Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 679
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po pierwsze, nie jest fajne zaczynanie bytności na forum od oskarżeń. Po drugie, jesli chodzi o zapachy. Na pewno, bedzie kilka, kilkanaście dni w roku, kiedy smród doleci do bloków, ale i tak Słone

Faktycznie, temat budowy jest teraz powodem do najwiekszego zmartwienia. Pomyśl o tych ktorym zalewa domy po drugiej stronie Serafy i o tych którzy juz mieszkają i mają problem a nie o dziurze w ziemi

To czarne po prawej to pewnie na wiatę śmietnikową, fajnie że uchowało się jedno drzewo  ciekawe kiedy zaczna robić coś z tym placem zabaw itd.

Posted Images

• 2 weeks later...
3 godziny temu, Monkoko napisał:

Też widziałam w ubiegłą niedzielę, że od strony siódemki wstawiali okna na parterze. Ja dopiero w poniedziałek będę na osiedlu z wizytą, jakby ktoś podesłał jakieś foty naszego zamczyska to byłoby miło 🙂🙂 

Byłem tam dzisiaj wieczorem na spacerze, i akurat zrobiłem pare fotek dla kolegi. 

40953EC5-9590-403B-8D2F-4323297C27A1.jpeg

1067E672-DFBB-4532-B60F-5CA57EAB4615.jpeg

08C56C5F-C6DE-4091-AE5A-9D0753FADE09.jpeg

00F3521E-6AB4-4B94-BA1E-548EB3BB0FA8.jpeg

815214AB-10A8-451E-A7C2-C8ABD0EED521.jpeg

60EBF832-6526-4F23-BE7C-4AD6866E5090.jpeg

• Thanks 1
Odnośnik do posta
6 godzin temu, Rafal napisał:

Orientujecie się ile trwał etap dachu na B 16 i B 17  jakie będzie opóżnienie.

Nie wiem czy bedzie jakies specjalne opoznienie, bo elektryke robia jak trzeba, jak tylko zrobia dach to bedzie transza, ale mi sie wydaje ze moze byc prawie stan surowy zamkniety ;) bo juz okna sa powkladane prawie wszedzie.

Odnośnik do posta
  • 2 weeks later...
W dniu 25.10.2019 o 14:44, MałyMiś napisał:

Następna transza jest przy stanie surowym zamkniętym zgodnie z umową. Zatem dach i okna.

My mamy w umowie stan surowy otwarty wraz z dachem, więc bez okien i instalacji (tu mogę się mylić) a to już jest. Czy w związku z tym można uznać że mają opóźnienie?

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Rafal napisał:

Komu Develia podała taką informacje bo my dzwoniliśmy  i nic takiego nie zostało nam powiedziane ,Czyli cały listopad będą robili dach?

Pytałem dzisiaj kiedy ma być następna transza, taką odpowiedź otrzymałem:
"Mamy przesunięcie prac budowalnych, wezwanie do zapłaty powinno zostać wysłane do Państwa w okolicach 10-15 grudnia."

Odnośnik do posta