Skocz do zawartości

Poszukuje dobrego weterynarza w Krakowie

walia

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie polecam kliniki Arka. Kilka lat temu o mało nie wykończyli nam kota (podali mu szczepionkę, na którą był uczulony, o czym informacja była w książeczce zdrowia). Później nie chcieli się przyznać do winy i kazali płacić za kolejną wizytę, gdzie chcieli mu podać jeszcze raz ten sam zastrzyk.

My jeździliśmy do tego weterynarza. Trochę daleko, ale lekarz z powołania i świetnym podejściem do zwierzaków.

http://weterynarze.krakow.pl/card/centa ... aw-gubala/

• 4 months later...
  • 7 months later...
  • 3 months later...

Arka - droga jak zwierzak jest po wypadku to tylko tam szpital 24h (uratowali lape majemu kotu sa tam dobrzy w skladaniu zwierzakow) do zwyklego odrobaczania mozna znalesc cos tanszego

Vetika - bardzo dobra i blisko, jako nieliczni przyjmuja ptaki i inne nietypowe zwierzaki i maja normalne ceny

Agutti 2- (daleko w strone Ruczaju) ale Pani Justyna ma reke do moich kotow :) my tam jezdzimy ceny normalne a nawet bym powiedziala ze tanioszka ;) Jako jedyni z znanych mi wetow nie odrobaczaja kotow na slepo tylko najpierw badaja kal, co oczywiscie wiarze sie z wozeniem kupki do weta ;) niestety ogolne tabletki nie zabojaja wszystkich robali, nam znalezli kiedys robaki u kota znajomej z rodziny robali ktore odpowiedzialne sa za tokspolazmoze co bylo dla mnie bardzo wazne bo akurat bylam w ciazy

Dr Hau - tez poskladaja kota po wypadku tansi niz Arka, ja jednak bylam kilka razy i moj kot ma zawsze zawal serca (duzo zwierzakow w tym samym czasie jest przyjmowanych) ceny za zwykle odrobaczanie z kosmosu, jak cos powazniejszego trzeba zrobic przy zwierzaku to ok, + jest blisko tak jak Arka czy Vetika

jesli chodzi o weta dobrze miec stalego tak zeby kot mniej sie stresowal :)

to tyle jesli chodzi o moje doswiadczenie :)

• 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...

luxvet24 Młodej Polski K raków Odradzam!!! weterynarze nie potrafili rozpoznać zapalenia trzustki u psa. Mimo charakterystycznych objawów, zrobiono kilka innych niepotrzebnych działań, które dodatkowo pogorszyły stan, w rezultacie piesek cierpiał i nie miał szans na przeżycie. Przy zapaleniu trzustki liczy się czas i odpowiednia reakcja czego nie było. Przez niekompetencje weterynarzy straciłam przyjaciela, niestety czasu nie cofnę i życia nic nie przywróci, ale mogę przestrzec innych przed wybraniem tej kliniki.

Ja natomiast odradzam przychodnię Lovet na Domagały. Przyszłam na wizytę z psem, który miał zapalenie uszu. Wizyta trwała chyba z godzinę, bo pani co chwilę skakała między innymi zwierzętami, więc tak naprawdę przesiedziałam z 50 minut bez sensu. W ciągu tych 10 minut, które nam poświęcono, "zrobiono" wymaz z uszu. Za kilka dni dostałam informacje, że przyszły wyniki i przepisano odpowiedni antybiotyk dla psa. Poprawa praktycznie zerowa po antybiotyku, więc wróciłam po wynik wymazu żeby wziąć go i pójść do jakiegoś innego weterynarza, bo pies faktycznie cierpiał, ciągle ucho czerwone no i okazało się, że WCALE NIE MA ŻADNEGO WYNIKU WYMAZU. Zabrali kasę i oszukali. Zupełnie nie rozumiem sytuacji. Może i pani faktycznie była zajęta i miała dużo zwierząt do ogarnięcia naraz, ale żeby kłamać, że jest wyniki... Myślę, że lepiej omijać szerokim łukiem, bo badań, za które się płaci tak naprawdę nie robią tylko stwierdzają na oko co to może być. 

• 3 weeks later...

Odradzam luxvet24 na Młodej Polski, naciągacze i oszuści, brak szybkiej reakcji i diagnostyki, opieszali. Niestety przez wybór tej lecznicy mój pies zapłacił najwyższą cenę, już go z nami nie ma. Nie należy sugerować się ich wysoką oceną na fb, teraz już wiem że negatywne opinie są skutecznie blokowane. W każdym zawodzie znajdzie się partacz, niestety w luxvet24 skumulowało się ich za dużo, szkoda tylko że od ich pracy zależy życie żywych istot. Z całego serca odradzam ten szpital, nie popełnijcie mojego błędu i nie zostawiajcie tam swoich pociech!