Skocz do zawartości
royuuu

Kradzież w nocy z dnia 20.03 na 21.03

Rekomendowane odpowiedzi

WItam.

Wczoraj w nocy doszło do włamania do samachodu osobowego, który był zaparkowany w parkingu podziemnym pod blokami Czeczów 10 i 12. Została wybita boczna szyba i został skradziony czarny laptop.

Jeżeli ktoś zauważył coś podejrzanego to proszę wysłanie prywatnej wiadomości do mnie.

pozdrawiam i strzeżcie się

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kradzieże zaczęły się już z środy na czwartek ale widzę, że te wrzody społeczne wróciły.

Co zrobisz, skoro do garażu można wejść przez każdą klatkę bo drzwi się nie domykają. Może warto by pomyśleć o zamykanych drzwiach do garażu? Porozdawać klucze właścicielom miejsc postojowych i za każdym razem zamykać za tyłkiem drzwi.

Trzeba działać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ochrona + kamery jak najbardziej. Klucze również.

Swoją drogą dlaczego budynki są otwarte i można do nich wejść bez podawania kodu do bramy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ktokolwiek: rozmawiałem dwa dni temu z p. Michnalem. Na zebraniu naszej wspólnoty (które odbędzie się po świętach) będzie poruszany temat kamer i ochrony. Wspominał, że bodajże w blokach 14-16 jest ochroniarz, który robi obchód m.in. po garażach. Myślę, że koszt takich usług nie wyszedłby jakiś mega duży.

royuuu: wielokrotnie poruszałem temat otwartych drzwi od klatek u kierownika budowy/zarządcy. Sam niewiele zdziałam.

A tak poza tym myślę, że można śmiało przygotować listę naszych oczekiwań związanych z zarządzaniem naszą wspólnotą - za coś w końcu płacimy.

Można się spotkać też prywatnie przy piwku i obgadać różne kwestie (w końcu jesteśmy wspólnotą) - co Wy na to?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na wspólnocie 14,16,18 również początkowo były kradzieże. Ludzie zasadzali się pomiędzy samochodami ale wtedy nikt nie przychodził kraść. Potem była ochrona- był spokój. Zrezygnowali pojawił się złodziej. Znowu jest ochrona i nadal kradną. Szkoda tylko że już na całego- żeby uszkadzać jeszcze komuś samochód to po prostu gnida musiała być.Należy zwrócić uwagę na kręcących się ludzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta