Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 288
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pytanie natury technicznej : wie ktos moze jak wlaczyc swiatlo na klatce schodowej ? Jakies korki sa gdzies cos ktos bo o ile w mieszkaniach jest budowlany prad o tyle na klatce ciemno .......

Pisałam w tej sprawie do lcc, ale nikt łaskawie nie odpisał.

Smoczyca czy kontaktował się już ktoś z Tobą w celu usunięcia usterek zgłaszanych podczas odbioru ?? Odbierałaś 18.12 ?

Odnośnik do posta

Hej,

Pytanie do mieszkańców klatek od strony poprzednich budynków LCC, a nie od strony rzeki, rozmawialiście na temat kontenerów na śmieci I wiat smietnikowych?

Przecież to jest paranoja wtym momencie żeby dojść do wiaty śmietnikowej trzeba obejść cały blok, a kontenera na odpady remontowe niema.!!

Odnośnik do posta
Pytanie natury technicznej : wie ktos moze jak wlaczyc swiatlo na klatce schodowej ? Jakies korki sa gdzies cos ktos bo o ile w mieszkaniach jest budowlany prad o tyle na klatce ciemno .......

Pisałam w tej sprawie do lcc, ale nikt łaskawie nie odpisał.

Smoczyca czy kontaktował się już ktoś z Tobą w celu usunięcia usterek zgłaszanych podczas odbioru ?? Odbierałaś 18.12 ?

Jesli chodzi o moj odbior to babeczka byla totalnie nie rzgotowana co bylo zenujace uwazam , poprwki naniesli ale te nie wymagajace wiele nakladu pracy czyli jakies slify nierownosc..... I nikt sie nie kontaktowal w sprawie pozostalych w sumie 1 dotyczacej balkonu .... Generanie uwazam ze obsoga posprzearzowa jest po najmniejszej lini oporu ....

Odnośnik do posta
Gość Rzulfrydz
Też będę brał od nich. W którym bloku mieszkasz

Ja mieszkam w 20.

Na ich stronach są wymienione bloki 10 i 12, więc nie wiem co jest grane. Pisałem do nich ale jak na razie to cisza.

Odnośnik do posta
Gość Rzulfrydz
Hej,

Pytanie do mieszkańców klatek od strony poprzednich budynków LCC, a nie od strony rzeki, rozmawialiście na temat kontenerów na śmieci I wiat smietnikowych?

Przecież to jest paranoja wtym momencie żeby dojść do wiaty śmietnikowej trzeba obejść cały blok, a kontenera na odpady remontowe niema.!!

Zarządca czyli Nawigator nie ma jeszcze oficjalnie Was w zarządzie bo bloki nie są im przekazane.

Sprawę wiaty już omawiałem z administratorem Panem Rafałem Michnalem przedstawicielem Nawigatora na naszą ulicę. W skrócie jest mega dupa zrobiona przez LCC. Będziecie korzystali z naszej wiaty ale dopiero po zakończeniu remontów. Takie niestety założenia przyjął LCC. Klatki 1 i 2 bloku 20 oraz 3 i 4 bloku 22 wraz z klatkami posiadającymi dojście od naszej strony bloków 24, 26 i 28 będą miały 1 wspólną wiatę.

Kontenera od strony bloków 20 i 22 nie będzie bo nie ma na niego miejsca, chyba że na Waszych miejscach parkingowych przy bloku 26.

Odnośnik do posta

prąd na klatce będzie jak tauron podłączy , czyli być może w przyszłym tygodniu - informacja od lcc

Odnośnik do posta
Z tego co się orientuję to notariusza możemy wybrać sobie sami gdyż to my w całości pokrywamy koszta.W przypadku podpisywania umowy deweloperskiej to Lcc wskazywał swojego notariusza i pokrywał połowę jego opłaty.Jeśli chodzi o przeniesienie własności to w przypadku osób które kupowały mieszkanie na kredyt to raczej im wcześniej tym lepiej gdyż w zależności od umowy z bankiem, do czasu przeniesienia własności koszta raty się zwiększają ( w moim przypadku o jakieś 110zl. miesięcznie ) a podatek od nieruchomości płacimy raz w roku i to będzie w granicach 120zł. w zależności od mkw.

my w przyszłym tygodniu będziemy podpisywać akt u notariusza wyznaczonego przez lcc.

Odnośnik do posta

Lcc wyznaczył Wam notariusza bo im tak wygodnie. To Wy wybieracie notariusza bo Wy za niego płacicie. Proszę zadzwonić do Lcc i zapytać czy macie obowiązek korzystać z notariusza wyznaczonego przez dewelopera? Będą kombinować ze tak łatwiej bo musicie ponieść jakieś koszty z tytułu innej kancelarii i to was drogo wyjdzie i ze się nie opłaca. ...etc. Deweloper ma prawo wybrać notariusza w przypadku umowy tej pierwszej,(chyba przedwstepna) na którą się składamy po połowie. Postraszcie ich zmiana notariusza to od razu zejdą z ceny a te u nich są trochę zawyżone. Myślę że spokojnie możecie POHANDLOWAC. Jak macie tańszego, własnego notariusza to sprawa np.przeniesienia aktu wlasnosci wcale nie musi się kończyć na notariusz z Lcc.

Odnośnik do posta

a mozna ich poprosic zeby podlaczyli prad budowlany do czasu zalatwienia tego z Tauronem. My wczoraj tez odebralismy mieszkanie i mam sie w tej sprawie dzisiaj kontaktowac z Panem Jackiem, wiec zobaczymy co z tego wyjdzie. Narazie z tego co sprawdzalismy to pradu w gniazdkach nie bylo

Odnośnik do posta

Aaaa...no tak... zapomniałem wysmarować wielolinijkowego posta o zasadach bhp i uprawnieniach oraz o zdroworozsądkowym podejściu do rzeczy na których się ktoś nie zna. W ramach sprostowania był to skrót myślowy i szybka odpowiedź na pytanie czy prąd jest podpięty.

PS. W razie problemów z podłączeniem służę pomocą ;)

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...