Skocz do zawartości

Likwidacja / Przejęcie Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Jeśli ktoś ma ochotę przejąć domenę osiedlezlocien.pl a wraz z nią całe forum - zapraszam do kontaktu. Niestety grupy na FB całkowicie wyparły idee tego typu forów, nie pojawiają się tu praktycznie żadne merytoryczne posty a ilość odwiedzin spadła w ciągu ostatniego roku o 80%

W związku tym - jeśli ktoś chce zająć się dalej tym forum oddam go zupełnie za darmo. Zrobimy cesję domeny (zgodnie z warunkami wybranego przez nowego admina sprzedawcy domen), przekaże  nowemu adminowi backup plików forum oraz backup bazy danych. 

Do prowadzenia forum w obecnej postaci potrzebna jest licencja Invision Power Board - obecnie wygasła więc oprogramowania forum nie da się zaktualizować a w przyszłości może być ono podatne na ataki.  Ja nie przedłużam tej licencji na ten moment.

Jeśli nie znajdzie się nikt chętny na przejęcie - forum przestanie działać w dniu wygaśnięcia obecnego abonamentu domeny osiedlezlocien.pl tj. 30.12.2022.

• 2 months later...

Cześć, pożegnam się za wczasu z tymi nielicznymi którzy jeszcze pozostali na forum ;) tak jak zaznaczył wyżej Admin fora wyschły upadły jak kiedyś kawiarenki internetowe ;) przepadły nie ma już ratunku dziękuję wszystkim zarowno za te merytoryczne dyskusje i tym z którymi musiałem prowadzic kłótnie i gasić pożar ognistej rozmowy dziękuję dawaliście mi pracę ;) . Dzięki forum wiedzialem co się dzieje i co się wydarzyło na osiedlu co czeka nas w przyszłości oraz przed czym musimy się bronić jako mieszkańcy poznałem mnóstwo świetnych osób osobiście i za to przede wszystkim chciałem podziękowac. Po tylu latach nie wyobrażam sobie tak po prostu wyłączyc forum bez pożegnania ;) więc dziękuję Piotrze dziękuję Użytkownicy i dzięki Ekipom ludzi których poznałem dzięki temu właśnie forum. Pozdrawiam Waldek aka Franzz ;)

• Thanks 1