Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Też mnie to wkurza że tak to zostawili... Pieniądze się skończyły czy co?

Ale co zostawili? Cały czas na budynku B18 prowadzone są prace. Czysto, schludnie, estetycznie. Naprawę mogliscie trafic dużo gorzej. Nie obrzydzajcie sobie tych mieszkań. Naprawę w skali tego co widzialem na innych budowach, to jest ok.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zostawiona góra, nie wygląda na zabezpieczoną przed wilgocią 😟 po prostu się martwię, czekam na to mieszkanie, nie chcę sobie ani nikomu obrzydzać ☺️ mam nadzieję że po prostu nie będzie walki z grzybem potem. Liczę na szybkie zabezpieczenie dachu..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Info od Pana Pawla Niedzieli: 

Szacujemy, że wezwanie do zapłaty po zrealizowaniu stanu surowego z dachem powinni Państwo otrzymać końcem grudnia/początkiem stycznia.

Kolejna część ceny za elewacje to najprawdopodobniej połowa lutego.

Termin zakończenia prac związanych z budową szacowany jest na maj, kluczę najpóźniej do odbioru w sierpniu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 18.02.2019 o 00:38, Jagnieś napisał:

Ziemia nie należąca do LCC. Właściciel chce ponoć górę $$ i tak sobie stoi poletko

Lcc/Develia postawiła na swoim i odkupiła grunty także przy Czeczów powstaną nowe bloki a pole przy "barakach" zostanie niebawem zaorane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
46 minut temu, MisiekW napisał:

Szkoda o tyle, że powstanie kolejny blok. Jakby jakimś cudem działkę kupiło np. miasto, to może niekoniecznie.

Dokładnie ostatnie resztki jakiegokolwiek śladu natury zostanie zamienione w bruk  ;( 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 godzin temu, Franzz napisał:

Lcc/Develia postawiła na swoim i odkupiła grunty także przy Czeczów powstaną nowe bloki a pole przy "barakach" zostanie niebawem zaorane.

Bardzo przykro (((. Chciałoby się żeby na osiedlu nareszcie powstały "tereny zielone i rekreacyjne",o  których tak energicznie opowiada Deweloper...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 19.12.2019 o 00:33, Franzz napisał:

a skąd wiadomo że pozyskali? i skąd wiadomo co tam chcą dokładnie zrobić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 godzin temu, mocnyszwed napisał:

a skąd wiadomo że pozyskali? i skąd wiadomo co tam chcą dokładnie zrobić?

Dostaliśmy pisma że zakończyła się rozprawa i właścicielami działek stał się LCC/Devellia. To że wybudują blok to moje przypuszczenia nie liczę się z tym że pole przekopią i zrobią parking albo centrum rekreacji ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Franzz napisał:

Dostaliśmy pisma że zakończyła się rozprawa i właścicielami działek stał się LCC/Devellia. To że wybudują blok to moje przypuszczenia nie liczę się z tym że pole przekopią i zrobią parking albo centrum rekreacji ;D

Hmmm... ciekawe, ja nic nie dostałem, ale w sumie ja tam nie mieszkam jeszcze ;) moze warto byloby podpytac kogos z Develii jakie plany maja?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 minut temu, mocnyszwed napisał:

Hmmm... ciekawe, ja nic nie dostałem, ale w sumie ja tam nie mieszkam jeszcze ;) moze warto byloby podpytac kogos z Develii jakie plany maja?

Pisma dostały tylko osoby które były uczestnikami postępowania  sądowego w sprawie drogi dojazdowej do działki. Podpytam naszego kierownika oddziału ale uśmiecham się jak to piszę do Ciebie bo dyskusje jaką pewnie prowadzą teraz przedstawiciele Develii to ile bloków tam się uda wcisnąć uwierz mi :) liczę tylko że z tymi blokami dojdzie kilka miejsc postojowych i wreszcie jakieś lokale użytkowe/usługowe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, Franzz napisał:

Pisma dostały tylko osoby które były uczestnikami postępowania  sądowego w sprawie drogi dojazdowej do działki. Podpytam naszego kierownika oddziału ale uśmiecham się jak to piszę do Ciebie bo dyskusje jaką pewnie prowadzą teraz przedstawiciele Develii to ile bloków tam się uda wcisnąć uwierz mi :) liczę tylko że z tymi blokami dojdzie kilka miejsc postojowych i wreszcie jakieś lokale użytkowe/usługowe.

lokale będą dostępne w B14 i B15 - będzie ich ok 10-20 - nie pamiętam dokładnej liczby, bo nie mam planu przed sobą :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 minut temu, mocnyszwed napisał:

lokale będą dostępne w B14 i B15 - będzie ich ok 10-20 - nie pamiętam dokładnej liczby, bo nie mam planu przed sobą :).

o widzisz :) super przestałem już śledzić bo te lokale to już tak obiecywali 5 lat temu w każdych nowych inwestycjach które miały się pojawiać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, Franzz napisał:

o widzisz :) super przestałem już śledzić bo te lokale to już tak obiecywali 5 lat temu w każdych nowych inwestycjach które miały się pojawiać :)

hmmm... jak kupowałem mieszkanie to było mówione że tylko tam. Podpytywałem dodatkowo jak zaczeli rozkopywać pod ich budowę i Pan Paweł Niedziela potwierdził, zresztą, lokale usługowe muszą być tak czy siak, ze względu na inną konstrukcję budynków wynikających właśnie z zaplanowanych miejsc na lokale.

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Rafal napisał:

My mamy stan zamknięty bo okna już są wstawione i zaczęli ocieplenie ,jedna ściana już w kolorze.

tak tak, ale oficjalnie etap z pazdziernika zakonczony, sadze ze szybko moga sie ogarnac z elewacja itd, wiec nastepna bedzie bez opoznien, tym bardziej ze juz pol budynki bylo ocieplone jak bylem 2 tyg temu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć, nie wiem czy dolaczyliscie do grup naszego przyszłego osiedla na fb, ale to co się dzieje samowolka w parkingu podziemnym to ręce opadają... Może trzeba zwrócić deweloperowi uwagę by montować na każdym miejscu blokadę uniemożliwiającą parkowanie na naszych miejscach nieporzadanym gościom...? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

12 grudnia pan z budowy powiedział że potrzebują miesiąc dobrej pogody na elewacje i tynki .

Edytowane przez Rafal
błąd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 24.12.2019 o 09:31, Wiaterek napisał:

Cześć, nie wiem czy dolaczyliscie do grup naszego przyszłego osiedla na fb, ale to co się dzieje samowolka w parkingu podziemnym to ręce opadają... Może trzeba zwrócić deweloperowi uwagę by montować na każdym miejscu blokadę uniemożliwiającą parkowanie na naszych miejscach nieporzadanym gościom...? 

Ja się zastanawiam kto ich w ogóle wpuszcza, bo muszą mieć kogoś kto im dał klucz do bramy albo im włącza. Może ktoś kupił 1 miejsce postojowe a ma 2 auta np. Warto zwrócić uwagę Navigatorowi, bo developer nic z tym raczej nie zrobi bo on nie zarządza budynkami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja długo nie chcialem uwierzyć żonie z wieści które przekazywała z FB dot. zajętych miesc parkingowych przez obcych ale to sie dzieje faktycznie... trzeba mieć odwagę, tupet, brak glowy ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 25.12.2019 o 12:28, mocnyszwed napisał:

Ja się zastanawiam kto ich w ogóle wpuszcza, bo muszą mieć kogoś kto im dał klucz do bramy albo im włącza. Może ktoś kupił 1 miejsce postojowe a ma 2 auta np. Warto zwrócić uwagę Navigatorowi, bo developer nic z tym raczej nie zrobi bo on nie zarządza budynkami.

Nie wiem jak jest na zlocieniu, ale garaż zazwyczaj można otworzyć przyciskiem od środka, a wejść do garażu może każdy mieszkaniec :)

Na pewno trzeba na ten problem zwrócić większą uwagę jeszcze przed tym jak sie zaczniemy wprowadzać. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta