Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, hubertkantor napisał:

Macie jakieś informacje kiedy będą akty notarialne sporządzane???

Za tydzień we wtorek uprawomocnienia się pozwolenie na użytkowanie wiec będą mogli podpisywać akty:)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 6.03.2019 o 11:31, Pi0trekus napisał:

Za tydzień we wtorek uprawomocnienia się pozwolenie na użytkowanie wiec będą mogli podpisywać akty:)

Byłam wczoraj w biurze i ponoć dalej nie ma decyzji. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 6.03.2019 o 11:07, AnetKa napisał:

Ja dostałam oficjalne pismo od Murapolu, skierowane do banku, że akt będzie podpisany najpóźniej do końca Marca.

ty sie proszę nie sugerować ... ja dostałam już dwa albo trzy takie pisma cały czas przedłużali date

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzwoniłem dzisiaj do biura i dowiedziałem się że rozpoczną podpisywanie aktów w momencie kiedy dostaną dokumenty z UMK o wydzieleniu poszczególnych lokali z budynku. Termin bliżej nie określony...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

My potrzebowaliśmy do banku takiego zaświadczenia, że to z winy Murapolu nie ma jeszcze przeniesienia i tam jest napisane iż będzie ono "najpóźniej do 30.05"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 28.03.2019 o 11:55, Justynaa napisał:

W poniedziałek dostałam informację od pani Krysiak, że według niej przenoszenie własności nie odbędzie się wcześniej niż za minimum miesiąc.. 

Też właśnie byłem w biurze i dostałem taką samą informację...

Jakie mieliście terminy w umowach?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
22 minuty temu, artwer napisał:

Też właśnie byłem w biurze i dostałem taką samą informację...

Jakie mieliście terminy w umowach?

W mojej umowie jest mowa o 31.12.2018 więc...Myślę ,że po weekendzie majowym coś ruszy,biorąc pod uwagę fakt,że na nosie święta wielkanocne.

Edytowane przez Breena88

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przed chwilą dzwoniłem do Murapolu i nadal nic nie wiadomo. Podobno problem jest z komórkami lokatorskimi. Były sprzedawane jako wyodrębnione, a w międzyczasie zmieniły się przepisy. Przez to urząd robi problemy. Pani w Murapolu twierdziła, że trwają rozmowy z urzędem, ale nie wiedziała ile to potrwa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oki czy orientuje się ktoś czy należą się nam jakieś odszkodowania z tytułu opóźnienia? Ja mam w umowie deweloperskiej że termin przeniesienia własności mial być do 30.11.2018, 120 dni już dawno minęło. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Asianew napisał:

Oki czy orientuje się ktoś czy należą się nam jakieś odszkodowania z tytułu opóźnienia? Ja mam w umowie deweloperskiej że termin przeniesienia własności mial być do 30.11.2018, 120 dni już dawno minęło. 

Jeśli deweloper nie przeniesie prawa własności do lokalu w terminie określonym w umowie z nabywcą, to kupujący wyznacza deweloperowi nowy termin - 120 dni. Jeśli w tym czasie nie nastąpi przeniesienie własności, nabywca może odstąpić od umowy z deweloperem bez ponoszenia konsekwencji finansowych i zachowując przy tym prawo do odszkodowania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 28.03.2019 o 13:15, EvilShade napisał:

My potrzebowaliśmy do banku takiego zaświadczenia, że to z winy Murapolu nie ma jeszcze przeniesienia i tam jest napisane iż będzie ono "najpóźniej do 30.05"

Ja prosiłem o podobne pismo w grudniu i tam mi napisali, że akt notarialny będzie "nie później niż do końca lutego". Więc ta data jest kolejnym picem na wodę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Joanna89 napisał:

Nie pociesze was, ale ja rowniez musialan przedlozyx w banku taki dokument i tam mam napisane do 30.07

Nno to już jest przesada..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziś pytałem o akty po 1 czerwca mają zacząć umawiać ale uwierzę jak zobaczę bo już dwa pisma dostawalem do banku odnośnie przesunięcia aktu i kolejny termin nie został dotrzymany. Kpina w skrócie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, hubertkantor napisał:

Dziś pytałem o akty po 1 czerwca mają zacząć umawiać 

Mnie mówili w biurze,że na 1000 procent od początku maja...

Ja przestałam do nich chodzić i się pytać ,bo za każdym razem mnie zbywają. Trzeba po prostu uzbroić się w cierpliwość i czekać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta