Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Olimpkrj napisał:

Bez kitu, ale gdzie niby na korytarzu włącza się ogrzewanie? Nie w tej skrzynce co jest zimna i ciepła woda?

Nie :D to o czym mówię to są de facto 2 zaworki. Ja mam dostęp do 3 skrzynek bodajrze na korytarzu, w jednym mam ciepłomierz z sąsiadem, w drugiej mam ciepłą/zimną wode i w 3 prąd. Poniżej zdjęcie czego musisz szukać. Tylko nie pamiętam w jakiej pozycji mają być, ale trzeba zarówno duży i mały sprawdzić czy są właściwie ustawione. Tylko uwaga, ja bym zakręcił w razie czego grzejniki, żeby się nie okazało że coś gdzie poleci ;) po ich odkręceniu powinieneś słyszeć płynącą wodę w grzejnikach.

121325043_1436744600049707_3246392124276006140_n.jpg

121149858_958095891353151_5767353731370488360_n.jpg

Odnośnik do posta
  • Odpowiedzi 677
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po pierwsze, nie jest fajne zaczynanie bytności na forum od oskarżeń. Po drugie, jesli chodzi o zapachy. Na pewno, bedzie kilka, kilkanaście dni w roku, kiedy smród doleci do bloków, ale i tak Słone

Faktycznie, temat budowy jest teraz powodem do najwiekszego zmartwienia. Pomyśl o tych ktorym zalewa domy po drugiej stronie Serafy i o tych którzy juz mieszkają i mają problem a nie o dziurze w ziemi

To czarne po prawej to pewnie na wiatę śmietnikową, fajnie że uchowało się jedno drzewo  ciekawe kiedy zaczna robić coś z tym placem zabaw itd.

Posted Images

3 minuty temu, mocnyszwed napisał:

Nie :D to o czym mówię to są de facto 2 zaworki. Ja mam dostęp do 3 skrzynek bodajrze na korytarzu, w jednym mam ciepłomierz z sąsiadem, w drugiej mam ciepłą/zimną wode i w 3 prąd. Poniżej zdjęcie czego musisz szukać. Tylko nie pamiętam w jakiej pozycji mają być, ale trzeba zarówno duży i mały sprawdzić czy są właściwie ustawione. Tylko uwaga, ja bym zakręcił w razie czego grzejniki, żeby się nie okazało że coś gdzie poleci ;) po ich odkręceniu powinieneś słyszeć płynącą wodę w grzejnikach.

121325043_1436744600049707_3246392124276006140_n.jpg

121149858_958095891353151_5767353731370488360_n.jpg

Oo dzięki. Wg. Maila ma być równolegle więc w dół. To jest ta skrzynka co jest przy drzwiach odrazu pewnie. Nie po środku korytarza

Odnośnik do posta
10 godzin temu, Olimpkrj napisał:

Już się doczekać nie mogę aż pojade tam jutro na 8 i sprawdze. Może debila z siebie zrobiłem pisząc do navigatora :D

Dlaczego tak piszesz? Nie musisz się znać na tym. To zarządca jest odpowiedzialny, a Tobie ma być ciepło. Bierze za to pieniądze, nie robi tego za darmo. Płacimy dużo za taką jakość usług.

Tyle w temacie. U mnie np. nie grzeje...a mam hydraulika dziś...więc zobaczymy.

Odnośnik do posta
2 minuty temu, OlafzKrakowa napisał:

Dlaczego tak piszesz? Nie musisz się znać na tym. To zarządca jest odpowiedzialny, a Tobie ma być ciepło. Bierze za to pieniądze, nie robi tego za darmo. Płacimy dużo za taką jakość usług.

U mnie juz grzeje. Pomogło to co opisał kolega wyżej. Teraz problem z TV znalazł kanały ale potem brak sygnału :D

Odnośnik do posta
11 minut temu, OlafzKrakowa napisał:

Strasznie narzekasz na wszystko Panie. Fakt, nie musi sie znac, ale kilka rzeczy Pani z Develii omawiala przy przekazywaniu kluczy ;). Poza tym, wydaje mi sie ze lepiej jest dzwonic a nie wysylac maile - szybciej i pewniej, jako ze moga dostawac ich bardzo duzo ze wzgledu na ilosc mieszkancow.

• Thanks 1
Odnośnik do posta
17 minut temu, mocnyszwed napisał:

Strasznie narzekasz na wszystko Panie. Fakt, nie musi sie znac, ale kilka rzeczy Pani z Develii omawiala przy przekazywaniu kluczy ;). Poza tym, wydaje mi sie ze lepiej jest dzwonic a nie wysylac maile - szybciej i pewniej, jako ze moga dostawac ich bardzo duzo ze wzgledu na ilosc mieszkancow.

Cóż za komentarz...co etat u zarządcy się układa?

Stwierdzam fakty. Nic więcej. Nie podoba się, nie pisz komentarza. Wiem co Pani z develi mówiła, a co jest stanem faktycznym. Telefonicznie nic nie załatwiłem, email też wysłałem. Zero reakcji. 

Więc zostaw swoje 3 grosze dla siebie.

Odnośnik do posta
22 minuty temu, OlafzKrakowa napisał:

Cóż za komentarz...co etat u zarządcy się układa?

Stwierdzam fakty. Nic więcej. Nie podoba się, nie pisz komentarza. Wiem co Pani z develi mówiła, a co jest stanem faktycznym. Telefonicznie nic nie załatwiłem, email też wysłałem. Zero reakcji. 

Więc zostaw swoje 3 grosze dla siebie.

Tak, zdecydowanie etat :). Forum jest publiczne, wiec moge pisac i odpowiadac na zamieszczone na nim tresci. A probowales zrobic to co napisalem (a skorzystal Olimpkrj i dzialalo)? Chyba ze nie masz na tyle wiedzy technicznej lub sie boisz ze mozesz zalac czy cos, to rozumiem.

• Haha 1
Odnośnik do posta
3 minuty temu, Tusio1911 napisał:

Na jaki numer dzwonicie do nawigatora w sprawie grzejników, bo akurat u mnie ciągle są zimne mimo, że kaloryfery są odpowietrzone. Nie wiem czy to kwestia 3, ale mimo wszystko powinny być przynajmniej letnie 

Ja mialem cieple po 5 minutach od wlaczenia, sprawdz te kroki czy masz wszystko zrobione jak trzeba:

Generalnie Ci co maja zimno:

- Włączcie grzanie - (to nie tam gdzie ciepła i zimna woda, 1 duzy i 1 maly zaworek, powinno byc napisane "cieplomierz")
- Ustawiacie w każdym grzejniku pod spodem grzejnika zaworki pionowo (I)
- Odpowietrzcie płaskim śrubokrętem
- W grzejniku w łazience odkręćcie prawą dolną zaślepke zaworka i kluczem imbusowym poluzujcie - potem odpowietrzcie.

Odnośnik do posta
15 minut temu, Tusio1911 napisał:

No właśnie wszystko jest tak jak powinno przy kaloryferach. Może jest za małe ciśnienie u nich i nie dociera na 3 piętro. Zobaczę wieczorem czy coś się ruszy czy nie 

a na klatce odkrecales "cieplomierz" oraz zawor nizej? Bo najczesciej ludzie o tym zapominaja. 

Odnośnik do posta

Tak sobie studiuję obowiązujący plan zagospodarowania Płaszów-Rybitwy (nowych - Nowe Miasto, ciągle jeszcze nie ma nic, przede wszystkim części rysunkowej) i zasmuciła mnie pewna rzecz..

Tego wynika że droga wzdłuż rzeczki będzie szła także koło naszego bloku a przy autostradzie będzie mostek... czyli zamiast bloku na końcu osiedla, będziemy mieli drogę wjazdową na osiedle i połowa z nas zamiast trawki przed klatką, drogę lokalną...? O ile w takim stanie zostanie to przeniesione do "nowe miasto"

No i ten trójkącik szary śmieszny 3KP. To by było tam gdzie "wystają rury" ogrodzone?

Wrzucam screen z planu zagospodarowania i gejoportalu.

84527842_zlocie.thumb.png.598863563cf97983b4b340cf2d0696ed.pngJakieś przemyślania???

Odnośnik do posta
W dniu 15.10.2020 o 14:30, btr napisał:

Tak sobie studiuję obowiązujący plan zagospodarowania Płaszów-Rybitwy (nowych - Nowe Miasto, ciągle jeszcze nie ma nic, przede wszystkim części rysunkowej) i zasmuciła mnie pewna rzecz..

Tego wynika że droga wzdłuż rzeczki będzie szła także koło naszego bloku a przy autostradzie będzie mostek... czyli zamiast bloku na końcu osiedla, będziemy mieli drogę wjazdową na osiedle i połowa z nas zamiast trawki przed klatką, drogę lokalną...? O ile w takim stanie zostanie to przeniesione do "nowe miasto"

No i ten trójkącik szary śmieszny 3KP. To by było tam gdzie "wystają rury" ogrodzone?

Wrzucam screen z planu zagospodarowania i gejoportalu.

84527842_zlocie.thumb.png.598863563cf97983b4b340cf2d0696ed.pngJakieś przemyślania???

ten plan już raczej nie może być aktualny ze względu na nasz budynek chociażby, gdybyś podał żrodło do tego pzp bylbym wdzieczny  ... ale mam jedno pytanie...  dlaczego "gejoportal" ? 😛

Odnośnik do posta