Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy zadzwonić pod numer 801 084 084

Brygada MPO umawia się na dany dzień i godzinę. Nie róbmy rupieciarni pod blokami skoro jest to DARMOWE !!

Odbierają wszelaki sprzęt elektryczny: pralki, lodówki, tv, routery, czajniki, żelazka itd. i tekstylia.

Szczegóły poniżej:

http://www.mpo.krakow.pl/aktualnosci/dzis-ruszyl-pilotazowy-program-odbioru-i-zagospodarowania-tekstyliow

https://lovekrakow.pl/aktualnosci/w-pakiecie-nie-tylko-przyjazd-smieciarki_32947.html

• Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedyś już o tym pisałem na forum - fajnie, że stworzyłeś post - może choć część ludzi się zastosuje.

Swoją drogą wydaje mi się, że powinny jakieś informacje wisieć też w formie ulotki - na wiatach lub klatkach.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tę Waszą pralkę widziałem jak wczoraj wyjeżdża z Czeczów, przez Pana, co często wózkiem wywozi ze Złocienia złom ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, sog napisał:

Tę Waszą pralkę widziałem jak wczoraj wyjeżdża z Czeczów, przez Pana, co często wózkiem wywozi ze Złocienia złom ;)

A jest taki, jest - często go widać na Osiedlu i na Półłanki - niepozorny, a nieraz obładowany "towarem" jak...

image.png.2168e9b5e0bcecfe9d7c396c1707d04f.png

Żadnej okazji nie przepuści - czasem to nawet dobrze, że są tacy ludzie - od razu mam skojarzenie z pewną sympatyczną parą mechesów z TV ;-)

image.png.db23548c49dd3137b0fc30333ba64166.png

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tomi jak wrzucasz tego typu zdjęcia zmniejszaj je proszę zdecydowanie, chyba że są to zdjęcia np. dot. inwestycji. Zdjęcia które zamieściłeś były na cały ekran. 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Temu Panu nie można odmówić tego, że jest cholernie pracowity. Źle, że życie ludzi zmusza do takich sytuacji, ale dzięki takim ludziom właśnie nie ma problemu z rupieciami pod blokiem.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, sog napisał:

Temu Panu nie można odmówić tego, że jest cholernie pracowity. Źle, że życie ludzi zmusza do takich sytuacji, ale dzięki takim ludziom właśnie nie ma problemu z rupieciami pod blokiem.

Przede wszystkim wielu mogłoby się uczyć od tego Pana definicji sortowania, niektórym ciężko jest rozróżnić papier od puszki

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta