Skocz do zawartości

Rozkład 62.92m3

Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam się ze opis miejsca o które Ci chodzi nie jest opisane wyczerpująco.

17 godzin temu, mocnyszwed napisał:

Interesuje mnie szerokość ściany po lewej stronie od wejścia w przedpokoju

Po lewej stronie patrząc od wejścia w przedpokoju (wejście do mieszkania) ściana ma 1,5 m wg załączonego rysunku, ale nie do końca przekonany jestem czy aby na pewno o tą ścianę chodzi.

Godzinę temu, maxkad napisał:

Obawiam się ze opis miejsca o które Ci chodzi nie jest opisane wyczerpująco.

Po lewej stronie patrząc od wejścia w przedpokoju (wejście do mieszkania) ściana ma 1,5 m wg załączonego rysunku, ale nie do końca przekonany jestem czy aby na pewno o tą ścianę chodzi.

Racja, poniżej zaznaczone miejsce, chodzi mi o szerokość tego wgłebienia.

sciana.jpg

image.png.0868c94d75d2a555712d894558ae9541.png

wymiar jest podany... weź pod uwagę że w rzeczywistości może to być jakieś +/- 2cm

edit:

sry, widzę że chodzi o szerokość wnęki "pod szafę", to możesz mieć jakieś 20-30 cm to jest na tyle wąska przestrzeń że musisz patrzeć na konkretne mieszkanie 

Edytowane przez nslukasz

16 godzin temu, nslukasz napisał:

image.png.0868c94d75d2a555712d894558ae9541.png

wymiar jest podany... weź pod uwagę że w rzeczywistości może to być jakieś +/- 2cm

edit:

sry, widzę że chodzi o szerokość wnęki "pod szafę", to możesz mieć jakieś 20-30 cm to jest na tyle wąska przestrzeń że musisz patrzeć na konkretne mieszkanie 

Tak dokladnie, ja sobie wlasnie wyliczylem jakies 35-40 cm. Ale fajnie by bylo jakby ktos mial realnie zmierzone ;)

2 godziny temu, mocnyszwed napisał:

Tak dokladnie, ja sobie wlasnie wyliczylem jakies 35-40 cm. Ale fajnie by bylo jakby ktos mial realnie zmierzone ;)

Tak jak piszesz ze najlepiej realnie zmierzyć, jednak Twoje obliczenia mogą Cie zaskoczyć, imo będzie tam maks 30 cm, a poza tym za tej ścianie będziesz miał prawdopodobnie skrzynkę elektryczna, domofon,  skrzynkę telekomunikacyjna i włącznik światła w korytarzu wiec wsadzić tam zabudowę z szafy może być Ci ciężko