Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, pietka napisał:

Cześć. Czy dostaliście też sms o przeglądach lokatorskich? Czy to są te przeglądy na których poznamy dokładny wymiar mieszkania oraz można przyjść z fachowcem i zgłosić wszystkie znalezione usterki? :)

Tak to to, macie pewnie te "przed" przeglady.

Odnośnik do posta
  • 5 weeks later...
  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niestety jest to kompletnie nie prawda....      

Bzdura. Po pierwsze, zgode daje zarządca budynku, a nie developer. Po drugie, zarzadca nie stwarza problemów, byle nie wieszać zewnetrznego agregatu na elewacji i zapewnić odprowadzenie skroplin. Wiem

Posted Images

Na jakiej wysokości macie stropy, mierzył ktoś? Z planu wynika, że okna kończą się na wys. 240cm, natomiast podczas pomiarów zapisałem strop h=235, więc chyba coś musiało mi się pomylić, może 245cm? :) e. nie zapisałem sobie też, na jakiej wysokości są te belki w stropie (podciągi...?), może też ktoś to mierzył?

Edytowane przez qn91
Odnośnik do posta
  • 2 weeks later...
10 godzin temu, Elektrykelektronik napisał:

Jak tam ? Był ktoś na tych przed przeglądach ? Dużo usterek ? Mieszkania są wykończone do stanu developerskiego ?

Podrzuci ktoś zdjęcia ze środka ?

U nas brakowalo dwóch gniazdek, zarysowania na oknach oraz brak tych wywietrzników i najgorsze, że przesuną się komin w łazience i jak miejsce na wanne było 164 to mamy 158 :/

Dodatkowo to takie mniejsze usterki 

Edytowane przez pietka
Odnośnik do posta
11 godzin temu, pietka napisał:

U nas brakowalo dwóch gniazdek, zarysowania na oknach oraz brak tych wywietrzników i najgorsze, że przesuną się komin w łazience i jak miejsce na wanne było 164 to mamy 158 :/

Dodatkowo to takie mniejsze usterki 

nic się nie przesuneło, wymiary na rzutach są podane bez tynków... tynku powinno być od 1,5-2cm na ściane. Tutaj się im narzuciło po 3 cm ;)

Odnośnik do posta
16 godzin temu, shellerini88 napisał:

nic się nie przesuneło, wymiary na rzutach są podane bez tynków... tynku powinno być od 1,5-2cm na ściane. Tutaj się im narzuciło po 3 cm ;)

No tego najbardziej szkoda, ale będziemy kombinować z wanną :) 

Odnośnik do posta
  • 2 weeks later...