutkuja.

Chciałbym zauważyć że jest to droga dwukierunkowa, po której poruszają się piesi, dzieci w wózkach.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta

My już po odbiorze ;D

Podczas odbioru otrzymacie kartę informacyjną dla TAURONU i z tą kartą oraz protokołem zdawczo-odbiorczym trzeba podejść podpisać umowę na dostawę energii, następnie po jakimś czasie przyjeżdża technik i podłącza licznik.

Neon a próbowałeś dzwonić do dewelopera? Może nie zaksięgowali jeszcze wpłaty albo mają Cię wpisanego na późniejszy termin, do mnie też się nie odzywali a magicznym sposobem godzinę po telefonie otrzymałem harmonogram z odbiorami ;)

Odnośnik do posta

Ja też już po odbiorze mieszkania jest spoko :) od jutra mam swój prąd w mieszkaniu pojechałem do Tauron (ul. Łagiewnicka 80) jeśli się nie myle :P

pojechałem w Środę a w piątek już elektryk jest :)

Ogólnie wszystko sprawnie poszło zobaczymy co będzie właśnie z tymi autami które tam parkują oraz pani od skody która cały czas zastawia wjazd do garażu. Jeśli jutro będzie auto nadal stało dzwonię do Navigatora i straż miejską :evil:

Pozdrawiam i życzę szybkiego remontu i spotkania na pierwszym zebraniu wspólnoty :)

Odnośnik do posta

Jeśli chodzi o miejcie garazowe... my już mieszkamy rok tutaj nie ukrywam,ze od samego poczatu jest problem z miejscem postojowym na dworze ale jeśli ktoś ma na tyle kasy i chce wykupić sobie miejsce w garażu to korzystacie. Jak jeszcze wszyscy się nie wprowadzili to nie wiecie co was czeka..

Odnośnik do posta

My też już odebraliśmy, Tauron też załatwiony, zakładanie liczników bez opłat, protokołu odbioru wcale nie trzeba mieć tylko kartę od dewelopera (tą z danymi do Tauronu), terminy na Podgórzu do założenia liczników mają szybkie, a umowę można zawrzeć w każdym punkcie obsługi - są na pewno na Osiedlu Zgody chyba 14, na Śląskiej i na Łagiewnickiej, a nie wiem czy jest tego więcej.

Mieliśmy zaprzyjaźnionego specjalistę (budowlańca z uprawnieniami nie Pana złotą rączkę od "wszystkiego") i stwierdził że ogólnie jest to dobrze zrobione, ściany, wylewki równe trzymają poziom/pion, kąty w porządku. Także na razie wygląda, że powinno być ok.

Odnośnik do posta
Gość MisiekW
Oliwka co to znaczy, że nie wiemy co nas czeka ?

Domyślam się, że duże problemy z parkowaniem. Co tu dużo gadać miejsc postojowych jest tyle co kot napłakał - sami piszecie że jeszcze nikt nie mieszka a już jest problem. Wynika on zapewne z faktu, że mieszkańcu którzy już mieszkają, również w innych blokach, szukają miejsc gdzie się da. Niestety obecna rzeczywistość jest taka (i mówię tutaj generalnie) że miejsce garażowe należy kalkulować w cenę mieszkania...

Odnośnik do posta

Witam, sąsiedzi czy robicie gładzie czy malujecie od razu ściany gruntem np. ze śnieżki i potem kolor???

Następne pytanie czy robicie jakieś przeróbki z wodą typu przeniesienie wody wyżej pod kabinę czy robicie tak jak oni założyli czyli wanna narożna???

Podzielcie się informacjami

Pozdrawiam Dariusz ;)

Odnośnik do posta

Następne pytanie czy robicie jakieś przeróbki z wodą typu przeniesienie wody wyżej pod kabinę czy robicie tak jak oni założyli czyli wanna narożna???

Podzielcie się informacjami

Pozdrawiam Dariusz ;)

Przenosimy tak jak nam pasuje ;] bo wannę chcemy prostą z deszczownicą na krótszym boku, toalet tez przestawiany będzie.

Odnośnik do posta
Czyli załatwienie prądu to ok. 2 dni ? Super, bo martwiliśmy się. Oliwka co to znaczy, że nie wiemy co nas czeka ? :D a co do miejsc, to jeśli ktoś ma miejsce, ma kasę to fajnie, ale obstawiam, że większość będzie się ratować każdym wolnym skrawkiem do zaparkowania ;)

aż tak dobrze to nie było :) przez załatwione rozumiem, że mam podpisaną umowę i Pana w dogodnym dla mnie terminie na montaż licznika umówionego. Byłam w piątek dostałam termin na środę, ponoć mamy szczęście, że to nie centrum bo tam zakładanie licznika do 14 dni to tak normalnie trwa. Oni mają jakieś dni kiedy nie chodzą (chyba we wtorki i nie wiem czy jakiś jeszcze).

Ale widzę, że prace ruszyły po ilości niedopałków w ogródku ... niestety ...

Odnośnik do posta