Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na terenie Osiedla "Murapol Nowy Złocień" usługi telekomunikacyjne świadczy również firma TOYA. Nowym mieszkańcom nowego Osiedla oferujemy następujące usługi:

- Telewizja: bogata oferta programów telewizyjnych; w samych pakietach podstawowych do 186 kanałów, w tym 118 w jakości HD. Uzupełnieniem usługi telewizji stacjonarnej jest platforma TOYA GO, dzięki której możliwy jest dostęp do kanałów telewizyjnych, radiowych oraz naszej bazy VOD na komputerach i urządzeniach mobilnych na terenie całej Unii Europejskiej!

- Internet: we wszystkich budynkach na terenie osiedla dostarczamy Internet światłowodowy, w pakietach do 600 Mb/s; możliwe jest również dokupienie opcji łącza symetrycznego

- Telefonia: mieszkańcom zainteresowanym telefonią stacjonarną oferujemy atrakcyjne cenowo pakiety wraz z możliwością zachowania aktualnie posiadanego numeru telefonu

- Mobilna: dopełnieniem naszej kompleksowej oferty są usługi telefonii mobilnej wraz z pakietami Internetu mobilnego. Naturalnie istnieje możliwość przeniesienia numeru do naszej sieci.

Pakiety naszych usług można łączyć w atrakcyjne cenowo Dwupaki i Trójpaki. Dla usług Telewizji i Internetu oferujemy niższy abonament przez pierwsze 6 miesięcy trwania umowy, który dla wybranych usług obniżamy do 1 zł miesięcznie!

Mieszańców zainteresowanych dedykowaną ofertą TOYA dla swojego domu zapraszamy do kontaktu z najbliższym Biurem Obsługi Abonenta przy ul. Na Kozłówce 10 lub bezpośredni kontakt z naszym opiekunem budynku pod numerem 506 845 821.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie chciałbym aby ktoś pomyślał że jestem przedstawicielem więc od razu zaznaczę że nikogo nie namawiam. Jeśli ktoś jest zainteresowany tylko internetem to moim zdaniem najlepszą ofertą dysponuje ISTS. 350Mb/s za 4 dyszki. Jedyne co to albo mieć jakiś swój router albo kupić jakiegoś średniaka żeby chociaż połowę tej prędkości puścił po wifi i całość po kablu (przy prędkości 350Mb/s trzeba router żeby miał porty LAN gigabitowe aby nie ograniczał przepustowości łącza). Też mają światłowód do mieszkanka, i w skrzynce TT jest przetwornik optyczny z którego wychodzi skrętka. Jak mieszkałem na os. Mozarta na prądniku też od nich miałem i zero problemów ze stabilnością i prędkością usługi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, thomas89br napisał:

Nie chciałbym aby ktoś pomyślał że jestem przedstawicielem więc od razu zaznaczę że nikogo nie namawiam. Jeśli ktoś jest zainteresowany tylko internetem to moim zdaniem najlepszą ofertą dysponuje ISTS. 350Mb/s za 4 dyszki. Jedyne co to albo mieć jakiś swój router albo kupić jakiegoś średniaka żeby chociaż połowę tej prędkości puścił po wifi i całość po kablu (przy prędkości 350Mb/s trzeba router żeby miał porty LAN gigabitowe aby nie ograniczał przepustowości łącza). Też mają światłowód do mieszkanka, i w skrzynce TT jest przetwornik optyczny z którego wychodzi skrętka. Jak mieszkałem na os. Mozarta na prądniku też od nich miałem i zero problemów ze stabilnością i prędkością usługi.

To ja dla kontrastu dodam info o ostatnim przedłużeniu mojej umowy z Balmontem... oferta za 120 miesięcznie za symetryka 300/300 + najlepszy możliwy pakiet TV. 

W załączniku, Speedtest. 

4079198C-3E47-4741-B3EA-D972D4444280.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko realnie patrząc 90-95% użytkowników potrzebuje przede wszystkim wysokiej prędkości pobierania danych. Nieliczni uploaderzy(wysyłający duże pliki do sieci) potrzebują łącza symetrycznego :) Standardowy Kowalski wysyła małe załączniki i to najczęściej mailem, gdzie różnica w załączeniu pliku rzędu kilku sekund będzie mało znacząca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, thomas89br napisał:

Tylko realnie patrząc 90-95% użytkowników potrzebuje przede wszystkim wysokiej prędkości pobierania danych. Nieliczni uploaderzy(wysyłający duże pliki do sieci) potrzebują łącza symetrycznego :) Standardowy Kowalski wysyła małe załączniki i to najczęściej mailem, gdzie różnica w załączeniu pliku rzędu kilku sekund będzie mało znacząca.

Zgadza się, ale jest jeszcze bardzo dużo przypadków gdzie upload jak najbardziej się przydaje - choćby video rozmowy, usługi typu dropbox (zdjęcia i filmy w 4k troche ważą), torrenty etc. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja również polecam Balmont i internet symetryczny, śmiga aż miło nawet ta najniższa oferowana prędkość 150/150. Telewizja przez internet od nich również działa bez zarzutu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A w jakiej cenie oni oferują tego symetryka dla opcji samego internetu ? (pytam o budynki murapolu) I jak używacie to powiedzcie tylko czy przetwornice optyczne chowają Wam się bez problemu do skrzynek TT wraz z routerem czy routery dajecie po prostu w jakieś miejsce w mieszkaniu ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 minut temu, thomas89br napisał:

A w jakiej cenie oni oferują tego symetryka dla opcji samego internetu ? (pytam o budynki murapolu) I jak używacie to powiedzcie tylko czy przetwornice optyczne chowają Wam się bez problemu do skrzynek TT wraz z routerem czy routery dajecie po prostu w jakieś miejsce w mieszkaniu ?

W przypadku Słonecznego Miasteczka to jest FTTB (do garażu jest światło), a potem skrętka idzie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak my się decydowaliśmy oferta na sam internet wyglądała jak poniżej. Na puszcze, z której wychodzi światłowód jest zamontowana mała skrzyneczka do której podłączony jest router. My akurat mamy to schowane w szafce pod tv. 

Internet światłowodowy 150 Mbps/150 Mbps 39zł /miesięcznie
Internet światłowodowy 300 Mbps/300 Mbps 49zł /miesięcznie
Internet światłowodowy 500 Mbps/500 Mbps 59zł /miesięcznie
Internet światłowodowy 750 Mbps/750 Mbps 79zł /miesięcznie
Internet światłowodowy 1 Gbit 99zł/miesięcznie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję za info ;) może jak skończy mi się za 2 lata umowa z ISTS warto byłoby chociaż raz spróbować i być może się przekonać że internet symetryczny jednak daje sporo korzyści :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 30.05.2019 o 20:22, thomas89br napisał:

Dziękuję za info ;) może jak skończy mi się za 2 lata umowa z ISTS warto byłoby chociaż raz spróbować i być może się przekonać że internet symetryczny jednak daje sporo korzyści :)

Zapraszamy do nas - TOYA ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta