Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, MałyMiś napisał:

Stan prac na dzień 25.05.2019 r.

P.S.

Malkontentom i naprawiaczom świata dziękuję za wszelkie poruszające odpowiedzi na ten post.

Dzięki za filmik.

Tak ogólnie rzecz biorąc i podsumowując sytuacje z ostatnich kilku dni:
1) Wyższy murek załatwił by sprawę, ale nikt tego nie zrobi z kilku względów:
a) Trzeba byłoby zrobić taką samą wysokość z 2 stron rzeki, co jest bez sensu bo i tak poziom wody by się podniósł bo nie wylewałoby na 2 stronę.
b) Nie można z jednej strony świadomie zalewać sąsiadów z domów naprzeciwko.
c) Koszty
d) Wizualne - nie róbmy z osiedla więzienia.

2) Rzeka potrzebuje więcej ujść, a najlepiej zbiorników, potrzebujemy też aby Domagał była ukończona i była połączona ze Śliwiaka.

3) Mało chyba nie padało skoro dziura w B24 jest w pełni zalana wodą

4) Wydaje mi się że miasto będzie musiało ruszyć z jakimiś inwestycjami zapobiegającymi tego typu zjawiska z prostego względu - SKA. Po ostatniej ulewie nasyp zaczął się osypywać, więc będą musieli coś zrobić żeby ewentualne późniejsze usterki nasypu nie powodowały dodatkowych kosztów i przestoju.

P.s powinniście otrzymać maile od LC Corp z płatnościami następnej transzy

W dniu 23.05.2019 o 16:30, btr napisał:

Bardzo przepraszam, ale jest to dla osób kupujących tam lokum temat też dość ważny... byłem kilkukrotnie zalewany w Bieżanowie, jak tylko ogarnąłem swoją działkę to szliśmy cała ekipą z ulicy pomagać tym niżej, nierzadko trwało to prawie całą noc... Ale tutaj sprawa jest taka że osoby które dopiero wpłaciły pierwsza transzę czy zaliczkę patrząc na to co się dzieje pewnie myślą czy nie olać te 5% kar i nie wycofać się z umowy, skoro sytuacja ma tak wyglądać regularnie...

Dwa dni deszczu, i to nie jakiejś mega ulewy, i groźba zalania osiedla... Na marginesie Bieżanów już w wielu miejscach pływa... Słabe to... Cały kredyt siedzieć na necie i sprawdzać ostrzeżenia pogodowe i myśleć  czy już autem wyjechać z garażu czy może jeszcze dzisiaj nie zaleje, gdzie tym autem odjechać żeby nie zalało, gdzie auto od zalania ubezpieczyć, może ułożą worki, może "wał/murek" nie puści,  może nie przeleje się od strony autostrady, może pompy się nie zepsują, może nawigator zdąży przepompowywać wodę dalej, jak dojechać do pracy jak zaleje oba wiadukty, kupić świeczki i turystyczną butlę gazową...

Opcja podnajęcia czy sprzedaży mieszkania w miejscu które od powstania pierwszego osiedla już nie raz było przez całe dni wyspą, może być co najmniej kiepska... 

Bardzo słabo jak na inwestycję w swoje miejsce na większość życia... Zwłaszcza że problem Serafy to nie jest problem z tego roku tylko od ponad 20lat jedyne co zrobiono to kilka razy skoszono trawę, i zrobiono zbiornik który jak działa to widzimy... 

Może trzeba wyznaczyć odpowiedzialne osoby od regularnego przypominania nawigatorowi o skoszeniu ujścia? Wydaje mi się że ktoś kto podjął decyzję na zakup mieszkania w tamtych rejonach zrobił to świadomie, a jeżeli nie to zrobił duży błąd. Ja liczę że zanim będzie można się wprowadzić do B18 sytuacja pod kilkoma względami się ustabilizuje:
1) Dojazdy - Domagały ukończona - może już połączona ze Śliwiaka, łata na Półanki, SKA na ukończeniu.
2) Regularniejsze koszenie trawy lub może jakiś zbiornik dodatkowy gdzieś powstanie.

