Skocz do zawartości

Nowa inwestycja przy ul. Agatowej

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja podpisywałam umowę z tauronem w czwartek a w poniedziałek byli montować licznik co prawda z 3 godzinnym opóźnieniem ale jednak co do prądu na korytarzu to Pan ze śnieżki mówił, że nie można...

Nikt. Tauron ma systemowe klucze do tablic. Inkasentowi odczytującemu licznik też schodzisz otworzyć tablice?

Prawdopodobnie dzisiaj po południu będę w Śnieżce to się wszystkiego dowiem

Również czekamy na możliwość odbioru mieszkania w bud. 2, ale jeszcze nie dzwonili. Natomiast mam pytanie: Czy ktoś z Państwa planuje skorzystać z usług firm odbierających mieszkanie? Bo ja się na tym kompletnie nie znam i zastanawiam się czy zatrudnić taką firmę (i czy jest sens), ale z tego co się orientuję to są koszta w wysokości ok 500zł.

Odnośnik do posta
17 godzin temu, gienekk napisał:

Tak, ja planuję. Koszt 280 zł. Uważam, że lepiej zatrudnić taką firmę do odbioru niż później żałować, że się coś przeoczyło przy odbiorze i wpędzać w możliwe większe koszta przy naprawie usterek.

15 godzin temu, katerina82 napisał:

Ja też będę korzystała z usług firmy bo nie mam pojęcia na co trzeba zwracać uwagę przy odbiorze. Firma która będzie robiła odbiór bierze ode mnie 180 zł ale to zależy od wielkości mieszkania które odbierają.

Hmm... czyli raczej warto skorzystać, a czy mógłbym Was prosić abyście podesłali jakieś namiary na te firmy, które Wam będą odbierać te mieszkania (bo cenowo to lepiej u Was wygląda, w porównaniu do tego co sam znalazłem)?

Odnośnik do posta

Odbiór trwa około godziny a wygląda tak, że jedna osoba mierzy mieszkanie, sprawdza stan ścian czy są równe itd. a druga osoba sprawdza czy są jakieś uszkodzenia na drzwiach, oknach, balkonie, czy ilość gniazdek się zgadza i czy są we właściwym miejscu.  Ze Spółdzielni są dwie osoby, trzeba na nich czekać przed wejściem do bloku bo pokazują od drzwi wejściowych co i jak, wydają klucze i podpisują protokoły odbioru.

Odnośnik do posta

Witam!

Uprzejmie informuję, że inwestycje na ul. Agatowej są podłączone pod nowoczesną infrastrukturę superszybkiego internetu światłowodowego z firmy Orange Polska. Internet światłowodowy jest szczególnie przydatny dla osób ceniących sobie niezawodność w przesyle danych. Jeśli pracujesz, grasz lub oglądasz filmy w wysokiej rozdzielczości przez internet to rozwiązanie jest dla Ciebie. Wraz z nim możesz zamówić telewizję w jakości 4K, telefon domowy i telefon komórkowy. Profesjonalną obsługę, informacje o rabatach i specjalny prezent otrzymasz u opiekuna budynku. Zadzwoń pod numer: 571-401-849 i dołącz do nas. 

Pozdrawiam
Opiekun Budynku Orange
Sylwester Kupka
tel.: 571-401-849
e: sylwester.kupka@orangeretail.pl

Odnośnik do posta

Witam!

Uprzejmie informuję, że inwestycje na ul. Agatowej są podłączone pod nowoczesną infrastrukturę superszybkiego internetu światłowodowego z firmy Orange Polska. Internet światłowodowy jest szczególnie przydatny dla osób ceniących sobie niezawodność w przesyle danych. Jeśli pracujesz, grasz lub oglądasz filmy w wysokiej rozdzielczości przez internet to rozwiązanie jest dla Ciebie. Wraz z nim możesz zamówić telewizję w jakości 4K, telefon domowy i telefon komórkowy. Profesjonalną obsługę, informacje o rabatach i specjalny prezent otrzymasz u opiekuna budynku. Zadzwoń pod numer: 571-401-849 i dołącz do nas. 

Pozdrawiam
Opiekun Budynku Orange
Sylwester Kupka
tel.: 571-401-849
e: sylwester.kupka@orangeretail.pl

Odnośnik do posta

Na Agatowej 23 w klatce 1 od soboty winda już się 3 razy zdołała zepsuć, dodatkowo nie działa otwieranie badgem ani kodem drzwi wejściowe do bloku. Pewnie z tego powodu również ktoś urwał uchwyt od wejścia do klatki.

Jeśli dalej będą takie jaja z windą jak do tej pory to się szykuje drugie Alternatywy 4 ;)

Odnośnik do posta

Ja także już po odbiorze przez White Inspirations - w dniu dzisiejszym. Nie było poważnych problemów, poza nierówną posadzką w pomieszczeniu gospodarczym, i dwoma nierównymi ścianami (kąty). A tak to trochę drobnych usterek jak np. obite ramy balkonowe, zarysowane okna itp. Wszystko zgłoszone i klucze odebrane. Dzisiaj udało nam się wejść do klatki I na badge'a.

Odnośnik do posta

ciekawi mnie również jak się mają projekty architekta względem rzeczywistości ;) np. choćby korytarze (inne oświetlenie - tutaj podwieszany sufit itp., większe numery przy drzwiach - to akurat byłoby bardziej praktyczne), czy nieco inne wykończenie zewnętrzne budynków...

z564de90a109d7.jpg

Bo to chyba nie to samo ;)

s-dEDgiPlaCZ5Ao0_lcPC4zCB91kaBCZZZctK3S6B8edqnrfQT2cqDz8OQn0Bbfg-TyKrIHO7BMbklCxHBb3GIOpEbn0Y57GCa0XR-kz0KUZjImPQVAwCiuoAVe-rKOze9VHmIUF4wbxICRIy_5enNG-NTYzZs_ryRMnJxNnbZeV8u0XIG3-j2mA5lrUanGbs9WQqk8ytTkyhC7aNLv9mcnEBh8E1WvHzaZF3jqca-Pp_GoXtHl9NPWnclnaYP7fr2sbCKqY4Zp0vQ1KUR1R3sfpnSVPDD0bSur0sUP67eAc2Fs5BslcjJD8hgx0kqM5hLAgqjLw4UQLBaP-8ulWRwunV_QV3uueY4rFt5pBP_aBCcdR1oOeKL2_K6urQZ2OOdIkdbOne2Ap00g2bjhqokK3azu_tt3DePkMvpUdGh3yK1Bojdvu8LLUO_6nL3r19EaBK-54gLwLV-M2gSq2xeuN7ogFlch5zHAWhirO9PW5-qfSjfpxbyaLAJJsleggVU5YqFy2AihL_qBNGXjDDosfEvSoBFGFjpjeAr1-8G0HjeMWspetDrTkhr9k1Hiuu1OSH8GslZB5Vvs5zFxToNaMIMgDRKYg62EPynyjSvY=w1732-h974-no

Edytowane przez ljx
Odnośnik do posta
6 godzin temu, ljx napisał:

ciekawi mnie również jak się mają projekty architekta względem rzeczywistości ;) np. choćby korytarze (inne oświetlenie - tutaj podwieszany sufit itp., większe numery przy drzwiach - to akurat byłoby bardziej praktyczne), czy nieco inne wykończenie zewnętrzne budynków...

Bo to chyba nie to samo ;)

s-dEDgiPlaCZ5Ao0_lcPC4zCB91kaBCZZZctK3S6B8edqnrfQT2cqDz8OQn0Bbfg-TyKrIHO7BMbklCxHBb3GIOpEbn0Y57GCa0XR-kz0KUZjImPQVAwCiuoAVe-rKOze9VHmIUF4wbxICRIy_5enNG-NTYzZs_ryRMnJxNnbZeV8u0XIG3-j2mA5lrUanGbs9WQqk8ytTkyhC7aNLv9mcnEBh8E1WvHzaZF3jqca-Pp_GoXtHl9NPWnclnaYP7fr2sbCKqY4Zp0vQ1KUR1R3sfpnSVPDD0bSur0sUP67eAc2Fs5BslcjJD8hgx0kqM5hLAgqjLw4UQLBaP-8ulWRwunV_QV3uueY4rFt5pBP_aBCcdR1oOeKL2_K6urQZ2OOdIkdbOne2Ap00g2bjhqokK3azu_tt3DePkMvpUdGh3yK1Bojdvu8LLUO_6nL3r19EaBK-54gLwLV-M2gSq2xeuN7ogFlch5zHAWhirO9PW5-qfSjfpxbyaLAJJsleggVU5YqFy2AihL_qBNGXjDDosfEvSoBFGFjpjeAr1-8G0HjeMWspetDrTkhr9k1Hiuu1OSH8GslZB5Vvs5zFxToNaMIMgDRKYg62EPynyjSvY=w1732-h974-no

Mają się całkiem nieźle... tzn. realizacja nie odbiega znacząco od realizacji. A wiążące jest to co jest w umowie- standard wykończenia itd...

A drobne różnice (jak np. inny kształ lamp, czy też sufit podwieszany) to jest naprawdę mało znaczący szczegół...

Odnośnik do posta
10 godzin temu, luk82 napisał:

Mają się całkiem nieźle... tzn. realizacja nie odbiega znacząco od realizacji. A wiążące jest to co jest w umowie- standard wykończenia itd...

A drobne różnice (jak np. inny kształ lamp, czy też sufit podwieszany) to jest naprawdę mało znaczący szczegół...

Wyczułem w tym ironię... ;) 

Odnośnik do posta