Skocz do zawartości

Sytuacja po deszczach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. chciałbym się dopytać o aktualną inforamcję dotyczącą  przejazdu przez pólłanki w stronę rybitw. jest to wykonalne czy może nie ma opcji?

Edit: jeśli chodzi o lccorp to biuro podało mi informacje że układają worki z piaskiem od strony serafy

Edytowane przez Neo26

Godzinę temu, merdigon napisał:

MPK podało, że Półłanki jest zamknięta, woda jest tam bardzo wysoko.

Jeśli chodzi o dojazd MPK to od strony biezanowa jest to niemożliwe. Przejść też się podobno nie da. Natomiast od strony rybitw trzeba podejść ulica domagaly na przystanek "nad drwina" tam kursuje 125. Ulica Półłanki podobno zamknięta. Jeśli chodzi o MPK to że zlocieniu nie jezdzi nic. 

5 minut temu, radosny napisał:

Jeśli chodzi o dojazd MPK to od strony biezanowa jest to niemożliwe. Przejść też się podobno nie da. Natomiast od strony rybitw trzeba podejść ulica domagaly na przystanek "nad drwina" tam kursuje 125. Ulica Półłanki podobno zamknięta. Jeśli chodzi o MPK to że zlocieniu nie jezdzi nic. 

mówiąc że półłanki zamknięta odnosisz się do całości czy części w stronę bieżanowa

pytam bo o 19 potrzebuję się wydostać z osiedla w stronę rybitw i chcę wiedzieć czy jest to wykonalne samochodem

24 minuty temu, Neo26 napisał:

mówiąc że półłanki zamknięta odnosisz się do całości czy części w stronę bieżanowa

pytam bo o 19 potrzebuję się wydostać z osiedla w stronę rybitw i chcę wiedzieć czy jest to wykonalne samochodem

Wiem że jest zamknięta dla autobusów MPK. Ale nie wiem jak dokładnie wygląda droga z tamtej strony. 

3 minuty temu, katerina82 napisał:

Przed chwilą przyjechałam na osiedle od rybitw bez problemu nikt o dowody nie pytał. Woda jest na skrzyżowaniu od strony Bieżanowskiej i koło kościoła ale przejechać można bez problemów. 

Czy da się tamtędy dojść pieszo ? Czy jest dużo wody ?