Skocz do zawartości

Nowa inwestycja przy ul. Agatowej

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, RiZzu napisał:

Witajcie, wczoraj odebraliśmy z zona mieszkanie w budynku nr 1. Zbyt dużo usterek nie było. Sprawdzaliscie może szyby balkonowe? Bo u nas jedna dziwnie się rusza jakby była zle osadzona ...

jest wgl ktoś tutaj kto kupił mieszkanie w budynku nr 1 z widokiem na koniki ?

My kupiliśmy mieszkanie w budynku nr 1 i okno z jednego pokoju mamy właśnie na koniki 😁 odbiór mamy w poniedziałek.

Odnośnik do posta
  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja podpisywałam umowę z tauronem w czwartek a w poniedziałek byli montować licznik co prawda z 3 godzinnym opóźnieniem ale jednak co do prądu na korytarzu to Pan ze śnieżki mówił, że nie można...

Nikt. Tauron ma systemowe klucze do tablic. Inkasentowi odczytującemu licznik też schodzisz otworzyć tablice?

Prawdopodobnie dzisiaj po południu będę w Śnieżce to się wszystkiego dowiem

Witam Sąsiadów :)

Jestem tez po odbiorze mieszkania przy Agatowej 25 (bud 3), i mieszkanie zrobione bardzo ładnie, natomiast zrobiony jest niesamowity  bubel w kuchni! Porównując aranżacje mieszkania ze stanem faktycznym okazuje się, że przyłącze wentylacji okapu jest z zupełnie innej strony szachu wentylacyjnego niż planowana w mieszkaniu kuchenka (i wykonane gniazdo siłowe). Ktoś tu w ogóle nie pomyślał i zrobił te instalację na pałę wiec jak tu się teraz podłączyć do okapu ? ciągnąc dookoła szachu rury wentylacyjne? Jak skoro kratka wentylacyjna BXC jest na tej samej wysokości??? Z tego co sie dowiedziałam w budynkach 2 i 3 problem tez występuje a SM umywa ręce!! 

Odnośnik do posta
W dniu 27.10.2017 o 01:47, RiZzu napisał:

Witajcie, wczoraj odebraliśmy z zona mieszkanie w budynku nr 1. Zbyt dużo usterek nie było. Sprawdzaliscie może szyby balkonowe? Bo u nas jedna dziwnie się rusza jakby była zle osadzona ...

jest wgl ktoś tutaj kto kupił mieszkanie w budynku nr 1 z widokiem na koniki ?

U nas szyby balkonowe są bardzo porysowane ... 

Odnośnik do posta
W dniu ‎2017‎-‎10‎-‎30 o 09:43, Pau_28 napisał:

Witam Sąsiadów :)

Jestem tez po odbiorze mieszkania przy Agatowej 25 (bud 3), i mieszkanie zrobione bardzo ładnie, natomiast zrobiony jest niesamowity  bubel w kuchni! Porównując aranżacje mieszkania ze stanem faktycznym okazuje się, że przyłącze wentylacji okapu jest z zupełnie innej strony szachu wentylacyjnego niż planowana w mieszkaniu kuchenka (i wykonane gniazdo siłowe). Ktoś tu w ogóle nie pomyślał i zrobił te instalację na pałę wiec jak tu się teraz podłączyć do okapu ? ciągnąc dookoła szachu rury wentylacyjne? Jak skoro kratka wentylacyjna BXC jest na tej samej wysokości??? Z tego co sie dowiedziałam w budynkach 2 i 3 problem tez występuje a SM umywa ręce!! 

Aranżacje? Mógłbyś wyjaśnić to masz na myśli? Bo żadnych "aranżacji" nie kojarzę. Była jedna mapka (ogólny zarys pomieszczeń), ewentualnie rzuty instalacji... Ale na żadnej z powyższych nie było zaznaczone gdzie będzie przyłącze wentylacji okapu.

Odnośnik do posta
W dniu 30.10.2017 o 18:49, olkadab napisał:

U nas szyby balkonowe są bardzo porysowane ... 

Te mrożone szyby balkonowe? Nie zwracałem nawet na nie uwagi... bardziej mi doskwiera to, że nie są niczym zabezpieczone (np. gumą od strony stalowej konstrukcji balkonu) tak, że przy mocniejszych wiatrach będą chodzić i hałasować...

A jeśli mówisz o oknach w drzwiach/oknie balkonowym - to mieliśmy w każdym pomieszczeniu dosyć mocno zarysowane - większość już wyszlifowali i jakoś to wygląda. Ogółem teraz wychodzą grubsze usterki, które firma odbierająca mieszkanie (White Inspirations - nie polecam) przeoczyła jak np. brak kąta w łazience i to na ponad 2cm jest rozwarty (kompletna tragedia) itp. więc nie mogę ich zgłosić, bo nie miałem na protokole. Zresztą Panowie budowlańcy poprawiali - ale nie wszystko zrobili starannie i kierownik budowy tłumaczy, że wszystko jest w normach... odpuściłem już to, bo muszę już wykańczać i przeprowadzać się niedługo.

Odnośnik do posta

U nas też nie obyło się bez usterek. Mieliśmy inną firmę która wychwyciła najmniejsze szczegóły jak rysy na framudze :) Najwięcej zastrzeżeń było do tynków, daleko im było do kat3. W szczególności na największym suficie gdzie w jednym rogu brakowało paru cm do poziomu. Na oko nic nie widać, do czasu jak się nie zabuduje pod sufit lub postawi mebel pod ścianą a wtedy już za późno. Z tego co się dowiedzieliśmy to wykonawcy mieli płacone od metra a nie od jakości i spełnienia norm :/ Rysy na szybach okiennych to chyba standard. Plus jest taki, że zgłoszone usterki zostały zaadresowane a wykonawcy (może z powodu nadzoru) przyłożyli się do ich wykonania.

Edytowane przez mba
Odnośnik do posta
  • 2 weeks later...
W dniu 21.11.2017 o 15:43, katerina82 napisał:

pewnie po akcie notarialnym dopiero

potwierdzam, pytalem o to dzis w Sniezce. jak ktos ma MdM na 2018 to tez dodatkowo troche dluzej poczeka (akt notarialny po ostatniej transzy mdm mozna podpisac). 

mi za m2 wyszlo o niecale 22zl/m2 wiecej niz przy pierwotnej cenie ale z racji mniejszego metrazu niz wynikajacego z poczatkowego planu to jeszcze zalapie sie na zwrot zamiast doplacac 

Odnośnik do posta