Odnośnik do posta
  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 722
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Faktycznie, temat budowy jest teraz powodem do najwiekszego zmartwienia. Pomyśl o tych ktorym zalewa domy po drugiej stronie Serafy i o tych którzy juz mieszkają i mają problem a nie o dziurze w ziemi

Po pierwsze, nie jest fajne zaczynanie bytności na forum od oskarżeń. Po drugie, jesli chodzi o zapachy. Na pewno, bedzie kilka, kilkanaście dni w roku, kiedy smród doleci do bloków, ale i tak Słone

Stan do tej transzy to nawet miał być surowy OTWARTY (przynajmniej w mojej umowie) wraz z dachem, a wykonali więcej niż trzeba. Okna były już przecież w 99% budynku i pozostałe tematy tj napisał wyżej

Posted Images

Monkoko - zadzwoń do LCC i dopytaj o normę, to jak było nie oznacza że tak liczą dalej, kiedyś to były  drugie kondygnacje później antresole, część powierzchnią rozliczeniową a część użytkową - musisz dopytać o konkretny przypadek 

Edytowane przez nslukasz
  • Like 1
Odnośnik do posta
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jestem umówiona w czwartek z biurem sprzedaży mieszkań, proszę o subiektywną ocenę mieszkań. Dotychczas mieszkamy w Nowej hucie, uwielbiamy ją za komunikację, parki i bliskość sklepów szkół galerii. Zastanawiamy się nad zakupem mieszkania widzę że ceny są bardzo niskie w porównaniu do innych ofert. Prosiłabym o jakieś rady czy warto kupić mieszkanie, jak wygląda sprawa z dojazdami do pracy/szkoły etc. Po prostu czy dobrze się mieszka :) z góry dziękuję za każdą odpowiedź. 

Odnośnik do posta
11 godzin temu, Dora123 napisał:

Jestem umówiona w czwartek z biurem sprzedaży mieszkań, proszę o subiektywną ocenę mieszkań. Dotychczas mieszkamy w Nowej hucie, uwielbiamy ją za komunikację, parki i bliskość sklepów szkół galerii. Zastanawiamy się nad zakupem mieszkania widzę że ceny są bardzo niskie w porównaniu do innych ofert. Prosiłabym o jakieś rady czy warto kupić mieszkanie, jak wygląda sprawa z dojazdami do pracy/szkoły etc. Po prostu czy dobrze się mieszka :) z góry dziękuję za każdą odpowiedź. 

Złocień to nie jest Huta. Nie ma się co oszukiwać. Nie ma tu wysokich drzew między blokami, jazda MPK to katorga (subiektywnie piszę), do parku możesz pojechać samochodem (np. do Huty)... Mnie mieszka się dobrze - z tym, że po prostu wszędzie jadę samochodem. Jak samochodu nie miałem - to nie było tak różowo.

• Like 1
Odnośnik do posta

Mieszkam co prawda w innej części Złocienia, ale wcześniej też mieszkałam w Hucie. I zgadzam się z przedmówcą " Złocień to nie jest Huta". I nie ma co tu porównywać pod względem komunikacji i bliskości parków, galerii itd.. bo wszędzie trzeba dojechać - najwygodniej autem. Pomimo tego mnie mieszka się dobrze, jest spokojnie i klimatycznie :). Dużym plusem było otwarcie Atuta (w tym rossman i pepco), wcześniej trzeba było robić wyprawę do Bieżanowa. Przed kupnem proponuję sprawdzenie mpk pod względem dojazdu, gdyby to miało być kwestią kluczową...

Odnośnik do posta

Mnie oraz mojej rodzinie również dobrze się tu mieszka. Wiele rzeczy potrzebnych codziennie jest na miejscu. Co do MPK, to mimo że mamy samochód, korzystamy prawie wyłącznie z komunikacji miejskiej. WYpady do parków czy na place zabaw w Nowej Hucie są jak najbardziej możliwe (163), zwłaszcza w weekendy (brak korków). Dojazd w okolice Ronda Mogilskiego też jest przyzwoity (125), ale mówię to z perspektywy dojazdów do i z pracy w godzinach 6:30 - 14:30, kiedy korków właściwie jeszcze nie ma, lub są "do wytrzymania"

Odnośnik do posta

Dziękuje za odpowiedzi.

Samochód mam tyle,  że pracując w centrum miasta nie opłaca mi się parkować w strefie płatnego parkowania. Mam nadzieję, że podejmiemy dobrą decyzje. Jednak mieszkając całe życie w okolicach Prądnika Czerwonego/ Huty nie wiem jak to jest żyć " na drugim końcu miasta" czy uda się przyzwyczaić do dojazdów dlatego wolałam zapytać o opinie. Jeżeli jest spokojnie i miło to trzeba być dobrej myśli. Mam pytanie do osób, które mieszkają na parterze z ogródkiem ? Czy wybierając drugi raz mieszkanie wybralibyście parter?

Pozdrawiam

Odnośnik do posta

skoro otworzą skm myślę że nie będzie tak źle a może do tego czasu osiedle się rozwinie pod innymi względami. Czy bloki 18 oraz 24 są w najgorzej pozycji biorąc pod uwagę ewentualnie powodzie? I ostatnie już pytanie jacy ogólnie są sąsiedzi (uprzejmi pomocni /czy mozna sobie pozwolić raz na czas zaprosić gości puścić muzykę  z okazji urodzin czy raczej roszczeniowi) ? Może to dziwne pytanie ale w 1 mieszkaniu gdzie mieszkałam sąsiedzi mieli pretensje że 8 osób rozmawia o 24 w pokoju bez muzyki etc a w Nowym mieszkaniu jeszcze życzą udanej imprezy urodzinowej :)

Odnośnik do posta
Gość MisiekW

Co do lokalizacji sprawa jest prosta - jest logiczne i oczywiste, że im bliżej Serafy tym większa szansa lokalnych podtopień. Gdyby doszło do przelania się przez murek to te garaże zbiorą wodę w znacznym stopniu. Inna sprawa, że (moim zdaniem) gdyby doszło do przelania się przez murek to poziom wody będzie już na tyle duży że problem będziemy mieli wszyscy. Wszyscy czekamy na zbiorniki retencyjne jak na zbawienie. Ciekawe na ile zdadzą egzamin.

Pytanie o sąsiadów w bloku który jeszcze nawet nie stoi uważam ze lekko niedorzeczne :) Myślę że jak ktoś kulturalnie siedzi i nie drze za przeproszeniem mordy, to nikt się nie powinien czepiać. A jak ktoś się lubi kłócić i czepiać to powód znajdzie i w środku dnia.

Również zgadzam się przedmówcami, Huta na ten moment jest w moim mniemaniu ewenementem w tym mieście, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nie mniej moim subiektywnym zdaniem generalnie na Złocieniu jest ok. Wydaje mi się że ta część miasta ma spore perspektywy. Wystarczy spojrzeć ile się dzieje w ciągu ostatnich 5-6 lat: wschodnia obwodnica, Atut, nowa Domagały (jak już w końcu dokończą), decyzja o szkole, przegłosowany tramwaj na rybitwy (to jest jeszcze kwestia wielu lat ale jest decyzja), MPZP Nowe Miasto, kolej... Wiem że niektóre to są rzeczy bardzo odległe, no ale są decyzje już.

Komunikacja - nie korzystam, ale czasami owszem. Osobiście uważam ze wyjazd autobusem w stronę Rybitw to dno i metr mułu przez ul. Półanki, która jak się zakorkuje to jest koniec, beton, nic się nie rusza. To samo tyczy się dojazdu z tamtej strony. Czasem jadąc od giełdy można minąć 3 autobusy tej samej linii, stojące w korku. W stronę Bieżanowa jest moim zdaniem lepiej, poza tym można się tam dostać na pętlę tramwajową. Niemniej jednak jeśli macie dzieci to moim zdaniem samochód jest słusznym wyborem, jeśli nie - niekoniecznie.

Ostatnia sprawa - parkingi. Miejsc jest jak na lekarstwo. Dla komfortu mieszkania naprawdę uważam że miejsce garażowe to mus.

Pozdrawiam

Odnośnik do posta
W dniu 22.07.2019 o 21:14, MisiekW napisał:

Co do lokalizacji sprawa jest prosta - jest logiczne i oczywiste, że im bliżej Serafy tym większa szansa lokalnych podtopień. Gdyby doszło do przelania się przez murek to te garaże zbiorą wodę w znacznym stopniu. Inna sprawa, że (moim zdaniem) gdyby doszło do przelania się przez murek to poziom wody będzie już na tyle duży że problem będziemy mieli wszyscy. Wszyscy czekamy na zbiorniki retencyjne jak na zbawienie. Ciekawe na ile zdadzą egzamin.

Pytanie o sąsiadów w bloku który jeszcze nawet nie stoi uważam ze lekko niedorzeczne :) Myślę że jak ktoś kulturalnie siedzi i nie drze za przeproszeniem mordy, to nikt się nie powinien czepiać. A jak ktoś się lubi kłócić i czepiać to powód znajdzie i w środku dnia.

Również zgadzam się przedmówcami, Huta na ten moment jest w moim mniemaniu ewenementem w tym mieście, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nie mniej moim subiektywnym zdaniem generalnie na Złocieniu jest ok. Wydaje mi się że ta część miasta ma spore perspektywy. Wystarczy spojrzeć ile się dzieje w ciągu ostatnich 5-6 lat: wschodnia obwodnica, Atut, nowa Domagały (jak już w końcu dokończą), decyzja o szkole, przegłosowany tramwaj na rybitwy (to jest jeszcze kwestia wielu lat ale jest decyzja), MPZP Nowe Miasto, kolej... Wiem że niektóre to są rzeczy bardzo odległe, no ale są decyzje już.

Komunikacja - nie korzystam, ale czasami owszem. Osobiście uważam ze wyjazd autobusem w stronę Rybitw to dno i metr mułu przez ul. Półanki, która jak się zakorkuje to jest koniec, beton, nic się nie rusza. To samo tyczy się dojazdu z tamtej strony. Czasem jadąc od giełdy można minąć 3 autobusy tej samej linii, stojące w korku. W stronę Bieżanowa jest moim zdaniem lepiej, poza tym można się tam dostać na pętlę tramwajową. Niemniej jednak jeśli macie dzieci to moim zdaniem samochód jest słusznym wyborem, jeśli nie - niekoniecznie.

Ostatnia sprawa - parkingi. Miejsc jest jak na lekarstwo. Dla komfortu mieszkania naprawdę uważam że miejsce garażowe to mus.

Pozdrawiam

Ja obecnie mieszkam w hucie właśnie, tutaj z parkingiem też nie jest tak kolorowo, a brak miejsc do wykupienia. Zgadzam się z tym żeby kupować miejsca parkingowe, poza tym, im więcej osób nie będzie kupować, tym większe problemy z parkowaniem będą.

Co do podtopień, trzeba się z tym liczyć, ale tak jak właśnie powiedziałeś - dużo się dzieje na Złocieniu w ostatnim czasie. Wydaje mi się że będą musieli coś zrobić z tymi podtopieniami, chociażby ze względu na SKM, ostatnio jak była ta prawie powódź na Złocieniu, osunął się kawałek nasypu od nich. Przypuszczam że będą musieli jakoś przeciwdziałać aby się z tym nic nie podziało złego.

Ja mam tylko ogromną nadzieję że dopóki się tam wprowadzę uda im się zrobić 3 rzeczy:
1) Dokończenie ulicy Domagały
2) Połączenie Domagały ze Śliwiaka (przeciągnięcie od stacji paliw przez mostek)
3) Dodatkowy zbiornik retencyjny 

Co będzie - zobaczymy ;).

Z komunikacją samochodem i autobusem szybko się nie poprawi, dopóki nie puszczą Domagały ze Śliwiaka oraz nie przebudują całej półanki.

Odnośnik do posta

To teraz ja mam dylemat byłam nastawiona na mieszkanie w LCC (parter) jednak tarasy na " wspólnym dziedzińcu" uważam za minus gdzie każdy może wejść z ulicy. Dodatkowo blok który ma zostać wybudowany w 2021 roku jest najbliżej rzeki autostrady oraz pociągów. Coraz bliżej mi do kupna mieszkania jednak w spółdzielni Snieżka gdzie jest dalej od autostrady i rzeki a tarasy są na wysokości 3m. 

1. Czy faktycznie bloki budowane przez lcc mają dużą wilgoć w mieszkaniach ? ( im nowszy blok tym gorzej)?

2. Czy kupilibyście drugi raz mieszkanie na tym osiedlu ? 

3. Czy mieszkańcy osiedla są mili, nie robiący problemu o byle co ? Ostatnio słyszałam od jednej mieszkańcy że nie którzy tylko czekają aż ktoś coś " złego " zrobi. zaparkuje raz na 5 minut źle auto, włączy muzykę za głośno ( nie mówię o muzyce codziennie 24/7 tylko raz na parę miesięcy etc)

4. Czy ktoś ma porównanie mieszkań Snieżki do Lcc ( plusy minusy)

Pozdrawiam serdecznie ! 

Odnośnik do posta

My też myśleliśmy nad śnieżka ale układ mieszkań bardzo nam się nie podobał. Ogólnie sprawy formalne lepiej załatwia się że sdzieonią niż z deweloperem podobno.. Za minus śnieżki przemawia też troszkę to że jest w "centrum zlocienia" a dla nas czym dalej tym lepiej/ spokojniej. Mieszkamy w B16 i jesteśmy zadowoleni. Mamy parter i w najbliższym czasie będzie kupowana furtka, która uniemożliwi wejście obcym na dziedziniec, mieszkańcy zgłosili takie zapotrzebowanie. Autostrada nie przeszkadza ale pewnie czym bliżej tym gorzej. Faktycznie ostatnio modne jest, ale to na całym osiedlu chyba, komentowanie złego parkowania, psich kup itp na Facebooku ale chyba takie czasy. Wilgoć na etapie remontu i tych kilku miesięcy mieszkania nie jest wyczuwalna ani widoczna. Myślę że kupiłabym jeszcze raz to mieszkanie lub ewentualnie zobaczyła co w ofercie ma instal bo z tego co wiem też fajnie budują.

Odnośnik do posta
Gość MisiekW
21 godzin temu, mocnyszwed napisał:

Ja mam tylko ogromną nadzieję że dopóki się tam wprowadzę uda im się zrobić 3 rzeczy:
1) Dokończenie ulicy Domagały
2) Połączenie Domagały ze Śliwiaka (przeciągnięcie od stacji paliw przez mostek)
3) Dodatkowy zbiornik retencyjny 

Z komunikacją samochodem i autobusem szybko się nie poprawi, dopóki nie puszczą Domagały ze Śliwiaka oraz nie przebudują całej półanki.

1. Jeśli dobrze kojarzę z materiału Kroniki TVP Kraków (jest gdzieś link na forum) to ma być to rozwiązane "na jesień". Przypominam że jesień kończy się 21 grudnia. :)

2. To chyba nie jest w żadnych planach póki co

3. To się dzieje, ale jeszcze trochę czas potrzeba, są informacje na forum.

4. Zgadza się, i niestety jedno i drugie to bliżej nieokreślona pisana po wodzie przyszłość.

5 godzin temu, OlaM napisał:

To teraz ja mam dylemat byłam nastawiona na mieszkanie w LCC (parter) jednak tarasy na " wspólnym dziedzińcu" uważam za minus gdzie każdy może wejść z ulicy. Dodatkowo blok który ma zostać wybudowany w 2021 roku jest najbliżej rzeki autostrady oraz pociągów. Coraz bliżej mi do kupna mieszkania jednak w spółdzielni Snieżka gdzie jest dalej od autostrady i rzeki a tarasy są na wysokości 3m. 

1. Czy faktycznie bloki budowane przez lcc mają dużą wilgoć w mieszkaniach ? ( im nowszy blok tym gorzej)?

3. Czy mieszkańcy osiedla są mili, nie robiący problemu o byle co ? Ostatnio słyszałam od jednej mieszkańcy że nie którzy tylko czekają aż ktoś coś " złego " zrobi. zaparkuje raz na 5 minut źle auto, włączy muzykę za głośno ( nie mówię o muzyce codziennie 24/7 tylko raz na parę miesięcy etc)

Pozdrawiam serdecznie ! 

Nie słyszałem o problemie wilgoci, trudno powiedzieć. Raczej myślę że LCC się uczy przy dalszych etapach, polecam zobaczyć wjazdy do garaży w bloku 1. etapu.

Moim zdaniem są bardzo mili. Ta jedna "mieszkańca" :) może jest z tych co to "przecież ja na chwilę", "przecież piesio nie gryzie", "przecież dziecko musi się wykrzyczeć" (wybierz dowolne) i zdziwiona wielce że ktoś uwagę zwróci. Ja się z podobnym czepianiem nie spotkałem - może nie daję powodów? ;) 

4 godziny temu, Nowakowa! napisał:

Faktycznie ostatnio modne jest, ale to na całym osiedlu chyba, komentowanie złego parkowania, psich kup itp na Facebooku ale chyba takie czasy.

Powiedziałbym raczej że to czasy parkowania na trawniku, chodniku, na zakręcie "bo przecież widać drogę", zastawianie przejścia dla pieszych itd. Miejsc jest jak na lekarstwo więc ludzie kombinują jak mogą, szkoda że kosztem bezpieczeństwa i komfortu innych. Nie ma się co dziwić że się ludzie czepiają jak widzą takie auta... (zaparkowane, a nie na moment postawione bo ktoś ma zakupy do wniesienia) Co do kup to podobna sprawa, choć ja szczerze powiem że kup za bardzo nie spotykam (SM) i często widzę że ludzie sprzątają po pupilach.

Ja bym też kupił drugi raz, jak wspominałem w okolicy dużo się dzieje na plus a okolica jest przyjemna.

Co do wyboru LCC / Śnieżka to ja widzę po jednej oczywistej wadzie tu i tu. LCC - przy Serafie. Śnieżka (bo rozumiem że chodzi o nowe bloki obok kościoła) - znacznie bliżej potencjalnego źródła smrodu w postaci sortowni.

Odnośnik do posta
15 godzin temu, OlaM napisał:

Pozdrawiam serdecznie ! 

Szczerze, jak ja się decydowałem na zakup to sporo czasu spędziłem w tamtych rejonach, także rozmawiając z napotkanymi mieszkańcami. Zdecydowałem się na zakup mieszkania od strony torów kolejowych, ponieważ jest pewna gwarancja że nie stanie mi żaden blok po 2 stronie ;) więc jakiś tam widoczek będzie, co często się zdarzało bardzo tymczasowe w innych lokalizacjach krakowa, gdzie z mieszkania był widok na jakąś zieleń, ale po dopatrzeniu się w planie zagospodarowania terenu że za kilka lat to wszystko będzie zasiane nowymi budynkami - dla mnie odpadało. Autostrada nic nie przeszkadzała, bo ledwo ją słychać, to już bardziej u mnie gdzie mieszkam teraz co rano słychać jak  jakiś stary samochód przejeżdża przez "garba" i trzaska wszystkim co ma na swojej pace ;).

O wilgoci też nie słyszałem aż tak dużo, zdarza się, jak wszędzie chyba. Czytałem forum Centralna Park (Koło m1) i tam też mieli problem z wilgocią w jednym z bloków. 

Co do zalewania, to będzie coś co będzie dotyczyć całego osiedla do mieszkań na parterzę wątpie żeby się wlało, najprędzej do garaży. Kiedyś nie było murku, a jak pokazuje sytuacja z 2019 dało to dosyć dużo.

10 godzin temu, MisiekW napisał:

2. To chyba nie jest w żadnych planach póki co

Jest jest :) https://www.facebook.com/Komarewicz/?__tn__=%2CdkCH-R-R&eid=ARBWdyHwVB6Ag630-ge0IO5FGX7dny6ZisOFHhLJxjse9FAFknWNzbeWRrWOnob3lYFL0Lg-AUBbCgXy&hc_ref=ARS6mfM4Ze4HR6MA85TqEz36y0ZwNoO2PmZp_9nu1BV4TJ_b1pYFTGRVGM-KCLBPphE&hc_location=group

Odnośnik do posta
W dniu 20.07.2019 o 13:13, Dora123 napisał:

Dziękuje za odpowiedzi.

Samochód mam tyle,  że pracując w centrum miasta nie opłaca mi się parkować w strefie płatnego parkowania. Mam nadzieję, że podejmiemy dobrą decyzje. Jednak mieszkając całe życie w okolicach Prądnika Czerwonego/ Huty nie wiem jak to jest żyć " na drugim końcu miasta" czy uda się przyzwyczaić do dojazdów dlatego wolałam zapytać o opinie. Jeżeli jest spokojnie i miło to trzeba być dobrej myśli. Mam pytanie do osób, które mieszkają na parterze z ogródkiem ? Czy wybierając drugi raz mieszkanie wybralibyście parter?

Pozdrawiam

Właśnie przeprowadzilismy sie z okolic ronda Młyńskiego na Złocień i jest super:) a będzie jeszcze lepiej jak pootwiera się więcej "infrastruktury" :) jeździmy 125 do pracy na rondo mogilskie i dajemy rade :) a co do zieleni to drzewa beda tylko dajmy im urośnac. O  park nawet maly trzeba będzie zabiegać na jakis radach dzielnicy. 

Odnośnik do posta
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Hej, czy ktoś słyszał o tym żeby LC Corp zmienił nazwę? Weszłam dzisiaj z ciekawości na ich stronie obejrzeć co mają w ofercie a tam Develia....

Co to oznacza dla obecnych mieszkańców i nowych nabywców "w trakcie" budowy? 

Mam nadzieję że umowa pozostaje bez zmian... Dajcie znać gdyby ktoś się czegoś dowiedział.

Jak będzie odbywać się w takim razie przeniesienie własności teraz 😐🤔

Odnośnik do posta