Skocz do zawartości

Kluby fitness w okolicy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MisiekW

Czy może ktoś polecić jakieś kluby fitness w okolicy? Piszę kluby fitness bo generalnie nie chodzi mi o klasyczne pakernie, ale miejsca gdzie można iść poćwiczyć na zajęcia z instruktorem - zarówno dla panów (pump, GT) jak i pań (zumba, pilates).

Coś poza FitnessPlatinum na Aleksandry?

Odnośnik do posta
  • 3 weeks later...

Witam. Może nie całkiem najbliżej bo pod Tandetą Fitness Academy jest -  siłownia, zajęcia ludzi mnóstwo jak w Platinium,  kawałek dalej w stronę Akademii Frycza Siłownia  Saturn - bardziej przytulna siłownia z basenem.
W drugą stronę Body Beauty Fitness (Kraków)  ul. Leonida Teligi 24, 30-835  - tego nie znam nie byłam
Com Com Zone Nowa Huta  i Prokocim. 

Wszędzie karta Benefit jest akceptowana. i

Ja natomiast chciałam zapytać czy jest ktoś w okolicy kto chciałby poćwiczyć do biegów z przeszkodami - OCR  choć nie koniecznie tylko pod tym kątem. 
W PT6  też okolice tandety - dokładnie Pana Tadeusza jest klub Crossfit. Zajęcia są  18,30 ,  19,30 albo  20. 
Jeśli ktoś byłby chętny uczęszczam tam kilka razy w tygodniu- razem raźniej. Są zajęcia na wytrzymałość oraz na przeszkodach. 

Odnośnik do posta
  • 2 months later...

Niestety najbliżej jest fitness platinium przy ul. Aleksandry 11. Nie wiem jak na zajęciach zorganizowanych,  ale na samej siłowni jest masa ludzi i tłok, chyba, że chodzi się o godzinie 6:30 jak otwierają. Można oczywiście tam skorzystać z treningów personalnych. 

Odnośnik do posta
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...