Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ażne
OGUxNTYyNWQ2YzE1OGVjNDhmMzc0ZWZiNzdiZDI3MTNp OGUxNTYyNWQ2YzE1OGVjNDhmMzc0ZWZiNzdiZDI3MTNp DOMOFONY -Nowy Złocień ul. Domagały 45 i 45B

Szanowni Państwo,

informujemy, że  w dniu 09.05.2019 r. ( czwartek ) zostaną uruchomione domofony w budynkach nr 45oraz 45B.

W związku z tym prosimy te osoby, które jeszcze nie odebrały kluczy i kodów wejściowych do klatek schodowych o niezwłoczne ich odebranie w Biurze Sprzedaży Murapol przy ul. Domagały w Krakowie.

Jednocześnie przypominamy, że w Biurze Sprzedaży można również odebrać klucze do skrzynek pocztowych.

W razie pytań prosimy o kontakt Marek Boroń tel. 731-099-093 lub Bogdan Goj tel. 501-433-367

Pozdrawiamy

Zespół Metropolis – Administrator Nowy Złocień

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, artwer napisał:
ażne
OGUxNTYyNWQ2YzE1OGVjNDhmMzc0ZWZiNzdiZDI3MTNp OGUxNTYyNWQ2YzE1OGVjNDhmMzc0ZWZiNzdiZDI3MTNp DOMOFONY -Nowy Złocień ul. Domagały 45 i 45B

Szanowni Państwo,

informujemy, że  w dniu 09.05.2019 r. ( czwartek ) zostaną uruchomione domofony w budynkach nr 45oraz 45B.

W związku z tym prosimy te osoby, które jeszcze nie odebrały kluczy i kodów wejściowych do klatek schodowych o niezwłoczne ich odebranie w Biurze Sprzedaży Murapol przy ul. Domagały w Krakowie.

Jednocześnie przypominamy, że w Biurze Sprzedaży można również odebrać klucze do skrzynek pocztowych.

W razie pytań prosimy o kontakt Marek Boroń tel. 731-099-093 lub Bogdan Goj tel. 501-433-367

Pozdrawiamy

Zespół Metropolis – Administrator Nowy Złocień

Dziękuję za przydatną informację bo zaraz do skrzynek na listy nie będę się mieści ulotki 😉

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 minut temu, nad_monika napisał:

Dziękuję za przydatną informację bo zaraz do skrzynek na listy nie będę się mieści ulotki 😉

Nie ma za co 😃

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czy ktoś wie jak poprawnie wpisać kod do domofonu ?

dostałam z biura taki: *numer kodu, i to nie wchodzi, czy trzeba cos jeszcze dodac np numer mieszkania na początku lub końcu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej,

Czy komuś z Was w bloku 45A w I klatce, lub w jakiejkolwiek innej, nie działa domofon? Wchodząc kodem do klatki wszystko jest ok, natomiast nie działa domofon u mnie w mieszkaniu. Zastanawiam się, czy to fachowcy zmaścili coś przy przenoszeniu domofonu, czy może jest jakiś ogólny problem?
Będę wdzięczna za pomoc ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A koledzy popatrzą do puszek przy drzwiach tych z kablami itd. Powinny być dwa kable utp tj. Internetowe. Czy jak montowali wam neta to nie przecieli obu przypadkiem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 20.06.2019 o 15:10, Fx1985 napisał:

A koledzy popatrzą do puszek przy drzwiach tych z kablami itd. Powinny być dwa kable utp tj. Internetowe. Czy jak montowali wam neta to nie przecieli obu przypadkiem?

To okazało się być przyczyną. Oba kable muszą być połączone ponieważ jeden z nich jest do domofonu.

Szkoda że nie były opisane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie a ja u siebie sam przecinałem kable bo szukałem utp do salonu a potem się zdziwiłem czemu domofon nie działa.... wystarczą 2x rj45, beczka i zaciskarka kto nie ma to mogę pożyczyć :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta