Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 708
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Faktycznie, temat budowy jest teraz powodem do najwiekszego zmartwienia. Pomyśl o tych ktorym zalewa domy po drugiej stronie Serafy i o tych którzy juz mieszkają i mają problem a nie o dziurze w ziemi

Po pierwsze, nie jest fajne zaczynanie bytności na forum od oskarżeń. Po drugie, jesli chodzi o zapachy. Na pewno, bedzie kilka, kilkanaście dni w roku, kiedy smród doleci do bloków, ale i tak Słone

Stan do tej transzy to nawet miał być surowy OTWARTY (przynajmniej w mojej umowie) wraz z dachem, a wykonali więcej niż trzeba. Okna były już przecież w 99% budynku i pozostałe tematy tj napisał wyżej

Posted Images

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cześć , Czy macie problem z wilgocią ścian? Po zauważeniu małych pofałdowań farby zmierzyłem hydrometrem kulkowym i w paru miejscach ponad 90%........ - zgłaszam do dewelopera , miał ktoś taki przypadek ?

Odnośnik do posta
7 godzin temu, Maciex napisał:

Cześć , Czy macie problem z wilgocią ścian? Po zauważeniu małych pofałdowań farby zmierzyłem hydrometrem kulkowym i w paru miejscach ponad 90%........ - zgłaszam do dewelopera , miał ktoś taki przypadek ?

Chodzi Ci o takie odparzenia farby ktore wygladaja jakby powietrze pod nia bylo?

Odnośnik do posta
  • 2 weeks later...