Skocz do zawartości

Nowa inwestycja przy ul. Agatowej

Rekomendowane odpowiedzi

• 1 month later...
  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja podpisywałam umowę z tauronem w czwartek a w poniedziałek byli montować licznik co prawda z 3 godzinnym opóźnieniem ale jednak co do prądu na korytarzu to Pan ze śnieżki mówił, że nie można...

Nikt. Tauron ma systemowe klucze do tablic. Inkasentowi odczytującemu licznik też schodzisz otworzyć tablice?

Prawdopodobnie dzisiaj po południu będę w Śnieżce to się wszystkiego dowiem

Czy ktoś może jednak zweryfikować informacje nt ul. Domagały? Ja się dowiedziałem, że obecne prace związane są jedynie z przyłączeniem kanalizacji dla inwestycji, która się ma tam rozpocząć niedługo - nowe bloki - i wcale nie będzie to realizacja, która połączy oba odcinki (ok. 650 m) ul. Domagały... Patrząc zresztą na rezerwacje budżetu miejskiego na ten cel niestety wydaje się to prawdopodobne...

Odnośnik do posta
  • 3 weeks later...

Nie pamiętam gdzie to czytałem bo podałbym link, ale było napisane że na ten rok przeznaczonych jest niewiele pieniążków na Domagały i coś tam mają dłubać i przygotowywać przetarg. Za to na rok 2017 już ma być spora suma i termin realizacji zdaje się na 2018. Jak znajdę to wkleję konkrety, a ta informacja z terminem realizacji nie jest pewna z mojej strony.

Odnośnik do posta
  • 3 months later...

Mam pytanie dot. stajni sąsiadującej z nowymi budynkami Śnieżki czy zostanie rozebrana czy ktoś ją dalej prowadzi i jest aktywnym właścicielem ? Są osoby które orientują się w temacie ? Zastanawiam się jak zareagują nowi właściciele którym konik będzie w okno zaglądać :) mi osobiście nie przeszkadza i nadaje swoistego klimatu ul. Agatowej, ciekaw jestem po prostu jak pogodzi to Śnieżka obok piękny nowoczesny budynek z lokalami użytkowymi obok stajnia i specyficzna zagroda :)

Odnośnik do posta
  • 7 months later...
Mam pytanie dot. stajni sąsiadującej z nowymi budynkami Śnieżki czy zostanie rozebrana czy ktoś ją dalej prowadzi i jest aktywnym właścicielem ? Są osoby które orientują się w temacie ? Zastanawiam się jak zareagują nowi właściciele którym konik będzie w okno zaglądać :) mi osobiście nie przeszkadza i nadaje swoistego klimatu ul. Agatowej, ciekaw jestem po prostu jak pogodzi to Śnieżka obok piękny nowoczesny budynek z lokalami użytkowymi obok stajnia i specyficzna zagroda :)

To jak te kunie? Są tam czy ich nie ma?

luk

Odnośnik do posta
  • 3 weeks later...

Nie będzie żadnej Domagały, ale za to będzie 17 kolejnych bloków na linii Kościół-Telefonika! Takie słuchy chodzą. Dlatego żeby wyjechać z tego osiedla, które się robi coraz bardziej nieprzyjazne dla mieszkańców, trzeba pomyśleć o helikopterze, tyle że nie ma lądowiska. Ciekawe czy kochana Spółdzielnia informuje potencjalnie nowych mieszkańców jak tu jest naprawdę? LC Corp wywozi codziennie setki ton ziemi, bo 30 tonowe ciężarówki kursują częściej niż MPK na Złocień rozjeżdżajac Agatową, która niedługo zacznie się całkiem sypać. Tak więc tam też pewnie budują nowe bloki. O stacji kolejowej ani widu ani słychu. Cóż najważniejsza jest kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Mieszkańcy są o tyle ważni o ile kupują nowe mieszkania i płacą.

Odnośnik do posta
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Bloki są już wybudowane wiec raczej nierealne żebyśmy tyle czekali na odbiór, jak rozmawiałam ostatnio z panią ze Śnieżki to mi powiedziała, że:

Przekazanie mieszkań lokatorom w budynku B2 przewidziane jest wg. umowy na III kwartał 2017 r. tj. do końca września. Przekazanie mieszkań odbędzie się po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie budynku wydanej przez nadzór budowlany w Krakowie. Dokładna data przekazania mieszkań uzależniona jest od wydanej wcześniej pozytywnej decyzji administracyjnej.

Musiały by być duże problemy z odbiorem bloków żeby ten termin się przesunął, ja cały czas liczę że na dniach będą dzwonić bo trochę mi się już zaczną spieszyć :)

Odnośnik do posta
  • 2 weeks later...