Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na Półłanki wali z garbarni, giełdy i sortowni. Na osiedle rzadko coś zaleci i nie w takim natężeniu, dajcie spokój.

Dziś nic nie było czuć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ciekaw jestem ilu z Was pisze posty w związku z pracą dla dewelopera...

Po pierwsze, nie jest fajne zaczynanie bytności na forum od oskarżeń.
Po drugie, jesli chodzi o zapachy. Na pewno, bedzie kilka, kilkanaście dni w roku, kiedy smród doleci do bloków, ale i tak Słoneczne jest w ciut lepszej sytuacji niż np Murapol. Czy jest to uciążliwe? Pewnie tak. Czy cena mieszkań to rekompensuje? Pewnie tak. Oczywiście, jesli komuś budżet pozwala na np 6500zł za metr, to brać w wymarzonej lokalizacji, bez wad. Jeśli nie, to uciążliwość jest do zniesienia.
W Polsce przeważają wiatry zachodnie, więc większość tego smrodu jest wywiewana w kierunku S7.
  • Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest różnica pomiędzy zapytaniem, a oskarżeniem, myślę, że dla normalnego podejścia widoczna. 

Ale dziękuję za taką narrację - zatem śmiem sądzić, że większość pozytywnych opinii pochodzi od korpo developer team... hihi...

Szkoda, że w takim - krakowskim stylu.

No more comments.

2 godziny temu, Abermon napisał:

Po pierwsze, nie jest fajne zaczynanie bytności na forum od oskarżeń.
Po drugie, jesli chodzi o zapachy. Na pewno, bedzie kilka, kilkanaście dni w roku, kiedy smród doleci do bloków, ale i tak Słoneczne jest w ciut lepszej sytuacji niż np Murapol. Czy jest to uciążliwe? Pewnie tak. Czy cena mieszkań to rekompensuje? Pewnie tak. Oczywiście, jesli komuś budżet pozwala na np 6500zł za metr, to brać w wymarzonej lokalizacji, bez wad. Jeśli nie, to uciążliwość jest do zniesienia.
W Polsce przeważają wiatry zachodnie, więc większość tego smrodu jest wywiewana w kierunku S7.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Wczoraj widziałem zdjęcia z budowy i już połowa garażu jest zalany strop i zaczynają stawiać ściany.To chyba są trochę do przodu bo mieli poziom 0 na koniec kwietnia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie

Prywatnie fajny film ale oficjalnie to http://ulc.gov.pl/pl/drony/4002-lataj-z-glowa-kampania-informacyjna-ulc 

Zmieniając temat, dostaliśmy info od dewelopera że nikt jeszcze nie dostał rzutów technicznych i pomimo ze projekt budowlany niby jest to jakieś poprawki tam wprowadzają i rzuty nie są dostępne... 

Bardzo to dziwne że budowa ruszyła, budynek powoli wychodzi z ziemi a my ciągle nie dostaliśmy jeszcze rzutów które przecież są uproszczonym fragmentem projektu budowlanego... A prosimy o nie już od kilku miesięcy...

Czy ktoś na prawdę dostał już oficjalne rzuty techniczne z pełnym wymiarowaniem lokalu czy komuś LCC się porostu nie chce swojej roboty robić i olewa nas - klientów?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Tylko zwracam uwagę, bo problem staje się coraz większy, dron był dość wysoko, ponad żurawiem, a nierzadko widać tu ceśki czy antki z EPKP a nawet skrzydła ze śmigłem które w ładny dzień schodzą poniżej minimum lecąc krajoznawczo blisko CTR EPKK...  a zakładam że lot nie był zgłoszony nawet w FIS Kraków nawet telefonicznie...

BTW ja na przykład, i pewnie wiele innych osób, po prostu nie życzyłbym sobie żeby nad moim domem czy budową ktoś sobie latał dronem ;)

sorki za offtop

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ma ktoś nowe zdjęcia z budowy? Lub może ktoś kto jest na miejscu pokusiłby się o zrobienie jakichś zdjęć?  Dziś ładna pogoda,  dobra okazja na spacer ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
19 godzin temu, Rafal napisał:

Aktualne zdjęcia na stronie Lcc jeszcze nie do końca zalany strop garażu.

Stare. Sprzed około 3 tygodni są. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Byłem dzisiaj, chłopaki się dosyć szybko uwijają. Na co zwróciłem uwagę, to to, że parter wydaje się wyższy niż w bloku obok (okna i balkony są wyżej ziemi niż w B17).

IMG_3456.JPG

IMG_3457.JPG

IMG_3455.JPG

IMG_3458.JPG

IMG_3459.JPG

• Thanks 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam Czy płyta garażu jest już zalana betonem .Jaki stan jest do zakończenia poziomu O.Kiedy płatności miały być na koniec kwietnia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 godzin temu, Monkoko napisał:

Czy ktoś już dostał wezwanie do kolejnej zapłaty? 

Kolejna bedzie prawdopodobnie 15 maja. Ponoc jest 15 dni od terminu podanego w umowie i harmonogramie splat ktory przypada na 30 kwietnia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, Monkoko napisał:

Czy ktoś kto jest na miejscu mógłby zrobić update z fotkami? 🙂 Ciekawa jestem postępów w budowie 👐🏠

Byłem wczoraj, aż tak dużo się nie zmieniło, zalali podłoże parteru już na całej długości. Za to widziałem że przy budynku B24 już praca też ostro idzie, bo już dziura wykopana i fundament zalany. Ciekawe że B24 bedzię w sumie 2 miesiące tylko oddany po B18.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta