Skocz do zawartości
jujujuki

Uwaga na agresywnego psa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś miała miejsce bardzo nieprzyjemna sytuacja - nasza ciocia, spacerująca z moją pięcioletnią córką,  została pogryziona przez psa. Biały nieduży pies, był na spacerze z właścicielem. Pies puszczony luźno na smyczy, bez kagańca, podobno nie po raz pierwszy agresywnie startuje do przechodniów. Dobrze, że ciocia odruchowo przesunęła moją córkę na drugą stronę - w przeciwnym razie pewnie zostałoby pogryzione dziecko. Ze słów właściciela "pies nie lubi ludzi w czarnych kurtkach".... Widocznie to nie pierwszy taki incydent. Została pogryziona do krwi. Apeluję do właścicieli psów  - jeśli wasz piesiunio czegoś tam nie lubi - włączcie myślenie i  załóżcie mu kaganiec  

• Sad 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Współczuję, jak się incydent zakończył ? naprawdę ktoś Wam tak wyjaśnił całe zajście słowami "pies nie lubi ludzi w czarnych kurtkach" ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Franzz napisał:

Współczuję, jak się incydent zakończył ? naprawdę ktoś Wam tak wyjaśnił całe zajście słowami "pies nie lubi ludzi w czarnych kurtkach" ?

Gdybym była obok, nie puściłabym płazem. Niestety usłyszałam historię od cioci i wystraszonej córki i zdezynfikowałam ranę. Miał d.... szczęście że ciocia lubi zwierzęta i szkoda jej było psa. To nie było niewinne kłapnięcie. Dlatego ostrzegam - uważajcie na psy - niestety nie każdy pies i tym bardziej nie każdy właściciel jest dobrze wychowany. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 minut temu, jujujuki napisał:

Gdybym była obok, nie puściłabym płazem. Niestety usłyszałam historię od cioci i wystraszonej córki i zdezynfikowałam ranę. Miał d.... szczęście że ciocia lubi zwierzęta i szkoda jej było psa. To nie było niewinne kłapnięcie. Dlatego ostrzegam - uważajcie na psy - niestety nie każdy pies i tym bardziej nie każdy właściciel jest dobrze wychowany. 

Rozumiem, ważne że córa cała. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem o kim Pani mówi. Wielokrotnie widziałem jak ten pies swobodnie lata onok tego faceta. Natychmiast zgłaszać na straż miejską. 5000 zł, bo taki obecnie jest taryfikator, myślę, że skutecznie nauczy.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a czy właścicielem  tego pieska jest taki "sypmatyczny" pan z brodą?

Edytowane przez anka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oj taki szczegółów, czy ma brodę to niestety nie pamiętam. A co do samego zdarzenia, to przecież mogło się nagrać na monitoringu. Zawsze można zabezpieczyć nagranie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta