Skocz do zawartości
Djinn

Nowy etap - Budynek B14

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, że w miejscu aktualnie istniejącego "piaskowego" placu zabaw niedługo nasz kochany deweloper wybuduje kolejny blok, zastanawiam się, czy dotrzymają słowa co do lokali usługowych.

A może ktoś coś wie?

słoneczne mapa.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja nic nie slyszalam w temacie lokali uslugowych - dostalam wrecz przeciwstawną odpowiedź jakoby miało ich w ogóle nie być po stronie LC Corp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Email który otrzymałem 5 września od LC Corp apropo B14 i B15:

Oferta może się pojawić w październiku. W ofercie będą lokale usługowe. Nie znamy jeszcze szczegółów czy też cen.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

My też na etapie zakupu usłyszeliśmy od przedstawiciela dewelopera, że w tych budynkach jako jedynych będą lokale usługowe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I bardzo dobrze że będą, mam nadzieje że będzie żabka czy coś takiego i jakieś inne fajne usługi. To właśnie rzecz której najbardziej zazdroszcze Avii - wszystko na miejscu praktycznie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadza się, LCC od samego początku jak powstaje osiedle twierdził że lokale będą w konkretnych blokach. Mnie się osobiście wydawało że to miały być budynki oznaczone na powyższym planie jako B11-B13, ale mogę się mylić. Jeśli chodzi o sklep po stronie LCC to powiem tak - byle co, byle gdzie, ale niech powstanie. :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, MisiekW napisał:

Zgadza się, LCC od samego początku jak powstaje osiedle twierdził że lokale będą w konkretnych blokach. Mnie się osobiście wydawało że to miały być budynki oznaczone na powyższym planie jako B11-B13, ale mogę się mylić. Jeśli chodzi o sklep po stronie LCC to powiem tak - byle co, byle gdzie, ale niech powstanie. :) 

Na makietach u sprzedawcy widac nawet miejsca na lokale w B14-B15

aa.png

Edytowane przez mocnyszwed
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta