Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Czy ktoś się orientuje jacy operatorzy internetowi będą w naszych blokach? Na razie na stronach UPC i Netia nie ma naszych adresów.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 minut temu, tomek1819 napisał:

Cześć

Czy ktoś się orientuje jacy operatorzy internetowi będą w naszych blokach? Na razie na stronach UPC i Netia nie ma naszych adresów.

Będzie też na pewno Orange i ich światłowód.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co pamiętam to są w pomieszczeniu technicznym doprowadź kable Orange,UPC,Netia,ists, i coś jeszcze było ale dawno sprawdzałem. Na pewno jeśli ktoś chce mieć światłowód do mieszkania to warto wybrać z uwagi na możliwości techniczne budynku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Swoją drogą, jeśli jakaś firma bardzo chce się zareklamować na forum to niech da np. jakąś dobrą promocje dla forumowiczów, przynajmniej nikt nie będzie się ukrywał i kombinował.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widziałam ostatnio technika UPC. Zadzwoniłam do UPC - oni sami nic nie widzą jeszcze ale skoro jeszcze budynki sa nie oddane Pan powiedział, że za jakieś pół roku pewnie już będzie można się do nich podłączyć. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pół roku? Kupa czasu. Mam nadzieję, że jakiś dostawca będzie u nas dostępny szybciej. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Orange można normalne już od dawna podłączyć.

My mamy Orange już od 1 tygodnia lutego. Wszystko pięknie śmiga.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Polina napisał:

Orange można normalne już od dawna podłączyć.

My mamy Orange już od 1 tygodnia lutego. Wszystko pięknie 

A jaka prędkość i ile placicie?  Macie może jakiś cennik?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To co na stronie Orange. 

Światłowód 300, TV środkowy pakiet + Polsat sport - na 12 miesięcy (nie na 24 jak wciskają) bodaj 109 zł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, Sabina napisał:

Widziałam ostatnio technika UPC. Zadzwoniłam do UPC - oni sami nic nie widzą jeszcze ale skoro jeszcze budynki sa nie oddane Pan powiedział, że za jakieś pół roku pewnie już będzie można się do nich podłączyć. 

rozmawiałem z UPC w biurze i z instalatorem na budowie i dostałem informację że podłączać internet od nich będzie można z początkiem marca 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Co do ISTSu, oferta prosto z maila i to co mają na stronie:

sam net: umowa 24 mce; podłączenie 3 pln, w cenie ZTE 601 (modem do światłowodu bez WiFi);

prędkość i cena: 
250/50 mbit/s = 29,99 pln/mc;
350/50 mbit/s = 39,99 pln/mc;
500/50 mbit/s = 69,99 pln/mc;
650/50 mbit/s = 79,99 pln/mc.

Router można mieć swój, można wydzierżawić za +5,99 pln/mc, albo kupić 280 pln.

Jest też umowa na 13 mcy (12 mcy taniej potem drożej): https://www.ists.pl/p/75,promocja-internet-2019

net+tv: umowa 24 mce; podłączenie 3 pln w cenie ZTE 601+dekoder KORBOX MAGIC 2.0( bez WiFi)+switch;

tutaj linki do oferty na net+tv i szczegóły: https://www.ists.pl/p/76,promocja-pakiet-super-cena

mają też takie coś po 9mcach jest dopłata +40 pln za canal+ 6 kanałów lub +25 pln/mc za HBO: https://www.ists.pl/p/74,promocja-super-pakiet,

Jak coś można pisać do nich na biuro@ists.pl lub tomasz.sitek@ists.pl.

Mają być dostępni światłowodem od wtorku 26-02-2019r

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
20 godzin temu, Polina napisał:

To co na stronie Orange. 

Światłowód 300, TV środkowy pakiet + Polsat sport - na 12 miesięcy (nie na 24 jak wciskają) bodaj 109 zł.

Polsat jest jako opcja - na czas nieokreślony ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 21.02.2019 o 14:19, mwpawel napisał:

rozmawiałem z UPC w biurze i z instalatorem na budowie i dostałem informację że podłączać internet od nich będzie można z początkiem marca 

No to ja trafiam na jakiś niedoinformowanych ludzi bo 1 raz jak dzwoniłam pani na infolinii po konsultacji z kierownikiem powiedziała że w ogóle nie będzie drugi raz jak dzwoniłam bo już zobaczyłam technika to pan powiedział że za pół roku. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam UPC od ponad tygodnia 300 Mbps razem z tv - 79 zł, umowa na 24 miesiące. Wszystko śmiga aż miło. W cenie dekoder razem z routerem Wifi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ja mam UPC od ponad tygodnia 300 Mbps razem z tv - 79 zł, umowa na 24 miesiące. Wszystko śmiga aż miło. W cenie dekoder razem z routerem Wifi.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Mi coś z tym internetem od UPC nie leżało. Dziwnie wysokie pingi mieli. Niby światłowód do bloku pociągnięty.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Orange czy upc? 

Co wybrali byście? 

Upc nam daje 150 mb/s + 29 kanałów tv za 39.99

Orange za 100 mb/s za 39.99 (1 rok) 69.99 (2 rok) 

Jest może jakiś "ekspert internetowy"?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może się wypowiem jako wieloletni użytkownik UPC na kilku adresach i Orange fiber w biurze.

UPC wybieram do domu z uwagi na zestaw TV w pakiecie który otrzymuję, a internet poprostu działa ( ping na poziomie 15ms) 

Przy Orange w biurze śmiga aż miło z uwagi na światłowód aż do routera, tam się przydaje z uwagi na pracę przy pulpicie zdalnym (ping na poziomie 2ms).

Przy obu nie miałem okazji aby usługa była wyłączona na dłużej niż kilka minut w ciągu roku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 minut temu, cahar napisał:

Może się wypowiem jako wieloletni użytkownik UPC na kilku adresach i Orange fiber w biurze.

UPC wybieram do domu z uwagi na zestaw TV w pakiecie który otrzymuję, a internet poprostu działa ( ping na poziomie 15ms) 

Przy Orange w biurze śmiga aż miło z uwagi na światłowód aż do routera, tam się przydaje z uwagi na pracę przy pulpicie zdalnym (ping na poziomie 2ms).

Przy obu nie miałem okazji aby usługa była wyłączona na dłużej niż kilka minut w ciągu roku.

Super dzięki :)

My też skłaniamy się ku Upc ale zastanawiała mnie aż tak duża różnica w cenie :)

Konsultant upc powiedział mi ze od 1 marca mogą spokojnie wszystko zakladac:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odpowiadam na prośbę forumowiczów

w nawiązaniu do dostawców internetu na lokalizacji ul. Domagały firma BALMONT dostarcza internet oraz TV w technologi światłowodowej FTTH (światłowód do mieszkania) z zastosowaniem najnowocześniejszego sprzętu GPON
Sieć internetowa firmy Balmont oparta jest w całości na strukturze CISCO - światowy lider w zakresie IT i sieci.

Balmont poprzez usługę zapewnia stały, symetryczny dostęp do internetu. Charakteryzuje się gwarantowaną przepływnością w sieci oraz wysoką prędkością pobierania (download) jak i wysyłania (upload) danych.

Tylko dla forumowiczów promocja na sam internet do 10.03.2019r    pierwsze 2 m-c po 1 zł/m-c (promocja odbiega od dostępnej na budynku)  :

Promocja tylko u opiekuna budynku nr tel 600-986-453 z zaznaczenie podczas rozmowy lub korespondencji e-mail oferty z forum

POBIERANIE/WYSYŁANIE
Internet światłowodowy 150 Mbps/150 Mbps     39zł
Internet światłowodowy 300 Mbps/300 Mbps     49zł
Internet światłowodowy 500 Mbps/500 Mbps     59zł
Internet światłowodowy 750 Mbps/750 Mbps     79zł
Internet światłowodowy 1 Gbps/ 500 Mbps         99zł

ROUTER HUAWEI AC 2,4 I 5 GHZ GRATIS         (model HS8546)  

Co to jest Internet Symetryczny?
Jest to taki rodzaj dostępu do internetu, w którym prędkość pobierania danych jest taka sama jak prędkość wysyłania.

Zalety internetu symetrycznego Balmont :
-Wysyłanie poczty i dużych plików nigdy nie było tak płynne i szybkie.
-Doskonale działający Skype.
-Najlepsze czasy w grach (ping).
-Bezproblemowe działanie przy wielu otwartych aplikacjach i stronach internetowych naraz
-Stabilne działanie systemów CRM oraz serwerów Windows/Linux
-Bezproblemowa komunikacja audio, wideo oraz przesyłanie plików
-Szybkie i stabilne tworzenie kopi zapasowej w chmurze

Sprawdź gwarantowane łącza Balmont i porównaj z obecnym dostawcą masz na to 14 dni.

-- 
PIOTR PIETRZYK

BALMONT
SPECJALISTA DS.SPRZEDAŻY

E-MAIL : PIOTR.PIETRZYK@BALMONT.PL
TEL. 600-986-453

Edytowane przez Balmont_Piotr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

My bierzemy Orange,

Internet 300Mb/s + tv ponad 100 kanałów + komórka z wszystkim bez limitu za 109zł.

Korzystałem z Netii - ciągle zrywa i telewizja się zacina, w drugim mieszkaniu było Orange i żadnych problemów.

Operatorom typu Balmont jakoś nie ufam.

Co do UPC- dziękuję za ich politykę i podejście do aktualnego klienta. Podpisałeś sory, teraz będzie już tylko drożej. W Orange tego nie ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, artwer napisał:

My bierzemy Orange,

Internet 300Mb/s + tv ponad 100 kanałów + komórka z wszystkim bez limitu za 109zł.

Korzystałem z Netii - ciągle zrywa i telewizja się zacina, w drugim mieszkaniu było Orange i żadnych problemów.

Operatorom typu Balmont jakoś nie ufam.

Co do UPC- dziękuję za ich politykę i podejście do aktualnego klienta. Podpisałeś sory, teraz będzie już tylko drożej. W Orange tego nie ma.

Gdybym nie miał tel w innej sieci tez bym brał Orange :)

ale nam założę narazie na tym żeby było tanio :)

39.99 na 2 lata nie ma tragedii :) pozpóźniej będę ewentualnie zmieniał :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta