Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

miesiąc temu ogladałem wraz z żoną kilka mieszkań. W trakcie przemieszczania się z bloku do bloku dało się wyczuć staszny smród. Lokalizacja w obrębie sortowni i innych zakładów pozostawia wiele do życzenia. Dlatego rezygnaacja z tej lokalizacji zapadła natychmiast.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To nie wiem gdzie oglądałeś te mieszkania... chyba przy Rybitwach albo na Małym Płaszowie... :P   Chociaż faktycznie - Podgaje to już bliżej Rybitw...

Edytowane przez Lukasz2014

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na tym osiedlu i kwestia nieprzyjemnych zapachów trochę mnie martwi. Oglądałem mieszkania kilka razy i może raz czy dwa poczułem jakiś lekki zapach, ale strasznym smrodem bym tego nie nazwał. Ciekawi mnie jakie wrażenia mają inni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

200 metrów w lini prostej od sortowni Remondisa musi mieć wpływ na atmosferę. Smierdzi, smierdzialo i bedzie smierdziec.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zakupiłem mieszkanie w inwestycji Agatowa II.Jak oglądałem inwestycje kilka razy tylko raz czułem nie przyjemne zapachy. Jak już podpisałem umowę, za każdym niemal razem jak jestem podczas oglądania inwestycji niestety czuje.  Raz intensywniej czasami tylko trochę. To się nazywa peszek i mnie to zaj....ście martwi.:( 

Fakt w starej części osiedla b.rzadko coś czuć. Obawiam się, że w Waszej inwestycji uciążliwe zapachy będą wam cały czas towarzyszyć 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Płaszów boryka się z oczyszczalnią ścieków. Tutaj problem dotyczy sortowni śmieci Nad Drwiną. Podgaje jest najbardziej wysunięte w ich kierunku. Niestety czuć, szczególnie jak wieje od północy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja niestety mam wyczulony nos i czuje zawsze ten smród... Prawda jest taka, że będzie śmierdziało, jeden czuję mocniej inny mniej, a przy inwestycji Instalu to chyba już będzie apogeum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
22 godziny temu, Rob80 napisał:

Zakupiłem mieszkanie w inwestycji Agatowa II.Jak oglądałem inwestycje kilka razy tylko raz czułem nie przyjemne zapachy. Jak już podpisałem umowę, za każdym niemal razem jak jestem podczas oglądania inwestycji niestety czuje.  Raz intensywniej czasami tylko trochę. To się nazywa peszek i mnie to zaj....ście martwi.:( 

Fakt w starej części osiedla b.rzadko coś czuć. Obawiam się, że w Waszej inwestycji uciążliwe zapachy będą wam cały czas towarzyszyć 

My mieszkamy w nowych blokach na Domagały i bardzo bardzo rzadko można coś poczuć. Dlatego się zastanawiam skąd u Was takie częste zapachy skoro bloki są nie daleko od naszych. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Byłem dzisiaj ok 12.00 na inwestycji Śnieżki i na parkingu ,,Atut" wg. mnie czuć wyjątkowo mocno. Być może jest to kwestia przyzwyczajenia, fakt nie przebywam w tej okolicy na razie często, jak byłem gościnnie bywało przyjemniej pod względem zapachu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 27.06.2019 o 21:14, 8i5h0p napisał:

Wszystko zależy od wiatru. Od dwóch dni jest północny. Dlatego "pachnie" :)

Fajne i rzeczowe komentarze. Bez zbędnego lania wody, tylko suche fakty- dziękuję!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta