Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 677
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po pierwsze, nie jest fajne zaczynanie bytności na forum od oskarżeń. Po drugie, jesli chodzi o zapachy. Na pewno, bedzie kilka, kilkanaście dni w roku, kiedy smród doleci do bloków, ale i tak Słone

Faktycznie, temat budowy jest teraz powodem do najwiekszego zmartwienia. Pomyśl o tych ktorym zalewa domy po drugiej stronie Serafy i o tych którzy juz mieszkają i mają problem a nie o dziurze w ziemi

To czarne po prawej to pewnie na wiatę śmietnikową, fajnie że uchowało się jedno drzewo  ciekawe kiedy zaczna robić coś z tym placem zabaw itd.

Posted Images

nie wiem czy jest tu na forum właściciel 4 mieszkań w drugiej klatce wykańczanych przez ekipę z Sosnowca na zlecenie jeśli dobrze pamiętam "Quality investment" - jeśli jesteś poproś chłopaków żeby po sobie nieco ogarnęli klatkę ... nakropione farbą na każdym piętrze i na wejściu do garażu rozlana większa plama roztarta butem ... do tego klej bądź gips na co drugim schodzie. Nie powinno to tak wglądać, tym bardziej ze widać ze pozostali jakoś jednak starają o tą wspólną przestrzeń zadbać

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Kamil Polański napisał:

nie wiem czy jest tu na forum właściciel 4 mieszkań w drugiej klatce wykańczanych przez ekipę z Sosnowca na zlecenie jeśli dobrze pamiętam "Quality investment" - jeśli jesteś poproś chłopaków żeby po sobie nieco ogarnęli klatkę ... nakropione farbą na każdym piętrze i na wejściu do garażu rozlana większa plama roztarta butem ... do tego klej bądź gips na co drugim schodzie. Nie powinno to tak wglądać, tym bardziej ze widać ze pozostali jakoś jednak starają o tą wspólną przestrzeń zadbać

Wyslij to info do navigatora raczej

Odnośnik do posta

Witam. Mam dwa pytania odnośnie kwestii technicznych. Czy ktoś z forumowiczów przenosił może grzejnik łazienkowy na inną ścianę w łazience, lub może wymieniał na inny model? Czy w takim przypadku trzeba poinformować o tym fakcie Nawigatora? Może ktoś wymieniał grzejnik w pokoju? Drugie pytanie odnośnie odpływu liniowego. Czy jest duży problem z montażem takiego odpływu, przyjmując oczywiście że montuje jak najcieńszy odpływ dostępny na rynku. Czy wylewka jest na tyle wysoka, że można kuć bez niebezpieczeństwa przebicia się do sąsiada z dołu?😀

Odnośnik do posta
4 minuty temu, Przemek napisał:

Witam. Mam dwa pytania odnośnie kwestii technicznych. Czy ktoś z forumowiczów przenosił może grzejnik łazienkowy na inną ścianę w łazience, lub może wymieniał na inny model? Czy w takim przypadku trzeba poinformować o tym fakcie Nawigatora? Może ktoś wymieniał grzejnik w pokoju? Drugie pytanie odnośnie odpływu liniowego. Czy jest duży problem z montażem takiego odpływu, przyjmując oczywiście że montuje jak najcieńszy odpływ dostępny na rynku. Czy wylewka jest na tyle wysoka, że można kuć bez niebezpieczeństwa przebicia się do sąsiada z dołu?😀

ja przenosiłem w łazience, nie zgłaszałem nic ... ale gwarancje na instalacje wtedy w l ązience oczywiscie tracisz ... ogolnie wszędzie gdzie ruszysz co to tracisz gwarancje

wylewka ... jest cienka ... ja w łazience miałem 4cm-- wkuwając sie w nią musi ona pęknąć - lepiej wiec ją wykuc na wiekszym okcinku ... wyciagnąć steropian  tak aby dostac sie do płyty - uszczelnić - zalać juz wowczas pod zaprawe na odpowiednią wysokość pod odpływ

Odnośnik do posta
30 minut temu, Kamil Polański napisał:

ja przenosiłem w łazience, nie zgłaszałem nic ... ale gwarancje na instalacje wtedy w l ązience oczywiscie tracisz ... ogolnie wszędzie gdzie ruszysz co to tracisz gwarancje

wylewka ... jest cienka ... ja w łazience miałem 4cm-- wkuwając sie w nią musi ona pęknąć - lepiej wiec ją wykuc na wiekszym okcinku ... wyciagnąć steropian  tak aby dostac sie do płyty - uszczelnić - zalać juz wowczas pod zaprawe na odpowiednią wysokość pod odpływ

Dzięki

Odnośnik do posta
4 godziny temu, Przemek napisał:

Zmienialem na inny grzejnik, też nic nie zgłaszane. 

Odnośnik do posta

Tak...TK BUD i ich podwykonawcy...

U mnie wylewki miały od 1,8 cm do 4 cm...w łazience cała hydraulika do przeróbki, przy próbie szczelności od grzejnika wyrwało przewód! Tak był zaciśnięty pierścień. Zostały ściany z tynkami o grubości 3cm z jednej strony i 0.5 cm z drugiej.

Inspektor z TK na pytanie o wskazanie poprawności rzekł: w normie, w normie. Tylko której?

Generalnie bandyckie podejście, ale czego oczekiwać od pobratymców Czarneckiego!

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Max12 napisał:

Na maila wysłali info o tej e-kartotece i w załączniku miałaby być dane do logowania ale nie było załącznika i odpisywałem żeby mi podali. Później dostała załącznik z moim loginem i hasłem.

To była osobna wiadomość na meila czy jak, bo nic nie dostałem na temat e-katroteki. 

Odnośnik do posta
W dniu 27.10.2020 o 13:34, Przemek napisał:

Chcieliśmy zrobić liniowy, ale niestety... Wylewka jest bardzo płytka i zrezygnowaliśmy.. jakieś 3-4 cm u nas było z tego co pamietam

Odnośnik do posta