Skocz do zawartości
dlugii

Spadajace rzeczy na taras/parter blok 28

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie wiatr zwiał z balkonu... No ale fakt, takich rzeczy trzeba pilnować - a jak już pozostawiać na balkonie, to w zabezpieczonym stanie. 

A swoją droga, sposób przyklejenia tej butelki to istny majstersztyk. 

Edytowane przez pqn
  • Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie chcę nikogo bronić ale wiało niemiłosiernie w godzinach zamieszczenia tematu, druga sprawa to forma w jakiej został zgłoszony przeciw, apel, skarga moim zdaniem jest mocno przesadzona i możesz mocno samego siebie ukarać i oznaczyć jako tego roszczeniowego sąsiada do którego jak bym chciał podejść i przeprosić to nie podejdę bo ... . Może jestem sąsiadem idealnym i przymykam na wiele spraw oko ale jeżeli nie byłyby to pety notorycznie rzucane czy omawiane butelki wielokrotnie pod oknem to o jeden kawałek plastiku afery bym nie robił nie wiem co działo się wcześniej dlatego odnoszę się wyłącznie do jednego incydentu. To jest blok trzeba będzie Ci się zderzyć z wieloma innymi przeciwnościami. Trzymam kciuki aby to była ostatnia butelka jaką musiałeś/aś podnieść z tarasu i będziesz z sąsiadami w dostatecznej komitywie żyć. 

• Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nikt raczej celowo nie zrzucił, ale tornada też chyba nie mieliśmy żeby wyniosło ponad barierki - czyt. stało gdzieś gdzie nie powinno, np. na parapecie, a przyszedł wiatr i stare dobre "przecież nic się nie stanie" nie zadziałało.

Dmuchajmy więc na zimne i ruszmy głową jeśli już coś zostawiamy np. na balkonie, tak jak napisał pqn - zabezpieczone.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No tak. Po słoiku z petami ubieglego lata. to faktycznie pikus. Tylko pomysl ze pelna butelka nawet plastikowa moze komuś krzywdę zrobic. A szczególnie małemu dziecku. Wypadki losowe wcale nie zwalniają z wyobrazni i myślenia, ani tlumaczenie ze to przypadek.

PS butelka nie byla pusta.

Mozna przymykac na cos oko, raz czy dwa, ale nie gdy zdarza się to często.

No wlasnie to jest blok. Czyli ja mam uważać żeby kogos przypadkiem nie urazić. Bo kolokwialnie mówiąc jestem wkurwiony ze mi coś spada na taras przez czyjeś niedbalstwo i brak wyobraźni.

Nie chcę nikogo bronić ale wiało niemiłosiernie w godzinach zamieszczenia tematu, druga sprawa to forma w jakiej został zgłoszony przeciw, apel, skarga moim zdaniem jest mocno przesadzona i możesz mocno samego siebie ukarać i oznaczyć jako tego roszczeniowego sąsiada do którego jak bym chciał podejść i przeprosić to nie podejdę bo ... . Może jestem sąsiadem idealnym i przymykam na wiele spraw oko ale jeżeli nie byłyby to pety notorycznie rzucane czy omawiane butelki wielokrotnie pod oknem to o jeden kawałek plastiku afery bym nie robił nie wiem co działo się wcześniej dlatego odnoszę się wyłącznie do jednego incydentu. To jest blok trzeba będzie Ci się zderzyć z wieloma innymi przeciwnościami. Trzymam kciuki aby to była ostatnia butelka jaką musiałeś/aś podnieść z tarasu i będziesz z sąsiadami w dostatecznej komitywie żyć. 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No mialem fantazje i dowcip jak wkurwiony to przyklejalem. Ale sprawdziłem czy nie spadnie jak ktoś strzeli drzwiami ;)

Pewnie wiatr zwiał z balkonu... No ale fakt, takich rzeczy trzeba pilnować - a jak już pozostawiać na balkonie, to w zabezpieczonym stanie. 
A swoją droga, sposób przyklejenia tej butelki to istny majstersztyk. 

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drogi sąsiedzie ma Pan absolutna racje w kwestii przedmiotow na balkonie ktore moga stanowic zagrozenie dla zdrowia i slusznie apeluje Pan o "włączanie myślenia" ale od razu apel do Pana o to samo. Bardzo prosze o zaprzestanie przypinania roweru do balustrady na parterze bo ja codziennie jestem "kolokwialnie" mówiac wkurwiony kiedy musze go omijac idac z garazu z zakupami.

Serdecznosci.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nic śmiesznego, ale...dobrze, że nie widzieliście Państwo spadającego 2,5-3m stempla z balkonu drugiego piętra na parter. Ja widziałam. Nikogo, na szczęście, na tarasie nie było. Sąsiad lubi pracę z drewnem i sporo pracował na balkonie. Tak że  tego, dobrze, że nie mieszkamy pod nim.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 5.03.2019 o 15:03, dlugii napisał:

Drodzy Sasiedzi - zacznijcie do cholery mysleć !!!!559b43ecbb3491e34674ae2939e449d4.jpg

Może Ty też zaczniesz myśleć i weźmiesz ten cholerny rower przypięty do barierek ??!!!!!!! I może Ty również włączysz myślenie ? Nikt na pewno nie rzucił butelki specjalnie i fakt trzeba trzymac porządek bo balkon nie jest od tego żeby trzymać tam takich rzeczy tak jak parking podziemny nie służy do trzymania śmieci ,opon o innego syfu jak to robisz drogi sąsiedzie. Wygrałeś Pan konkurs na największego hipokrytę 🤣

• Haha 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 5.03.2019 o 15:03, dlugii napisał:

Drodzy Sasiedzi - zacznijcie do cholery mysleć !!!!559b43ecbb3491e34674ae2939e449d4.jpg

Dlugii zakładając ten temat zrobiłes z siebie kompletnego pajaca. Raczej mało prawdopodobne aby ktoś to celowo zrzucil. Zapewne zrobił to wiatr bo strasznie wtedy wiało lub też dzieci czasem wyrzucają rzeczy za balkon. 

Dzwoniles na policje w tej sprawie? Zawiadomiles telewizję? ;)

Jeszcze się okazuje że swój rowerek tak stawiasz, że ludzie muszą go omijać. 

Plus sąsiedzi patrzą teraz na ciebie jak na idiotę / pajaca.  Gratulacje :)

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta