Skocz do zawartości
maxkad

Osiedlowe nocne MORDO WYJCE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ot taka sytuacja z godzin od 00:45 -  1:30 dnia 07-09-2019. Idzie dwóch mordo wyjców skandujących swoje hasła o "Węgrzcach Wielkich - Fan Holigan Złocień" w wieku dwudziestu paru lat z umysłem niemowlaka (bo tylko niemowlaki nie mają świadomości o tym że robią źle)  dołączyło do nich jeszcze dwóch  nieco młodszych w rejonie Złocieniowej 40. pod czterdziestką też ulżyli swoim gardłom ale na tym nie koniec. Niestety mieli ze sobą farby w spreju i swoje przynależności klubowe uwiecznili na wiacie śmietnikowej na rogu Złocieniowej i Nefrytowej. Jeden z młodszych wykonał telefon "będę czekał pod klatką" i czekał pod 3-cią klatką Złocieniowej 40 (brunet ok 1.80 m razem z niższym blondynem lub jasnym szatynem w kurtce (chyba flajers- nie wiem jak to się pisze). Przyjechała małe białe autko, pasażer w dresie i czapeczce wysiadł podszedł do bruneta wręczył mu coś - brunet wręczył coś przyjezdnemu i się rozstali ( czego byłem świadkiem pozostawiam do interpretacji czytelnikom).

Edytowane przez maxkad

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnio jakaś grubsza akcja była na zlocieniowej koło torów, przy przejściu pod wiaduktem. Spora grupa darła japy i chyba się tłukli. Niestety patolstwa u nas nie brakuje i trzeba reagować.  

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu ‎07‎.‎09‎.‎2019 o 12:59, maxkad napisał:

Witam

Ot taka sytuacja z godzin od 00:45 -  1:30 dnia 07-09-2019. Idzie dwóch mordo wyjców skandujących swoje hasła o "Węgrzcach Wielkich - Fan Holigan Złocień" w wieku dwudziestu paru lat z umysłem niemowlaka (bo tylko niemowlaki nie mają świadomości o tym że robią źle)  dołączyło do nich jeszcze dwóch  nieco młodszych w rejonie Złocieniowej 40. pod czterdziestką też ulżyli swoim gardłom ale na tym nie koniec. Niestety mieli ze sobą farby w spreju i swoje przynależności klubowe uwiecznili na wiacie śmietnikowej na rogu Złocieniowej i Topazowej. Jeden z młodszych wykonał telefon "będę czekał pod klatką" i czekał pod 3-cią klatką Złocieniowej 40 (brunet ok 1.80 m razem z niższym blondynem lub jasnym szatynem w kurtce (chyba flajers- nie wiem jak to się pisze). Przyjechała małe białe autko, pasażer w dresie i czapeczce wysiadł podszedł do bruneta wręczył mu coś - brunet wręczył coś przyjezdnemu i się rozstali ( czego byłem świadkiem pozostawiam do interpretacji czytelnikom).

Trzeba było wezwac policję. Wspomniani przez Ciebie mlodzieńcy na pewno Twojego wpisu nie przeczytaja, a nawet jakby to bedą mieć to gdzieś. Czytając mam wrażenie, że chciałeś sie pożalic jaki to biedny jesteś i przy okazji spostrzegawczy. Uwazasz, ze doszło do przestepstwa - zawiadom policję a nie wyzalaj sie na forum.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 godzin temu, anka napisał:

Wspomniani przez Ciebie mlodzieńcy na pewno Twojego wpisu nie przeczytaja, a nawet jakby to bedą mieć to gdzieś.

Oni nie ale ich rodzice ewentualnie już tak. czyżby trafiony zatopiony. a może wiesz kto to i nie bardzo pasuje ujawnianie.

Czytając mam wrażenie, że chciałeś sie pożalic jaki to biedny jesteś i przy okazji spostrzegawczy

czytając mam wrażenie że próbujesz mnie ośmieszyć wobec forumowiczów a tak zazwyczaj robią Ci którzy chronią sprawców - osłabić wiarygodność świadka.  Uważam, iż mieszkańcy powinni wiedzieć co się dzieje na osiedlu jak Cię to nie interesuje nie czytaj.

....wyzalaj sie na forum

Popracuj nad interpretacją tekstu

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak sie boję ujawnienia, że aż spać nie mogę normalnie... hahahaha. Może to Ty masz coś na sumieniu? A może Ty jestes fanem klubu TS Wegrzce i chciałeś się pochwalić?

Nie chce nikogo ośmieszać, tylko chciałam zauważyć bezsensowność tego typu postów.

Miłego dnia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Masz prawo tak myśleć -

Godzinę temu, anka napisał:

tylko chciałam zauważyć bezsensowność tego typu postów

masz prawo tak myśleć - jednak takie posty mnie nie zniechęcą i o takich incydentach będę pisał tak jak inni piszą o np. sylwestrze w lipcu, o pogryzieniu przez psa czy  też apelu o sprzątaniu po psach  czy Ci się to podoba czy nie. Jeżeli myślisz że informacja o ewentualnej dilerce na osiedlu jest bezsensowna to myśl dalej. 

Edytowane przez maxkad
  • Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, maxkad napisał:

Jeżeli myślisz że informacja o ewentualnej dilerce na osiedlu jest bezsensowna to myśl dalej. 

Powtórzę - mnie informacja o dilerce na osiedlu nie intersuje. Powinna zainteresować policję. A Ty skoro wiesz o przestępstwie i nie informujesz o nim organów, stajesz się współwinnym.

Edytowane przez anka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dajcie już spokój, takie posty też są potrzebne i uważam że maxkad zrobił dobrze bo chciał zapewne uczulić innych na takie sytuacje, żeby każdy następny miał świadomość że to nie pierwszy raz. Nie ma sensu się spierać.

• Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
27 minut temu, anka napisał:

A Ty skoro wiesz o przestępstwie i nie informujesz o nim organów, stajesz się współwinnym.

A skąd wiesz, że nie poinformowałem??? inwigilujesz mnie??? czy to kolejne Twe "przemyślenia" ???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam prośbę o powrót do dyskusji w temacie jeżeli jest jeszcze cokolwiek do dopowiedzenia w sprawie  jaką przedstawił maxkad wszelakie dygresje i osobiste wycieczki poproszę przerzućcie na prywatne wiadomości. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 10.09.2019 o 12:14, anka napisał:

Powtórzę - mnie informacja o dilerce na osiedlu nie intersuje. Powinna zainteresować policję. A Ty skoro wiesz o przestępstwie i nie informujesz o nim organów, stajesz się współwinnym.

Na szczęście nikt nie zmusza do czytania, prawda? Można wątek pominąć, jak przeszkadza, że oznaczony inaczej - można użyć funkcji "oznacz jako przeczytane"... Możliwości jest wiele

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta