Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy miał ktoś z Was problem z pocztą na Złocieniu? Paczka ma status doręczona, a nie ma jej ani u mnie, ani na naszej poczcie. Dostałem dwa numery stacjonarne, aby tam dzwonić i się dowiadywać, ale nikt nie odbiera. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

My czekamy na przesyłkę, która też jeszcze nie dotarła, a ponoć powinna.. wcześniej zamawiałam paczkę kurierem, też przez pp, i dotarła bez problemu, więc chyba sobie losują co dostarczą a czego nie, co dzisiaj, a co za tydzień 😐

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

od ponad 10 lat  tylko InPost i większe gabarytowo to DPD nigdy nie zawiedli paczki pocztą nie zlecam i nie odbieram po co się pchać w coś co nie działa i zawodzi. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 31.05.2019 o 20:51, Franzz napisał:

od ponad 10 lat  tylko InPost i większe gabarytowo to DPD nigdy nie zawiedli paczki pocztą nie zlecam i nie odbieram po co się pchać w coś co nie działa i zawodzi. 

Tylko to paczka z aliexpres i inne formy przesyłki są nieopłacalne. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 31.05.2019 o 20:51, Franzz napisał:

Otóż to. Z całym szacunkiem do osób które tam pracują, ale poziom usług w tej firmie to dno i metr mułu. Z ciekawszych przypadków, ostatnio zamawiałem coś do Żabki na Agatowej. Paczka była ponoć za duża więc odstawiono ją do odbioru w UP... na Myśliwskiej. Niby nie bardzo daleko ale to nic że rzut kamieniem od Żabki jest nasza AP a nawet jeśli nie, to najbliższy urząd jest obok pomnika. Ale nie...

Powiedziałem - nigdy więcej, choćbym miał dopłacić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Czy miał ktoś z Was problem z pocztą na Złocieniu? Paczka ma status doręczona, a nie ma jej ani u mnie, ani na naszej poczcie. Dostałem dwa numery stacjonarne, aby tam dzwonić i się dowiadywać, ale nikt nie odbiera. 
Miałem ostatnio status doręczone a paczka była na poczcie. To już przegięcie nawet jest. Doręczone to doręczone. Awizo to awizo. Coraz gorszej jest. Też teraz drżę kiedy paczka z Ali idzie czy nie polegnie na ostatniej prostej.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 godzin temu, Mustafaa napisał:

Miałem ostatnio status doręczone a paczka była na poczcie. To już przegięcie nawet jest. Doręczone to doręczone. Awizo to awizo. Coraz gorszej jest. Też teraz drżę kiedy paczka z Ali idzie czy nie polegnie na ostatniej prostej.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Okazało się dziś, że listonosz dał ją na pocztę tu koło pomnika.. Dlaczego nie na Agatową, nie mam pojęcia.. Masakra 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta