Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• 5 weeks later...
  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niestety jest to kompletnie nie prawda....      

Bzdura. Po pierwsze, zgode daje zarządca budynku, a nie developer. Po drugie, zarzadca nie stwarza problemów, byle nie wieszać zewnetrznego agregatu na elewacji i zapewnić odprowadzenie skroplin. Wiem

Posted Images

Na jakiej wysokości macie stropy, mierzył ktoś? Z planu wynika, że okna kończą się na wys. 240cm, natomiast podczas pomiarów zapisałem strop h=235, więc chyba coś musiało mi się pomylić, może 245cm? :) e. nie zapisałem sobie też, na jakiej wysokości są te belki w stropie (podciągi...?), może też ktoś to mierzył?

Edytowane przez qn91
Odnośnik do posta
  • 2 weeks later...
10 godzin temu, Elektrykelektronik napisał:

Jak tam ? Był ktoś na tych przed przeglądach ? Dużo usterek ? Mieszkania są wykończone do stanu developerskiego ?

Podrzuci ktoś zdjęcia ze środka ?

U nas brakowalo dwóch gniazdek, zarysowania na oknach oraz brak tych wywietrzników i najgorsze, że przesuną się komin w łazience i jak miejsce na wanne było 164 to mamy 158 :/

Dodatkowo to takie mniejsze usterki 

Edytowane przez pietka
Odnośnik do posta
11 godzin temu, pietka napisał:

U nas brakowalo dwóch gniazdek, zarysowania na oknach oraz brak tych wywietrzników i najgorsze, że przesuną się komin w łazience i jak miejsce na wanne było 164 to mamy 158 :/

Dodatkowo to takie mniejsze usterki 

nic się nie przesuneło, wymiary na rzutach są podane bez tynków... tynku powinno być od 1,5-2cm na ściane. Tutaj się im narzuciło po 3 cm ;)

Odnośnik do posta
  • 2 weeks later...
W dniu 14.11.2020 o 14:00, ja_mate napisał:

Chciałbym zapytać jaką datę wykonania i przekazania nieruchomości macie ustaloną w umowie deweloperskiej? I czy kończą budowę szybciej niż zakładają? Z góry dziękuję 😉

Jeżeli ktoś może udzielić odpowiedzi to moje pytanie nadal aktualne :)

Odnośnik do posta
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Witam wszystkich,

Zastanawiamy się nad kupnem mieszkania na tym osiedlu jednak raczej w budynku B21 który ma być tuż obok. Ponieważ ten blok dopiero powstaje, miałabym parę pytań do was. 
Czy są w miarę jasne pokoje jeżeli mieszkanie jest położone S/N? Niestety na wschód jest jedyne dostępne z oknami w pokojach na S7 więc wolimy jednak inne, ale te już mają okna na inne części. Pracujemy z domu więc zależy żeby mieszkanie było oświetlone. Może ktoś kupił mieszkanie jak na załączniku i możepodzielić się opinią. 
Czy daleko ma być do SKA od tej częsci osiedła? Bo wygląda że do Koktowa jest mniej więcej tak samo. 
Zarezykuję również zapytać czy byłaby możliwość zobaczyć któreś mieszkanie od wewnątrz? Interesuje nas standard wykończenia mieszkania od dewelopera. Ale jak nie to zrozumiem jak najbardziej gdyż jest to mega dziwna prośba.
Z góry dziękuję za każdą udzieloną informacje.
Rzut lokalu
Pozdrawiam,
Anastazja

Odnośnik do posta

Odległość od przyszłej stacji można sprawdzić na google maps i faktycznie tak palcem po mapie wygląda dość podobna odległość, ale wydaje mi się że chodzenie do Kokotowa to jednak lekki absurd. Musiałbyś przejść trawnikiem w stronę obwodnicy, później pod nią obok Serafy (brak chodnika, błoto a w najlepszym przypadku kurz), następnie taką pół dziką dziurawą drogą a finalnie nie wiem czy da się tam fizycznie dojść (nigdy nie wpadłem na to aby to sprawdzić :)

Najlepiej podejść na osiedle i się przejść na nową stację (weź pod uwagę że od furtki w płocie osiedla wzdłuż Serafy planowany jest chodnik). Czy daleko? Moim zdaniem nie, ale to jest kwestia dość mocno względna.

Co do wykończenia, dowiedz się dokładnie u Develii co obecnie oferują. Moim zdaniem było ogólnie ok.

Odnośnik do posta
9 godzin temu, Anastazja napisał:

Witam wszystkich,

Zastanawiamy się nad kupnem mieszkania na tym osiedlu jednak raczej w budynku B21 który ma być tuż obok. Ponieważ ten blok dopiero powstaje, miałabym parę pytań do was. 
Czy są w miarę jasne pokoje jeżeli mieszkanie jest położone S/N? Niestety na wschód jest jedyne dostępne z oknami w pokojach na S7 więc wolimy jednak inne, ale te już mają okna na inne części. Pracujemy z domu więc zależy żeby mieszkanie było oświetlone. Może ktoś kupił mieszkanie jak na załączniku i możepodzielić się opinią. 
Czy daleko ma być do SKA od tej częsci osiedła? Bo wygląda że do Koktowa jest mniej więcej tak samo. 
Zarezykuję również zapytać czy byłaby możliwość zobaczyć któreś mieszkanie od wewnątrz? Interesuje nas standard wykończenia mieszkania od dewelopera. Ale jak nie to zrozumiem jak najbardziej gdyż jest to mega dziwna prośba.
Z góry dziękuję za każdą udzieloną informacje.
Rzut lokalu
Pozdrawiam,
Anastazja

Hej. Mamy taki układ mieszkania i też obawialiśmy się braku Słońca, ale pokoje są dobrze doświetlone przez cały dzień (tylko przed nami nie ma żadnego bloku nie wiem jak to będzie w B21). Jeżeli chodzi o salon z kuchnią to faktycznie jest tam mniej Słońca, ale w sam raz na ogladanie TV.

Odnośnik do posta