Skocz do zawartości

Przyszli mieszkańcy os. Podgaje

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Lukasz napisał:

Jakie mniej więcej są tam ceny za M2?

Nie wiem czy oficjalnie funkcjonuje coś takiego jak "cena za m2" - chyba inna jest polityka samego Dewelopera i cena jest raczej ustalana wg innych zasad.

Ja o swojej cenie dowiedziałem się dopiero zadając pytanie osobie w biurze sprzedaży mieszkań.

13 godzin temu, MonikaM napisał:

Witam wszystkich :)

kiedy to osiedle ma być oddane do użytku? :)

Osiedle jako takie już jest oddane - pierwsi lokatorzy mieszkają już od jakiegoś czasu;

My - gdyby nie opóźnienie ekipy wykończeniowej - mieszkalibyśmy prawdopodobnie już od jakichś 2 tygodni.

• 1 month later...
  • 3 months later...

Dzień dobry wszystkim!

Znalazłam to forum i cieszę się, że ktoś wpadł na pomysł jego stworzenia :) 

Może za niedługo dołączę do Was jako nowa sąsiadka :) 

Interesuje mnie aktualnie mieszkanie na 4 piętrze, kierunek północno-wschodni. Mam pytanie do Was, czy ktoś mieszka na piętrze 4 i jak ocenia sytuację ze stropem / dachem? 

Mieliście może szanse na jakieś konsultacje w tym temacie? Obawiam się przecieków, w tym pleśni / grzyba.. Jak nie teraz to w przyszłości.. 

Możecie podzielić się ze mną jakimiś informacjami jak się mieszka na 4 piętrze? Jak gorąco / ciepło jest Wam od dachu w waszych mieszkaniach?

Byłabym wdzięczna! 

Asia

• 1 month later...
13 godzin temu, marianoitaliano napisał:

Witam sasiadow  Mam pytanie odnosnie nowej inwestycji przy samej drodze  ul. Domagaly. Czy ktos z was wie co tam buduja. Moze jakis sklep?

To kolejne dwa bloki osiedla podgaje. Sklep i przedszkole będą w odległej przyszłości bo pewnie pierwsze zbudują te 6 bloków

osiedle-podgaje-1034-281-0.jpg

Edytowane przez Dragon

• 1 month later...