Skocz do zawartości

Nocne rajdy na Malachitowej

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie co to za towarzystwo upodobało sobie codzienne, nocne (23 - 1 w nocy) rajdy mercedesem na niemieckich blachach po Malachitowej? Czasem jedno kółeczko wokół bloku Malachitowa 10, czasem więcej, każde z rykiem, piskami i oczywiście umcy umcy z głośników :// a na koniec efektowne parkowanie w postaci zastawienia chodnika...

Edytowane przez carter1234
  • Like 1

Mieszkając blisko progów na Domagały czasami zastanawiam się czy spisanie tablic rejestracyjnych tych jeżdżących syfów i zgłoszenie na policje ma jakiś sens. Nie wiem jak niektóre z tych samochodów przechodzą przeglądy techniczne - są tacy mistrzowie co po przejechaniu progu dają w palnik i jest przeraźliwy huk z wydechu. Nie, to nie jest fajne i nie jest szpanerskie, szpanerskie by było jakby to mniej wyło a bardziej jechało.

20 godzin temu, Greg napisał:

Mieszkając blisko progów na Domagały czasami zastanawiam się czy spisanie tablic rejestracyjnych tych jeżdżących syfów i zgłoszenie na policje ma jakiś sens. Nie wiem jak niektóre z tych samochodów przechodzą przeglądy techniczne - są tacy mistrzowie co po przejechaniu progu dają w palnik i jest przeraźliwy huk z wydechu. Nie, to nie jest fajne i nie jest szpanerskie, szpanerskie by było jakby to mniej wyło a bardziej jechało.

Bo to cebula-tuning, golfy 3 i civiki mają ryczeć a nie jechać.

• 3 weeks later...

Towarzystwo dalej sie bawi. Co pare dni inna fura , po Mercedesie był szary/srebrny Focus RS, od kilku dni z kolei czarne audi. Dzis przeleciał z rykiem silnika miedzy blokami 5 a 8 leciutko jakieś 90-100 km/h. Dosłownie minute wcześniej grupa dzieciaków przebiegała przez ulice. Nietrudno o przykrą historie. Po zastawieniu chodnika z auta wysiadło 2 dżentelmenów o śniadej karnacji....

3159E584-CD6A-4FDD-8597-F1D276878EEC.jpeg

Edytowane przez carter1234

A czy ktoś z wypisujących na forum zgłosił sprawę na policję? Pisanie na forum nic nie da.

Numery rejestracyjne są, więc sprawę można zgłosić. Policja ściągnie nagranie z monitoringu spółdzielni i po temacie.

Jeśli dobrze wpisałem numer ze zdjęcia, to wynika, że właściciel auta nie ma wykupionej polisy OC.

Jednak ma polisę, doczytałem jeszcze raz numer na fotce

Edytowane przez sledzik1984
SCALIŁEM POST POD POSTEM

• 1 year later...