Skocz do zawartości
Faraon_movie

Każdego dnia nowe zdjęcie | Złocień

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was, jestem nowym mieszkańcem tego osiedla. Zważywszy że każda zmiana w życiu niesie za sobą jakieś konsekwencje to doszedłem do wniosku, że moja przeprowadzka na to osiedl będzie się wiązała z ciekawym wyzwaniem, a mianowicie every day photo - w wolnym tłumaczeniu chcę każdego dnia wrzucić jedno ciekawe zdjęcie związane z tym osiedlem.. czy mi się to uda hmm oby!
Zachęcam do sprawdzania tego postu oraz proszę o trzymanie kciuków za ten projekt :)
Dziś prezentuję 1 fotografię... oraz zaczynamy od małego konkursu.
Kto rozpozna lokalizację w której zrobiłem tą fotografię?:)

001.jpg

• Like 7

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Pomysł świetny. Tym bardziej że osiedle jest w fazie mocnych zmian👍 Nie chciał bym tutaj ingerować w zamysł twórcy ale może zamiast wrzucać na forum to wykorzystać jakieś inne narzędzie/stronę/aplikację dedykowane do przechowywania i katalogowania zdjęć? Dążę do tego że w niedługim czasie w miarę jak projekt się będzie rozwijał to uciążliwe będzie sięganie do zdjęć starszych przeplatanych zapewne mnóstwem komentarzy. Natomiast na forum sukcesywnie odwoływać się do tego projektu. 

Pozdrawiam i trzymam kciuki😊

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Shado napisał:

Witam. Pomysł świetny. Tym bardziej że osiedle jest w fazie mocnych zmian👍 Nie chciał bym tutaj ingerować w zamysł twórcy ale może zamiast wrzucać na forum to wykorzystać jakieś inne narzędzie/stronę/aplikację dedykowane do przechowywania i katalogowania zdjęć? Dążę do tego że w niedługim czasie w miarę jak projekt się będzie rozwijał to uciążliwe będzie sięganie do zdjęć starszych przeplatanych zapewne mnóstwem komentarzy. Natomiast na forum sukcesywnie odwoływać się do tego projektu. 

Pozdrawiam i trzymam kciuki😊

Bezpośredni dostęp do całego zamieszania jest również publikowany na instagramie @faraonmovie :)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak bym miał w kilku słowach opowiedzieć o tym osiedlu jeszcze jako świeży mieszkaniec zacząłbym chyba od tego... :)
#everydayphoto #złocień #faraonmovie #road #korki

002a.jpg

Edytowane przez Faraon_movie
  • Like 5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta