Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w bloku Agatowa nr 23 miało miejsce dziwne i śmieszne zdarzenie ,mianowicie ktoś ukradł nam wycieraczkę z pod drzwi z napisem "dzień dobry" ,nie chodzi o wartość tej wycieraczki ,tylko o sam fakt że ktoś przyszedł pod nasze drzwi pochylił się nad czymś co nie należy do niego i odszedł ....Nasuwa mi się myśl ,co jeśli stał by tam np wózek dzieciaka lub cokolwiek innego ? Cżyżbyśmy mieli do czynienia z jakimiś złodziejaszkami ? Spodziewaliśmy się czegoś innego po społeczności nowego osiedla ....,ktoś miał podobny przypadek coś zginęło ?? POZDRAWIAM 

Edytowane przez Bartuuu
  • Sad 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dziś w bloku Agatowa nr 23 miało miejsce dziwne i śmieszne zdarzenie ,mianowicie ktoś ukradł nam wycieraczkę z pod drzwi z napisem "dzień dobry" ,nie chodzi o wartość tej wycieraczki ,tylko o sam fakt że ktoś przyszedł pod nasze drzwi pochylił się nad czymś co nie należy do niego i odszedł ....Nasuwa mi się myśl ,co jeśli stał by tam np wózek dzieciaka lub cokolwiek innego ? Cżyżbyśmy mieli do czynienia z jakimiś złodziejaszkami ? Spodziewaliśmy się czegoś innego po społeczności nowego osiedla ....,ktoś miał podobny przypadek coś zginęło ?? POZDRAWIAM 

Wózek dziecka nie może stać na klatce przed drzwiami. Klatki są ciasne a są drogami ewakuacyjnym.

A to, że naród kradnie to nic nowego. Nie ma na to wpływu „Nowe osiedle”. Są tu dresy, żule, złodzieje, „madki”...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, sledzik1984 napisał:

Wózek dziecka nie może stać na klatce przed drzwiami. Klatki są ciasne a są drogami ewakuacyjnym.

Może nie w temacie kradzieży ale będę bronić naszych pięknych przestrzennych klatek. Co jak co ale klatki w tym budownictwie się udały czego nie można powiedzieć o nowej inwestycji zza ulicy Agatowej. Ktokolwiek mnie odwiedza zachwycony jest przestrzenią oraz wózkownią na każdym piętrze. I wózek spokojnie może stać bo nie powinien nikomu przeszkadzać 😋

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 godzin temu, sledzik1984 napisał:

Tak mówi regulamin zgodzę się ale proszę nie być takim służbistą sam mam "parasolkę wózek" na klatce pod drzwiami nie jest to może powód do zachwycania się blokowaniem drogi ewakuacyjnej ale Sam wiesz wypominanie o wózku w dobie bloków gdzie stare dobre PRL-owskie piwnice poszły w odstawkę toooo..... przymykajmy oko  :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Franzz napisał:

Tak mówi regulamin zgodzę się ale proszę nie być takim służbistą sam mam "parasolkę wózek" na klatce pod drzwiami nie jest to może powód do zachwycania się blokowaniem drogi ewakuacyjnej ale Sam wiesz wypominanie o wózku w dobie bloków gdzie stare dobre PRL-owskie piwnice poszły w odstawkę toooo..... przymykajmy oko  :)

To po co te wózkownie na każdym piętrze ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 minut temu, sledzik1984 napisał:

To po co te wózkownie na każdym piętrze ;)

Nie znam pojęcia wózkowni na każdym piętrze ale jestem z LCC i pewnie stąd jest niejasność :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
18 godzin temu, Bartuuu napisał:

Może to kiepskie porównanie ale mi notorycznie kradziono znicze z grobu najbliższej mi osoby to są kradzieże z cyklu musisz być naprawdę nikim aby coś takiego robić :/ Bartuuu współczuję i liczę że to ostatnia tego typu sytuacja aby ktoś chciał sobie dorobić na kradzieży wycieraczki, dawniej ludzie żarówki wykręcali ale widzę że trend do tandetnych kradzieży pozostał  ... WSTYD

Edytowane przez Franzz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
23 godziny temu, Lilka napisał:

Co jak co ale klatki w tym budownictwie się udały czego nie można powiedzieć o nowej inwestycji zza ulicy Agatowej. 😋

Skąd wiesz jak będą wyglądały klatki w nowej inwestycji? Byłaś tam i widziałaś jak wyglądają? I co się tam Ci nie podoba?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, KrzysztofK80 napisał:

Skąd wiesz jak będą wyglądały klatki w nowej inwestycji? Byłaś tam i widziałaś jak wyglądają? I co się tam Ci nie podoba?

Nie wiem jak będą wyglądały ale patrząc na rzut obojętne jakiego piętra widać, że nie ma tam tyle przestrzeni na klatce co w moim bloku. I wózkowni na każdym piętrze tymbardziej. Tam nadziubali mieszkanie na mieszkaniu idąc na ilość. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze jakbyś tak pstryknęła zdjęcie wewnątrz wózkowni :P ? fajne te miejscówki nawet pod sufitem pstryknąć jaka to jest przestrzeń aby nikt się nie przyczepił że fotografujesz cudze mienie. Mega rozwiązanie w takim przypadku zgodzę się że korytarz nie może być zagracony czymkolwiek. Ogromny szacunek dla dewelopera że kosztem mieszkania i dużo większego zarobku zapewnił Wam wózkownię :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 minut temu, Franzz napisał:

Jeszcze jakbyś tak pstryknęła zdjęcie wewnątrz wózkowni :P ? fajne te miejscówki nawet pod sufitem pstryknąć jaka to jest przestrzeń aby nikt się nie przyczepił że fotografujesz cudze mienie. Mega rozwiązanie w takim przypadku zgodzę się że korytarz nie może być zagracony czymkolwiek. Ogromny szacunek dla dewelopera że kosztem mieszkania i dużo większego zarobku zapewnił Wam wózkownię :)

A proszę Cię bardzo 😀

_20190416_194729.JPG

Edytowane przez Lilka
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta