Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ❤
Zapraszam Was do zapoznania się z moją ofertą świątecznych ozdób choinkowych z filcu. Ozdoby te są ręcznie robione, a przez to NIEPOWTARZALNE i WYJĄTKOWE. Wykonałam je z filcu, kolorowych wstążek, tasiemek, koralików i guziczków. Poszczególne elementy są ze sobą sklejone lub zszyte, dlatego nie należy ich prać i wyginać. Prezentowane zawieszki nie są również zabawkami, dlatego należy uważać, żeby nie dostały się w ręce małych dzieci. Ozdoby są duże (mają ponad 10 centymetrów wysokości) i idealnie zastąpią tłukące się bombki. Są wesołe i mogą być miłą odmianą od tradycyjnych ozdób choinkowych. Mogą być też świetnym pomysłem na prezent. Takich ozdób nie znajdziecie w żadnym sklepie. Zainteresowanych proszę o wiadomość na adres e-mail: meette.83@gmail.com. Istnieje opcja wysyłki. Na Złocieniu dostawa gratis. Zapraszam do zakupów.
*przy większym zamówieniu udzielam rabatu ❤
Zawieszka nr 1 - PINGWINKI - 25 złotych (para)
Zawieszka nr 2 - RENIFERKI - 25 złotych (para)
Zawieszka nr 3 - PIERNICZKI - 20 złotych (para)
Zawieszka nr 4 - GWIAZDECZKI - 20 złotych (para)
Zawieszka nr 5 - GWIAZDY - 15 złotych (4sztuki)
Zawieszka nr 6 - SERCA - 15 złotych (4 sztuki)

1bgwiazda.JPG

2apingwin.JPG

3brenifer.JPG

4aciastko.JPG

5gwiazda.JPG

6serce.JPG

Odnośnik do posta