Skocz do zawartości

Sklep na osiedlu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MisiekW
6 godzin temu, Qwerty napisał:

W B14 i B15 miały być lokale usługowe, ale z tego co widzę, tych budynków nie zaczęli jeszcze budować. Ja na sklepy na osiedlu bym nie liczył, może coś pojawi się koło SKA, ale kiedy to będzie ☺️

Nie znam numeru roboczego budynków ale zakładam że chodzi o te bloki które staną na miejscu obecnych baraków. Tak tam mają być jakieś lokale ale pewnie uznali że im się nie chce tych baraków przenosić, więc budują najpierw wszystko dookoła. :) 

7 godzin temu, MisiekW napisał:

Nie znam numeru roboczego budynków ale zakładam że chodzi o te bloki które staną na miejscu obecnych baraków. Tak tam mają być jakieś lokale ale pewnie uznali że im się nie chce tych baraków przenosić, więc budują najpierw wszystko dookoła. :) 

Dokładnie, tam gdzie baraki. I byłoby to dobre miejsce, w centrum osiedla. Chociaż nie liczył bym na wiele, deweloper woli wybudować mieszkania. Żabka, piekarnia, apteka - szczyt marzeń 😀

17 godzin temu, Qwerty napisał:

W B14 i B15 miały być lokale usługowe, ale z tego co widzę, tych budynków nie zaczęli jeszcze budować. Ja na sklepy na osiedlu bym nie liczył, może coś pojawi się koło SKA, ale kiedy to będzie ☺️

Projekt SKA Złocień nie przewiduje lokali usługowych

35 minut temu, Spotlessq napisał:

Wczoraj dostałem odpowiedź od LC Corp, że lokale są zaplanowane w budynkach B14 i B15 ale nie został jeszcze ustalony termin realizacji a przy B18 będzie teren rekreacyjny dla dzieci. 

Czyli jeśli teraz nie wiedzą, to minie dobrych kilka lat... Jak widać budowlanie mieszkań się bardziej opłaca. 

Ktoś na forum pisał, przy okazji kupowania mieszkania chyba w b18 że LCC mówi, że lokale tam przewidziane są duże i nie cieszą się jakiś szaleńczym zainteresowaniem. Bo gdyby były mniejsze to może mniejsze firmy by się skusiły na wynajem/kupno. A podobno są zaplanowane duże typu pod większe sklepy...  Podobno LCC zastanawia się nad nimi ciągle. Moim zdaniem średnio realne staje się żeby one w ogóle powstały... bo to chyba temat, który się ciągnie od momentu powstania pierwszych budynków. Pewnie zmienią projekt i zrobią mieszkania, widząc że w każdym bloku najpierw sprzedaje się na pniu poziom 0...

Jak to mówią jak zobaczę...

21 godzin temu, Spotlessq napisał:

a przy B18 będzie teren rekreacyjny dla dzieci. 

Czy coś więcej na ten temat LCC powiedział? Np. jak duży... i czy nie będzie to "teren rekreacyjny" taki jak przed blokiem 30 czytaj mała klitka + piaskownica...

43 minuty temu, Aga napisał:

Czy coś więcej na ten temat LCC powiedział? Np. jak duży... i czy nie będzie to "teren rekreacyjny" taki jak przed blokiem 30 czytaj mała klitka + piaskownica...

Zwróć uwagę jak gęsto są osadzone bloki LCC te teraz i te w przyszłości z projektu, deweloper nazywa to rekreacyjne tereny dla dzieci bo brzmi dobrze. To będą jak nazwałaś małe klitki czyli piasek,huśtawka,jakieś duperelki otoczone płotem i finito. Ludzie i tak im mieszkania wykupią a z jakiś większych udogodnień dla rodziców i dzieci pieniędzy deweloper mieć nie będzie smutne ale tak niestety było wcześniej i będzie pewnie do końca realizacji projektu SM. 

Gość MisiekW

Nie wiem czy jest on otwarty, natomiast asortyment był delikatnie mówiąc nietrafiony bo nie można było dostać podstawowych rzeczy typu śmietana, towary tak luksusowe jak np. chałka były dostępne na zamówienie ("to ja mogę w środę przywieźć") :)

Szczerze mówiąc trochę tego nie rozumiem, bo jest to jedyny punkt po stronie SM i raczej, przy odrobinie podejścia z głową, można było to rozkręcić. A tak mamy co mamy. Po kilku nieudanych próbach zakupu "czegoś" sklep odpuściłem z wiadomych powodów.

Za to na terenie Śnieżki jest lepiej niż w porządku, jest kilka sklepów w tym jeden z eko żywnością, więc w razie czego można się przespacerować.

15 godzin temu, mocnyszwed napisał:

Wiem że marzenie, ale może jeden/dwa z tych dużych lokali dałoby się zmienić na osiedlową siłownie :P raczej zerowa szansa, ale pomarzyć zawsze można :D

Na osiedlu mieszka obecnie tyle osób, że siłownia z salką do zajęć dla Pań i dzieci zrobiłaby furorę. 

• Like 1