Skocz do zawartości
Tomasz Siatka

Usługi remontowe - wolne terminy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry,

Posiadam 20-letnie doświadczenie w zakresie usług budowlanych i wykończeniowych. Wykonuje swoje prace ze starannością. Skończyłem kompleksowo wykończenie dwupoziomowego mieszkania na Słonecznym Miasteczku i chętnie podejmę się kolejnych realizacji na osiedlu Złocień. Mam konkurencyjne ceny. Zajmuję się przede wszystkim:

• sufity podwieszane
  • ściany działowe
  • podłogi panelowe
  • adaptacja poddaszy
  • flizowanie łazienek
  • biały montaż
  • terakota
  • gładzie
  • układanie kostki
  • malowanie
  • montaż drzwi i okien
  • elewacje

Firma Remontowo-Budowlana Tom-Solit Tomasz Siatka

TEL. 511 844 669

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecam Pana Tomasza. Uratował mi mieszkanie po nieudanym remoncie poprzedniej ekipy i wykończył mieszkanie do samego końca. Bardzo sprawny, uczciwy i pomocny. Ma bardzo "ludzkie" ceny, w porównaniu po innych wycenach. Pomagał w dostawie i wnoszeniu materiałów na mieszkanie. Zrobił przepiękne dwie łazienki według projektu, z zabudową KG i 11 rodzajami płytek. Bardzo się napracował, na nie tak łatwym projektem :-) Na pewno będzie realizował w moim mieszkaniu dalsze projekty. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie przypadkiem, pomogłam mu napisać ogłoszenie, bo Pan nie jest obeznany w sprawach sieciowych. A napisałam rekomendację, bo remont został zrobiony i ukończony i jestem zadowolona. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecamy pana Tomka wlasnie.dzis wprawial nam drzwi. Podejscie profesionalne rzetelne i uczciwe. Widac w jego pracy ze wklada cale swoje serce. Nie je nie pije kawy ani herbaty. Ledwie na wode dal sie.namowic.Jestesmy bardzo zadowoleni i szczerze Polecamy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta