Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, dominik1987 napisał:

Czy ktoś kto ma na ostatnim piętrze mieszkanie zdarzyło się że przeciekalo przez dach przy mocnych opadach deszczu?  Co w takiej sytuacji?  

Zgłoś do administracji, załącz również zdjecia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No tak, dach z gontów bitumicznych murapolu, tak jak dal mnie to gonty bitumiczne są dobre dla lekkich konstrukcji typu szopa, wiata garażowa czy buda dla psa, aktualnie nie widziałem aby którykolwiek deweloper w Krakowie stosował takie cudo. Sprawę zgłosiłem do reklamacji, póki co nie wiem jakie są z tego wnioski, był ktoś od murapolu oglądać.

Może się nie znam ale czuję że na wiosnę będzie remont z powodu zalania kto wie może wcześniej.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
17 godzin temu, dominik1987 napisał:

A tobie przecieka? Jak coś to wszystko tr

17 godzin temu, dominik1987 napisał:

A tobie przecieka? Jak coś to wszystko trzeba do zarządcy zgłaszać? 

Oczywiście że przecieka, jak mocniej pada to w trzech miejscach to widać. Moim zdaniem dach jest do poprawy lub wymiany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
43 minuty temu, dominik1987 napisał:

Kto ci robi? MAS ekipę do wykończenia dobrą? 

Nie wiem czy dobra, mam nadzieję że tak. Jest trzech gości, elektryk, pomocnik i gość od układania płytek. Szybko im idzie, gniazdka hydraulikę przenoszą. Wydać że się znają. Sufit będzie gladziowany, w łazience gk. Wywalałem też garderobę i przedstawiłem ściany.plytki na 45st., ogólnie nie mają problemów. Wydaje się że dosyć kumaci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
27 minut temu, dominik1987 napisał:

Jakie masz duże mieszkanie?  Mogę spytać ile ci powiedzieli za wykończenie?  Też szukam ekipy. A sufity nie obnizasz? 

Więcej info na priv.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta