Skocz do zawartości
Szymon

Sortownia śmieci i oczyszczalnia w pobliżu osiedla :(

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Zastanawiam się nad zakupem mieszkania na osiedlu Podgaje... jednak na duży minus wpływa oczyszczalnia i sortownia odpadów. Czy jest ktoś mieszkający w tej  okolicy i ma mogłby wyrazić swoją opinie? Pozostaje jeszcze temat budowy szybkiej kolei obok osiedla, która ponoć ma powstać w przeciągu roku.

Z góry wielkie dzięki i pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, mieszkam tu prawie 4 lata i może raz coś czułem, ogólnie mocno przereklamowane są opinie że tu śmierdzi. Nie wiem jak na Podgajach ale na starej części osiedla jest okej. pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ogólnie jedyne zapachy to przy tym moście obok targu rolnego czuć (jeszcze nie mieszkam). Niektórzy za bardzo panikują i dzięki temu ceny mieszkań są niższe. Ale nie wiem gdzie w mieście jest rejon bez zapachowy gdzie nigdy nic nie zaśmierdzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 29.02.2020 o 17:54, Szymon napisał:

Dzień dobry,

Zastanawiam się nad zakupem mieszkania na osiedlu Podgaje... jednak na duży minus wpływa oczyszczalnia i sortownia odpadów. Czy jest ktoś mieszkający w tej  okolicy i ma mogłby wyrazić swoją opinie? Pozostaje jeszcze temat budowy szybkiej kolei obok osiedla, która ponoć ma powstać w przeciągu roku.

Z góry wielkie dzięki i pozdrawiam :)

Szymon przede wszystkim witamy na forum :) witaj forumowiczu, witaj sąsiedzie , temat stacji Złocień jest założony sprawa w toku prace trwają jak nie wykopią jakiś historycznych artefaktów jak ostatnio ma to miejsce na wcześniejszych etapach to będzie dobrze :) w kwestii smrodu i oceny tu skupiłbym się na relacjach sąsiadów którzy mieszkają w pobliżu czyli ten temat lub możesz prześledzić  FB bo zakładane są na bieżąco konta również  dot. Waszej inwestycji, podchodź z dystansem proszę do opinii  typu "u mnie Słonecznym", czy u mnie na starej części osiedla jest ok" bo to troszkę jak się ludzie wypowiadają dla przykładu na forum BMW jak to moja Toyota nie chodzi  nie stuka:) Ja mieszkam tu troszkę czasu i wiem że każdy rejon naszego osiedla ma swoje wady i zalety:)mam swoje drobne spostrzeżenia dot. smrodu w rejonie inwestycji Podgaje to zapraszam na priv na dłuższą wymianę zdań :) 

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta